NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Damy rade !!!, wy*** #$%^&*(
~~GD
ff
Wysłany: 16 Marz 2008r. 10:59  
Cytuj

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2008r. 10:59  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 16 Marz 2008r. 11:37  
Cytuj
za kaczynskiego przynajmniej bylo mniej strajków

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 16 Marz 2008r. 11:52  
Cytuj
owszem - bo sie kazdy bal - nawet z domu wyjsc bylo strach smiech2

 
 
 
 
~~olek
ff
Wysłany: 16 Marz 2008r. 11:58  
Cytuj
kto się bał - to się bał. ja nie. Znamienne jest to, że osoby tek mówiące NIE MYśLą SAMODZIELNIE. Opowiadacie tą samą papkę, którą wtłoczyli wam do mózgów. Myślenie nie boli. Ręczę za to.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 16 Marz 2008r. 12:20  
Cytuj
no jak ktoś myśli i wybiera PIS

pogratulować IQ i szarych komórek :zdechly:

 
 
 
 
~~student prawa
ff
Wysłany: 16 Marz 2008r. 13:09  
Cytuj
bić pianę to żadna sztuka. Dlatego tak mało tu argumentów. Czekam na rzeczowe a nie te w stylu "ten jest za mały a jego żona brzydka". Mdli mnie jak słyszę takie teksty.
Sęk w tym, że idiotyzmy zdarzają się wszystkim, jednej stronie są jednak wyrzucane.
Ile tekstów prezydenta znasz? Pamiętacie incydent jak bodajże w Niemczech jego wystąpienie zostało przerwane przez jakichś studentów? Media podały do wiadomości tylko to. Najważniejsze było jednak to co mówił potem. Sam byłem zaskoczony.
Ale co wy koczkodany możecie o tym wiedzieć. Nie interesujecie się tym - wystarczy to co poda TVN i Wyborcza...
To naprawdę żałosne...

 
 
 
 
~~GD
ff
Wysłany: 16 Marz 2008r. 13:19  
Cytuj
- chlopie ale co Ty chcesz ulyszec ? - na gorze masz dwa linki - kwintesencja i piekne podsumowanie 2 lat rządów PIS.

Mało ? niekatualne ? ostatnio w TVP w pierwszym programie u Lista - bylo wystapienie premiera ? slyszales ? - bo ja tak i bylem zszkokowany jak mozna byc tak pustym, i nie uzyc sie na bledach. I nie sluhac innych ? (bo przeciez ja mysle on ma sztab doradcow) Slyszeliscie to on tam mowil ? Ta oblude ?

I tak kazda jedna wypowiedz.

2 lata rządów to bylo walka z ukladem i korupcja. Wszytsko wszedzie na okolo bylo ukladem. popadli w paranoje. No i co chcesz wiecej ? jakie argumenty ? Posluchaj jakiejs wypowiedzi i zobaczysz. A jak mowisz ze te wypowiedzi to cud - no to cóż ... wolno Ci tak sądzić - ale zauważ że już wiekszośćsię poznała - nawet Ci co 2 lata temu glosowlai za PIS - juz sie wyleczyli. Ty tez sie nawrocisz - tylko przez takich jak Ty marnujemy sie i Polske. Oby jeszcze nie bylo za późno ...

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 16 Marz 2008r. 13:23  
Cytuj
Lepiej byś napisał jak dać radę z ciągle rosnącymi cenami energii i żywności. Jak podnieść wynagrodzenia i świadczenia ZUSowskie i inne do poziomu cen. Bo teraz mamy ceny zachodnie a zarobki wschodnie. A we "właściwych" mediach jedynie słuszna partia ma 65% poparcia. Z niecierpliwością czekam, kiedy będzie mieć 120%.

 
 
 
 
~~sam jestem
ff
Wysłany: 16 Marz 2008r. 13:32  
Cytuj
dokładnie jak przedmówca
Zawsze dziwili mnie ludzie, którzy daliby się zabić za jakąś partię - to idiotyzm
dałeś się nabrać GD ja miliony - wmówili Wam , że będziecie intelektualistami jak zagłosujecie za PO, podczas gdy Tusek opowiadał takie bzdury, że ja aż w fotelu podskakiwałem.
Mieli zmieniać wszystko, bo wszystko było źle, byli do tego przygotowani - przez 4 miesiące zgłosili 6 projektów do laski marszałkowskiej w tym jeden chyba Religi).
I jak powiesz, że to przejaw dbałości o "dobre prawo" - to ja powiem że jesteś idiotą, a na prawie się troszkę znam...

 
 
 
 
~~sam jestem
ff
Wysłany: 16 Marz 2008r. 13:34  
Cytuj
aha
głosowanie w sprawie 10 x większa ulga na dzieci
za -PO, Samoobrona, LPR
przeciw - Pis i sld

i komu chcesz wciskać kit?
po prostu pomyśl...

 
 
 
 
~~blue
ff
Wysłany: 16 Marz 2008r. 13:51  
Cytuj
Pukinij się w pusty łeb, od kiedy liberalna PO głosowała za ulgą rodzinną na dzieci...
Nie wiesz, to głupot nie pisz i nie wprowadzaj ludzi w błąd.
Nie dość, że PO była przeciwna uldze prorodzinnej, to była też przeciwko wzrostowi płacy minimalnej!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 16 Marz 2008r. 13:53  
Cytuj
CYTAT
Pukinij się w pusty łeb, od kiedy liberalna PO głosowała za ulgą rodzinną na dzieci...
Nie wiesz, to głupot nie pisz i nie wprowadzaj ludzi w błąd.
Nie dość, że PO była przeciwna uldze prorodzinnej, to była też przeciwko wzrostowi płacy minimalnej!


No to oczywiste, że przeciwko, niech ludzie pracują za 200zł miesięcznie.

 
 
 
 
~~blackvader
ff
Wysłany: 16 Marz 2008r. 14:02  
Cytuj
Odliczam umiech

I mówię i myślę samodzielnie.
I nie jestem z układu
I nie chcę sprzedać Polski
I nie jestem złodziejem który chce okraść ten kraj
I nie stałem po stronie ZOMO
I nie jestem wykształciuchem
I kocham ten kraj

Wbrew temu co słyszałem o sobie każdego dnia z TV/Radia z ust Polityków PiS. Tak jak o 60% społeczeństwa które było przeciw PiS. Oni w ten sposób dzielili Polskę. Miałem za złe tuskowi "Moherową koalicję", bo to schodzenie do poziomu PiS atakowania części społeczeństwa, ale PO poza tym nie rzuca takich obelg na ludzi głosujących na kogoś innego. Walczy z pomysłami/działaniem/programem PiS, ale nie obraża jego wyborców. Od PiS co dzień słyszałem że mając takie przekonania jestem ... (jak wyżej)

A PO było za ulga prorodzinną od samego początku. chodzi o zachętanie do rodzenia dzieci, to się "zwraca" w kolejnych latach

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 16 Marz 2008r. 15:27  
Cytuj
Gdyby nie kilkoro ludzi z PiS na pewno mieli by wieksze poparcie. Chyba wiecie o kogo mi chodzi (4 osoby). Wg mnie własnie te osoby sa odpowiedzialne za tak duzy spadek poparcia PiS-u. Jeżeli odsuną się od polityki to chyba sam zaglosuje na PiS, a tak to nie pozwole tej 4 rzadzic krajem

 
 
 
 
~~no
ff
Wysłany: 16 Marz 2008r. 15:34  
Cytuj
Pukinij się w pusty łeb, od kiedy liberalna PO głosowała za ulgą rodzinną na dzieci...
Nie wiesz, to głupot nie pisz i nie wprowadzaj ludzi w błąd.
Nie dość, że PO była przeciwna uldze prorodzinnej, to była też przeciwko wzrostowi płacy minimalnej!

No i teraz pokazałeś że jesteś prawdziwym idiotą bez wiedzy. Sprawdź, a nie skrzeczysz - można to zrobić. Będziesz miał się z pyszna. PO razem z Lepperem i Girtychem, którymi tak się brzydziła, głosowała tak bo w dupie miała budżet - myśleli, że nie będą musieli go wykonywać.
Teraz puknij się ty w łeb, i nie zabieraj głosu w dyskusji, o której pojęcia nie masz...
Głupich nie sieją...

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 16 Marz 2008r. 15:40  
Cytuj
wszyscy którzy głosowali na PO mają na plecach wielki napis TAK! JESTEM KOMUNISTĄ

 
 
 
 
~~no
ff
Wysłany: 16 Marz 2008r. 15:42  
Cytuj
do Blackvader
Ja nie odliczamumiech
Jednak ta litania pod tą linijką u Ciebie odnosi się również do mnie.
Teraz ja słyszę co się dzieje, co wylewają media, nie uważam,że PO jest w czymś lepsze. W wielu rzeczach gorsze. Ale jakoś ciężko się Wam do tego przyznać.

Polityka to Ku...wa, a politycy to ku..y.
Kto tego nie rozumie jest głupi utożsamiając się w 100% z Po czy Pis. Jest głupi też ten, kto uważa Po za lepsze. No lepiej się ubierają i szerzej uśmiechają, ale z ludźmi, którzy na to zwracają uwagę nie chcę mieć za wiele do czynienia...

 
 
 
 
~~GD
ff
Wysłany: 16 Marz 2008r. 20:21  
Cytuj
CYTAT
Lepiej byś napisał jak dać radę z ciągle rosnącymi cenami energii i żywności. Jak podnieść wynagrodzenia i świadczenia ZUSowskie i inne do poziomu cen. Bo teraz mamy ceny zachodnie a zarobki wschodnie. A we "właściwych" mediach jedynie słuszna partia ma 65% poparcia. Z niecierpliwością czekam, kiedy będzie mieć 120%.


ceny rosna - ale tj. zasługa m.in. U.E. - to po pierwsze

a po drugi rosna i zarobki !
wiec mowienie ze cos tam podrozalo 200% jest ignorancja.

a po trzecie - to ceny wzrosly juz za PIS jezyk - i tak samo ich mozna wynic za to (a nawet bardziej jezyk)

...

 
 
 
 
~~GD
ff
Wysłany: 16 Marz 2008r. 20:23  
Cytuj
CYTAT
wszyscy którzy głosowali na PO mają na plecach wielki napis TAK! JESTEM KOMUNISTĄ

chyba "Przeżyłem IV RP" smiech2

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »