NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
gnojki "dający radę",
~~Majka
ff
Wysłany: 16 Marz 2008r. 12:02  
Cytuj
Obudźcie się, nie wiecie chyba gdzie żyjecie. Szkoda słów. Intelektualne dno...
masło potaniało...? żałośni jesteście...

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2008r. 12:02  
Cytuj

 
 
 
 
~~stantym
ff
Wysłany: 16 Marz 2008r. 12:10  
Cytuj
tak gnojkiumiech
a te 500 mln Pawlaka to gdzie jest gówniarze?

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 16 Marz 2008r. 12:18  
Cytuj
potaniało ! umiech

- ale tego ktos po zawodowce nie zrozumie ze potanialo ...

 
 
 
 
~~Ulka
ff
Wysłany: 16 Marz 2008r. 13:13  
Cytuj
Człowieku weź się nie ośmieszaj - potaniało ja prąd i gazjezyk
Cyba na Ukrainie robisz zakupy...
Ceny produktów ustala rynek - szkoda, że Tusek wolnorynkowiec nie rozumie tego...
Nie obrażaj ludzi - nie wiesz z kim rozmawiasz. Wykształcenie dziś ma się nijak do wiedzy i mądrości - Ciebie z pełną odpowiedzialnością mianuję wykształciuchem ( o ile rozumiesz prawdziwy sens tego słowa).
Życzę pobudki...

 
 
 
 
~~Marek 34
ff
Wysłany: 16 Marz 2008r. 13:23  
Cytuj
Na Klicha co tydzień wydajemy 60 tys. zł na jego samolotowe podróże z domu z Krakowa do Warszawy i z powrotem.
A Rząd na zaprzysiężenie busem przyjechał...
Ludzie czy nie widzicie że was w balona robią?!

Ktoś po zawodówce prędzej zrozumie,że go w butelkę nabijają, niż jakiś ćwierćinteligent, jakich mamy wielu. Vide "pożyteczni idioci" w ZSRR czy PRL. Kto dziś odgrywa tę rolę? Ty ~?

 
 
 
 
~~!
ff
Wysłany: 16 Marz 2008r. 19:29  
Cytuj
A sto milionów na głowę od Wałęsy pamiętacie?

 
 
 
 
~~GD
ff
Wysłany: 16 Marz 2008r. 20:17  
Cytuj
CYTAT
Człowieku weź się nie ośmieszaj - potaniało ja prąd i gazjezyk
Cyba na Ukrainie robisz zakupy...
Ceny produktów ustala rynek - szkoda, że Tusek wolnorynkowiec nie rozumie tego...
Nie obrażaj ludzi - nie wiesz z kim rozmawiasz. Wykształcenie dziś ma się nijak do wiedzy i mądrości - Ciebie z pełną odpowiedzialnością mianuję wykształciuchem ( o ile rozumiesz prawdziwy sens tego słowa).
Życzę pobudki...


dobra - moze przesadzilem ze potanialo - ale i nie podrozalo. A wiesz czemu ? bo wzrosly zarobki - i % do zarobkow maslo kosztuje ile kosztowalo.

 
 
 
 
~~Ulka
ff
Wysłany: 16 Marz 2008r. 21:25  
Cytuj
CYTAT
Człowieku weź się nie ośmieszaj - potaniało ja prąd i gazjezyk
Cyba na Ukrainie robisz zakupy...
Ceny produktów ustala rynek - szkoda, że Tusek wolnorynkowiec nie rozumie tego...
Nie obrażaj ludzi - nie wiesz z kim rozmawiasz. Wykształcenie dziś ma się nijak do wiedzy i mądrości - Ciebie z pełną odpowiedzialnością mianuję wykształciuchem ( o ile rozumiesz prawdziwy sens tego słowa).
Życzę pobudki...


dobra - moze przesadzilem ze potanialo - ale i nie podrozalo. A wiesz czemu ? bo wzrosly zarobki - i % do zarobkow maslo kosztuje ile kosztowalo.

Mnie się z Tobą jednak dobrze rozmawia. Bacz jednak na to, komu te zarobki wzrosły, i w jakiej części kraju. W Stalowej chyba nie bardzo, stąd te strajki...
Jak dla mnie powinna istnieć partia konserwatywno (społecznie) - liberalna (gospodarczo). To tak USA doszły do tego co mają. A my w Polsce mamy to co zawsze. Ani Pis ani PO nie sa z mojej bajki. Denerwuje mnie jednak skreślanie jednych a gloryfikacja (naprawdę bezpodstawna) tych drugich.

 
 
 
 
~~ANTPO
ff
Wysłany: 16 Marz 2008r. 22:06  
Cytuj
Na Klicha co tydzień wydajemy 60 tys. zł na jego samolotowe podróże z domu z Krakowa do Warszawy i z powrotem.
A Rząd na zaprzysiężenie busem przyjechał...
Ludzie czy nie widzicie że was w balona robią?!

Ktoś po zawodówce prędzej zrozumie,że go w butelkę nabijają, niż jakiś ćwierćinteligent, jakich mamy wielu. Vide "pożyteczni idioci" w ZSRR czy PRL. Kto dziś odgrywa tę rolę? Ty ~?



A gdzie byliście kiedy ostrzegano, by nie głosować na Platformę Obywatelską? Nie słuchaliście i oto teraz widać skutki. Szkoda tylko, że te skutki dotyczą całej Polski, a nie tylko głosujących na Platformę Obywatelską.

 
 
 
 
~~Jasio
ff
Wysłany: 17 Marz 2008r. 06:36  
Cytuj
Szkoda gadać, przecież za parę miesięcy znowu zbijając się w stado popędzimy... na wybory, by potem znowu narzekać, że źle wybraliśmy. Czyż nie stanowimy stada.... baranów????.

 
 
 
 
~~GD
ff
Wysłany: 17 Marz 2008r. 07:04  
Cytuj
jeszcze rok, dwa lata temy nazekalismy ze nie ma pracy, dzisiaj jej nikt nie umie poszanowac i same strajki ... i zle w kraju ??

a ktoz nasylal policjantow i wyciszal tel. jak nie PIS pilegniarka by stlumic strajk ? to dopiero komuna !

 
 
 
 
~~mitia
ff
Wysłany: 17 Marz 2008r. 08:57  
Cytuj
Kolego GD - to samo robiło SLD z PSL - totalnie siłowe rozwiązanie (dziś grają obrońców godności pielęgniarek), oraz AWS. Dzisiejsza ekipa Tuseka również.
Polityka to ku..a, a politycy to ku..y.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »