NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
uwaga idiota w golfie II!!!!, przejechal na zoltym swietle... debil
~~ten co widzial
ff
Wysłany: 10 Marz 2008r. 07:19  
Cytuj
Szanowni forumowicze chce was ostrzec. Nie dalej jak wczoraj wracalem od dziewczyny i czekalem na zielone swiatlo na przejsciu dla pieszych. I w tym momencie stalo sie cos czego nie ma nawet w filamch akcji tych amerykanskich. W momencie kiedy zapalilo sie zolte swiatlo przede mna przejechal wariat w czarnym golfie II. Mial sportowy tlumik i bardzo mnie wystraszyl. Juz mialem przechodzic, przygotowywalem sie, a tutaj taki osiol.

Nie chce juz zyc w stalowej. Byc moze kiedys moje dzieci beda chcialy przejsc przez przejscie i znow ktos przejedzie na zoltym swietle. Przeciez moga tez sie wystraszyc!

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Marz 2008r. 07:19  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Marz 2008r. 07:24  
Cytuj
Mam nadzieję,że kiedyś policja drogowa zwróci uwagę na te ryczące samochody?Przecież są normy.

 
 
 
 
~~ten co widzial
ff
Wysłany: 10 Marz 2008r. 07:30  
Cytuj
Rowniez mam taka nadzieje. Jezdza to takimi i sie boga nie boja, przeciez ludzie chca zyc! A ci tylko szumia po miescie. Mlodzi od rodzicow wzieli auta i szpanuja. Paranoja

 
 
 
 
~~stefek burczymucha
ff
Wysłany: 10 Marz 2008r. 08:52  
Cytuj
Mial sportowy tlumik i bardzo mnie wystraszyl.

on nie miał sportowego tłumika, ino go wogóle nie miał - zamiast tłumika ma wstawiony kawał rury - bo myśli że jak mu ryczy rzęch pt. Golf 2 to wszystkie laski w mieście jego :haha:

 
 
 
 
~~Skoda Fabia
ff
Wysłany: 10 Marz 2008r. 08:57  
Cytuj
Mam nadzieję,że kiedyś policja drogowa zwróci uwagę na te ryczące samochody?Przecież są normy.

no właśnie, kiedy POLICJA weźmie się za kretynów jeżdżących złomami (Golf2, zabytkowe BMWA, i inne tego typu syfy) bez tłumików które produkują hałas 150 dB ???

kto im podbija badania drogowe ha ?
przecież to urąga wszelkim przepisom :boksuj:

 
 
 
 
~~ten co widzial
ff
Wysłany: 10 Marz 2008r. 09:05  
Cytuj
Ciesze sie ze reszta mysli podobnie.

Zolte swiatlo to smierc na drodze. Ja nigdy nie przejechalem na zoltym, bo widze te male dzieci przy drodze. Wariaci, tuningi, sodoma i gomora ;/

 
 
 
 
~~SAAB
ff
Wysłany: 10 Marz 2008r. 09:05  
Cytuj
w związku z wysypem w ostatnim czasie postów w temacie idiotów w samochodach, proponuję założyć na Forumie oddzielną kategorię pt.: "Idiota w ****"

hint: **** = Golf2, Evo, BMW, Calibra, Omega, itp, itd. stosownie do zaistniałej sytłacji

 
 
 
 
~~anty-burak
ff
Wysłany: 10 Marz 2008r. 09:10  
Cytuj
Zolte swiatlo to smierc na drodze. Ja nigdy nie przejechalem na zoltym, bo widze te male dzieci przy drodze. Wariaci, tuningi, sodoma i gomora ;/

Debile w ww. rzęchach mają się co najmniej za Ayrtona Sennne czy też innego Tomasza Kuchara, przecież ONI POTRAFIĄ BEZPIECZNIE POMYKAC PRZEZ MIASTO 150 KM/H, widząc ino koniec swojej klapy silnika i prędkościomierz - i nic poza tym, małe dzieci przy drodze czekające na przejście czy rowerzyści to ino utrudnienie w pomykaniu :blee:

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Marz 2008r. 12:54  
Cytuj
typowy GOOOOLFISTA !smiech2

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Marz 2008r. 16:02  
Cytuj
albo hondziaż stuningowany i kolega z EVOgood

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Marz 2008r. 16:44  
Cytuj
qrcze paka, ziomek w evo juz widze urasta do rangi mitycznego potwora grasujacego po miescie ;d;d;d;d;d;d;d;d;d;d

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Marz 2008r. 20:59  
Cytuj
taki lokalny potwór z Loch Ness - legenda zawsze żywa smiech2

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Marz 2008r. 21:16  
Cytuj
moderatorzy tnijcie ten temat, bo to juz przesada. Który to już temat, który jest z góry bez sensu a służy tylko wylewaniu żalinie wiem

 
 
 
 
~~ten co widzial
ff
Wysłany: 11 Marz 2008r. 08:31  
Cytuj
Zal mi was ludziki. Temat stworzylem aby zobaczyc czy wystarczy wrzucic glupi tekst i reszta pojdzie jak w dym z durnymi komentarzami... A jednak, tak jak przypuszczalem ustanowiliscie bardzo niski poziom tego forum swoja obecnoscia... Typowa polska mentalnosc niestety, jad, agresja i docinanie innym...

 
 
 
 
~~karol
ff
Wysłany: 11 Marz 2008r. 14:16  
Cytuj
nie wychodzcie najlepiej z domow lalusie, wszystko wam przeszkadza a to evo teraz golf nie moge jak mozna byc taka wazelina , mamisynkiem bez zycia,, ahhaa nie wychodzcie z domow jak deszcz pada bo sie roztopicie i kto was posklada cioty !!!!!!!!!!!rafee kolezko pozdro dla ciebie

 
 
 
 
~~taki tam ciulik
ff
Wysłany: 15 Marz 2008r. 08:58  
Cytuj
niestety spora grupa kierowców którzy jeżdżą po Stalowej Wsi to idioci - przejeżdżanie na czerwonym świetle, wyprzedzanie samochodu który zatrzymał się przed przejściem dla pieszych aby przepuścić tychże, wyprzedzanie na linii ciągłej, nieużywanie kierunkowskazów aby informować innych o swoich zamiarach, rozwijanie nadmiernych prędkości, złośliwość w stosunku do innych użytkowników drogi itp, itd. można by jeszcze długo pisać.
i nie ma znaczenia marka samochodu, bo zdarzają się zarówno idioci w tak wyśmiewanych: Golfach, BMWA, Calibrach jak i w Seatach, Matizach, Astrach, Polonezach, Maluchach...

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 15 Marz 2008r. 12:15  
Cytuj
zdarzaja sie ... ale widzac Golfa mozna robic zalozenie ze kierowca jest ....
i sie w 95% nie pomylic jezyk

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 15 Marz 2008r. 21:26  
Cytuj
ach te szalone 80 koni i instalacja gazowa

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 15 Marz 2008r. 21:31  
Cytuj
trochę koni uciekło za granicę smiech2

 
 
 
 
~~burak team
ff
Wysłany: 15 Marz 2008r. 21:46  
Cytuj
najgorzej jest w sobotę jak się fascynaci koni mechanicznych oraz wydechów bez tłumików zjadą ze wszystkich okolicznych wsi do Miasta na rynek smiech2

strach wychodzić z chałupy, taki jest tłok na ulicach a do tego wolna amerykanka - nikt nie patrzy na znaki i światła, głęboko w poważaniu mając przepisy ruchu drogowego.

aż dziwne że tak mało wypadków :szok:

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 15 Marz 2008r. 22:26  
Cytuj
lepiej jest pod Planetą na tygodniowym traktor-party
tam go gala na całego - królują Goooolfisci :blee: ale i zdazaja sie stare poczciwe poldki (choc czasem trudno poznac ze to poldek smiech2 - tyle szpachli) i fiaty z rodziny 120

Obrazek

i prosze zwrocic uwage na malowanie zderzaka smiech2 - komu by sie go chcialo sciagac ;] błękitny spray i dawaj jezyk

 
 
 
 
~~hahaha
ff
Wysłany: 18 Marz 2008r. 18:24  
Cytuj
to zdjęcie jest reprezentatywne dla 94 % pseudo-tuningowców którzy obrzynają tłumiki i pomykają przez stalową 20-letnimi zabytkami (GolfII, BMW, Calibra, Vectra itp)good

 
 
 
 
~~anty burak
ff
Wysłany: 24 Marz 2008r. 00:32  
Cytuj
Wczoraj tj. 23 marca - w Wielkanocną Niedzielę jakiś debil do kwadratu jeździł w te i wewte po Stalowej Wsi jasnozieloną 3-drzwiową Hondą Civic z rurą wydechową uciętą po samym silniku jak sądzę.

Tenże Pan kretyn (bo jakże go inaczej nazwać ?) w dupie miał przepisy i ograniczenie w terenie zabudowanym - tak na oko pędził swobodnie koło stówy, produkując przy tej okazji taką ilość decybeli, że startujący odrzutowiec mógłby mieć problemy żeby go zagłuszyć (!).

Więc po raz n-ty pytam się: kiedy Policja weźmie się za kretynów jeżdżących bez tłumików po mieście i okolicy ???

A wogóle to gdzie wczoraj była Policja - na mieście nie widziałem ani jednego patrolu - a przeszedłem całe bez mała wzdłuż i wszerz ??

 
 
 
 
~~ol
ff
Wysłany: 25 Marz 2008r. 10:40  
Cytuj
Tu się zgadzam że w Stalowej woli w dużym stopniu kierowcy to chołota przykład??? proszę Parking w TESCO i Centrum jakby były drzwi otwarte szerzej to debil jeden z drugim wiechałby do srodka. nie ma żadnych zasad nie obchodzi psełdo kierowców fakt że utrudniają dojście do sklepu pomimo tego że cały parking jest wolny to ten zostawi samochód na środku drogi by nie przejść się 20 -30 kroków dalej. W dużym stopniu tak parkują Panie których grube du.. ledwie się wytoczą z samochodu i w tym przypadku przydał by się tym paniom spacerek i parkowanie na końcu parkingu..

I gdzie jest Policja przecięż na parkingach obowiązują przepisy o ruchu drogowym i ta parkowanie koło tesko to by zgarneli jednorazowo kilka tysiecy.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 27 Marz 2008r. 03:04  
Cytuj
CYTAT

A wogóle to gdzie wczoraj była Policja - na mieście nie widziałem ani jednego patrolu - a przeszedłem całe bez mała wzdłuż i wszerz ??


Kolego tobie sie ewidentnie nudzi, puzle polecam.

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »