NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
WOŚP Vs. Radio Maryja,
Posty: 204
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2010r. 10:16  
Cytuj


Najlepsze jest od 9 minutysmiech2 Posłuchajcie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2010r. 10:16  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2010r. 10:41  
Cytuj
dobre!good
proszę księdza smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 215
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2010r. 11:53  
Cytuj
:szok:ostry Brechtcool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2010r. 11:59  
Cytuj
no i mamy jakis obraz sluchaczy radia... klapki na oczach, nie widzieli a sie wypowiadaja(na podst. filmu emitowanego w tv trwam ktory widzialem i jest on zwyczajna manipulacja), mowiac po szkolnemu te wypowiedzi to lanie wody, przerost formy nad trescia... oj biada ci ciemny narodzie

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2010r. 12:42  
Cytuj
Czy rozumiecie czym jest wolnosc slowa?
Tak jak Wam wolno pluc na Rydzyka, tak jego mediom wolno pluc na Wasze wartosci. I vice versa. Swiat jednobiegunowy juz byl, przynajmniej w naszej czesci Europy.
Nie rozumiem, po co to zdziwienie audycja?

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 802
Dołączył: 3 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2010r. 16:43  
Cytuj
Co poniektórym rzeczywiście trudno zrozumieć, że każdy może mieć swoje własne zdanie i swój indywidualny pogląd na świat niekoniecznie ukształtowany przez papugę gadającą z telewizora, czasem całkiem odmienny od oficjalnie obowiązującego. Trzeba często wytłumaczyć jemu jak dziecku od podstaw, po kolei, żeby trafić do zakutego, pancernego łba jak to jest z ludźmi. Nie każdy chce słuchać co mu każą myśleć i robić.

A B O R C J A - holokaust nienarodzonych. WOLNOŚĆ NIE OZNACZA, ŻE MNIE WOLNO WSZYSTKO A TOBIE NIC!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2010r. 17:02  
Cytuj
jak mozna miec zdanie na jakies temat skoro jest sie niedoinformowanym czy tez oklamywanym tylko w celach ideologicznych? tak niestety jest w tym przypadku...

wyborca PO - jesli pluciem na rydzyka nazywasz oczywiste dowody na jego przekrety i bezkarnosc to gratuluje ci intelektu...

w przypadku owsiaka to 'plucie' wynika z radyjkowego belkotu na temat przystanku woodstck majacego na celu dyskredytacje jego osoby i zanizenie jego zaslug... ciekawe ile sprzetu w szpitalach podarowal koscielny caritas smiech2

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 405
Dołączył: 17 Lip 2007r.
Skąd: z czeskich filmów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2010r. 19:10  
Cytuj
CYTAT
Czy rozumiecie czym jest wolnosc slowa?


To całkiem proste - może mówić Pani i może mówić Pan chytry

Jutro To Dziś Tyle Że Jutro
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2010r. 19:48  
Cytuj
Drogie dzieci komunizmu, a czy ja wam cos mowie na temat plucia na Rydzyka? A plujcie sobie do woli. Nie rozumiem jedynie, czemu sie dziwicie, jesli media rydzykowe pluja na was?
A co do przekretow, to cala III RP jest na nim zbudowana smiech2

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 1 Paź 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2010r. 20:38  
Cytuj
Wyborco ja Ci powiem dlaczego ja się dziwie. A gdzie miłość i wybaczenie? Gdzie nadstawienie drugiego policzka? Plują, a potem jedni odprawiają mszę, a drudzy modlą się w pierwszym szeregu i udają, że wszystko jest super i cacy. Dlatego właśnie się dziwię. Że Ci wszyscy katolicy zieją taką nienawiścią do drugiego człowieka. I nie chodzi tylko o Owsiaka, chodzi o to, że oni opluwają wszystko co tylko jest inne od nich (czyli wyznawców Rydzyka).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sty 2010r. 23:29  
Cytuj
Moje zdanie jest takie ze Ci starsi ludzie którzy wypowiadaja sie maja racje. Zastanowce sie na zdrowy rozum z czego jest organizowany Woodstok ?????????? czy sa jacys sponsorzy ktorzy na to placa? Nie ma takich glupich....... Powiem wam szczeze nawet tam juz dobrej muzyki nie ma tylko to taki sped muzyczny teraz i dziadostwo. jak chcecie dobrej muzyki posluchac to zachecam na oupen er festiwal a nie na woodstok.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2010r. 00:16  
Cytuj
po twoim avatarze mozna by sadzic ze tez jestes fucksystemowiec z przekonania ^^ a tu zonk :] sponsorzy poza wosp to lech, allegro, onet, cyfra +, tp itd obadaj masz na stronie ;]
a z muzyka to o gustach sie nie dyskutuje :] moge napisac ze muzyka na open air ssie przyjedz na woodstock ;]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2010r. 12:56  
Cytuj
fucksystemowiec dobre hehe. no masz racje ze o gustach sie nie rozmawia tylko te koncerty na na wodstocu to schodza na psy naprawde w tym roku te kapele dla mnie byly bardzo slabe i tyle mam na ten temat do powiedzenia. jak ktos chcialby naprawde posluchac dobrego rocka to niech jedzie na festiwal do wegorzewa .good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2010r. 13:20  
Cytuj
Przypomnę że ważnym i wyłącznym sponsorem bani na woodstocku są browary tyskie. Byłem obadałem, więcej nie pojadę bo rzeczywiście jest wiele lepszych festinów. Dawniej naprawdę zajedobre kultowe kapele były i to za free.
Artyści grają za koszt dojazdu, koszty pochłania budowanie scen, sprzęt nagłośniający , woda do mycia, no i toi toi umiech zyski są od namiotów handlujących jedzeniem, płytami i "pamiątkami" a kąpiel w błotku dobrze działa na cerę smiech2.
A w temacie "zgorszenia" to dziewczyny się całują, siadają chłopcom na kolanach... hehe wiadomo ze każdy jedzie by się bawić a nie modlić co niektórym może wadzić, gorsze rzeczy na okolicznych festynach się widzi.

Homo res sacra homini /Człowiek człowiekowi świętością/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 228
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd: RST
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2010r. 12:18  
Cytuj
CYTAT
Zastanowce sie na zdrowy rozum z czego jest organizowany Woodstok ? czy sa jacys sponsorzy ktorzy na to placa? Nie ma takich glupich...

A wystarczyło zajrzeć na internetową stron WOŚP, aby takich głupot nie wypisywać.
Widocznie dla kogoś podpisanego Józef69 to jest za trudne...

Polecam przeczytać - to nie boli:
http://www.rp.pl/artykul/425844.html

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 48
Dołączył: 20 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2010r. 12:59  
Cytuj
nie ma co tu dywagować, po prostu Ojciec Dyrektor ma skurcze z żalu czterech liter, że tyle kaski przechodzi mu koło nosa, a bezmyślni ludzie zamiast wpłacać na jego imperium to dają na jakieś chore dzieciaki... proste, proste!!!
w biznesie nie ma sentymentów, ot i tyle w tym temacie!mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 480
Dołączył: 7 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lut 2010r. 14:38  
Cytuj
A wystarczyło zajrzeć na internetową stron WOŚP, aby takich głupot nie wypisywać.
Widocznie dla kogoś podpisanego Józef69 to jest za trudne..
.

Jeśli wypisuje głupoty to widocznie odwiedził tą stronę. Sam Owsiak tłumaczył się jakieś miesiąc do tyłu że to co na stronie to trzeba umieć dobrze zrozumieć, niestety wciąż nie umie odpowiedzieć co z odsetkami.
Zresztą parę lat temu w wywiadzie mówił że woodsctok jest finansowane z WOŚP (10% które może przeznaczyć na dowolny cel fundacji, a więc jako podziękowanie). Teraz mówi że nigdy nie było ani % przekazane na woodstock. Raz mówi że nie pije się na woodstock, innym razem że jest wioska piwna. Ciekawe jak to jest że w tym czasie tylko on ma koncesję na alkohol, reszta musi się starać o pozwolenie sprzedaży.........u niego. itd itd

wally idź poczytaj co znaczyło w starożytnym Rzymie nadstawienie policzka, bo cytujesz ale nie rozumiesz z czym to się jadło w tamtym okresie.

sammaelja ci pogratuluję intelektu jak przytoczysz te dowody na przekręty. skoro dysponujesz dowodami to nie zapominaj iż ten kto ma je i nie powiadamia odpowiednich organów sam staje się przestępcą umiech
Co do Caritasu to nie zajmuje się sprzętem medycznym na taką skalę jak WOŚP, ale odwiedź hospicja to się przekonasz. Zresztą zajmuje się też innymi formami pomocy jak darmowymi posiłkami, ile może kosztować dziennie ponad 100 tys posiłków przez cały rok ? Też mogę zapytać teraz jakiego biedaka Owsiak nakarmił, ale jaki jest sens skoro jego fundacja nie zajmuje się tym?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 150
Dołączył: 29 Gru 2006r.
Skąd: Stalowa Wola/Gdańsk
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lut 2010r. 03:50  
Cytuj
Większość rozmówców (słuchając składni, wątków, nazw własnych) ukończyła szkołę podstawową niepełną (kiedyś tak było). Wiadomo, iż takimi ludźmi, obiecując im coś, czego nie można sprawdzić, łatwiej jest manipulować. Audycje takie potrzebne są słuchaczom, ażeby jeszcze wzmocnić ich wiarę w ojdyra. Cały reportaż tak naprawdę zionie nienawiścią do tego co nowe, co młodym ludziom się należy. Mohery chcieliby, aby młodzież teraz, tak jak kiedyś, siedziała w domu, grała w remika, a wychodziła tylko do kościoła. Ale czas płynie, otoczenie i moda się zmienia. W głosie spikera (nawiasem mówiąc, słodziutkim, gdy skończy się rydzyk, niech skrobnie, mam dla niego fuchę) słychać żal i zawiść. Trzydzieści milionów, może trzydzieści pięć... Boże za co ty tak karzesz RM. Tylko nie bierze pod uwagę, że Owsiak robi to z serca i trafia do serc, natomiast ci padalce doją tylko emerytów, a tych ubywa. Jestem człowiekiem tolerancyjnym, wesołkiem, ale tego już ścierpieć nie mogę. I w tym momencie w środku mnie wyje eutanazja!!!!!!!!!! szybko i boleśnie. Takie właśnie ośrodki radiowe, arcybiskupi Petze i całe katolickie zło tego świata (nie wymienię choćby części, bo zabraknie miejsca) przekonuje mnie, że wszystko co dobre czeka mnie na ziemi. Przeżyć godnie. Tam już tylko procesy gnilne placze

Maciej =========================================== Gdy nie mamy, co kochamy, to kochamy to, co mamy :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 1 Marz 2010r. 19:38  
Cytuj
Kolejny rekord 42 877 958,06 zł
Gratulacje...

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »