NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
NAJWIĘKSZE ŚWIĘTA,
~~Stalwol
ff
Wysłany: 9 Marz 2008r. 06:49  
Cytuj
Zbliżają się największe, najdonoślejsze, najważniejsze święta w roku - Święta Zmartwychwstania Pańskiego. Przygotujmy się do nich przez uczestnictwo w rekolekcjach i przystąpienie do sakramentu pokuty. Warto odmienić życie.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Marz 2008r. 06:49  
Cytuj

 
 
 
 
~~bananowa skórka
ff
Wysłany: 9 Marz 2008r. 07:32  
Cytuj
To z bogiem, szykuj się ...good

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 9 Marz 2008r. 12:23  
Cytuj
CYTAT
Zbliżają się największe, najdonoślejsze, najważniejsze święta w roku - Święta Zmartwychwstania Pańskiego. Przygotujmy się do nich przez uczestnictwo w rekolekcjach i przystąpienie do sakramentu pokuty. Warto odmienić życie.


Zapomniałeś dodać, że dla chrześcijan i katolików. Wiedz, że są jeszcze prawosławni, jehowcy, żydzi, muzułmanie, ateiści, dla których te święta to zwykłe dni.

 
 
 
 
~~Wspti
ff
Wysłany: 9 Marz 2008r. 17:56  
Cytuj
Już niedługo Wielkanoc. Będziemy świętować zmartwychwstanie Chrystusa.

 
 
 
 
~~piwożłop
ff
Wysłany: 9 Marz 2008r. 21:35  
Cytuj
a ja się wczoraj nawaliłem browcem, łeb mnie pół dnia dzisiaj bolał jezyk

 
 
 
 
~~Kps
ff
Wysłany: 9 Marz 2008r. 21:46  
Cytuj
a ja się wczoraj nawaliłem browcem, łeb mnie pół dnia dzisiaj bolał jezyk



Oto dowód, jak bardzo potrzebna i cenna jest wielka akcja odrzucenia alkoholu przez mieszkańców Stalowej Woli. Trzeba umieć się cieszyć autentycznie, trzeba umieć pradziwie świętować.

 
 
 
 
~~piwożłop
ff
Wysłany: 9 Marz 2008r. 22:00  
Cytuj
Oto dowód, jak bardzo potrzebna i cenna jest wielka akcja odrzucenia alkoholu przez mieszkańców Stalowej Woli. Trzeba umieć się cieszyć autentycznie, trzeba umieć pradziwie świętować.

Toteż świętowalimy wczora ile wlezie :haha:
Dzięki temu dzisiaj alkohol mnie odrzucił na cały dzień smiech2

 
 
 
 
~~Kps
ff
Wysłany: 10 Marz 2008r. 08:27  
Cytuj
Oto dowód, jak bardzo potrzebna i cenna jest wielka akcja odrzucenia alkoholu przez mieszkańców Stalowej Woli. Trzeba umieć się cieszyć autentycznie, trzeba umieć pradziwie świętować.

Toteż świętowalimy wczora ile wlezie :haha:
Dzięki temu dzisiaj alkohol mnie odrzucił na cały dzień smiech2

Oto dowód, jak bardzo potrzebna i cenna jest wielka akcja odrzucenia alkoholu przez mieszkańców Stalowej Woli. Trzeba umieć się cieszyć autentycznie, trzeba umieć pradziwie świętować.

 
 
 
 
~~piwosz
ff
Wysłany: 10 Marz 2008r. 08:50  
Cytuj
Kps idź na piwo, zapal sobie a nie będziesz nawracał innych :-:

 
 
 
 
~~Stw
ff
Wysłany: 10 Marz 2008r. 22:13  
Cytuj
Niedziela Palmowa tuż-tuż. I cały Wielki Tydzień i w nim Triduum Paschalne. Już niedługo zabrzmi radosne Alleluja, obwieszczające zmartwychwstanie Jezusa Chrystusa. On pokonał śmierć i wyzwolił nas z grzechu. Chwała Panu.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 11 Marz 2008r. 00:36  
Cytuj
aleś sie najarał chłopie ... good

 
 
 
 
~~Stw
ff
Wysłany: 11 Marz 2008r. 07:01  
Cytuj
aleś sie najarał chłopie ... good


Ciebie także Chrystus kocha, Ciebie także pragnie zbawić. Przyjdź do Niego, właśnie teraz, w czasie Wielkiego Postu, być mógł przeżyć z Nim nadchodzące Święta Wielkanocne.

 
 
 
 
Posty: 405
Dołączył: 17 Lip 2007r.
Skąd: z czeskich filmów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2008r. 08:42  
Cytuj
Our God is black? Yes, She is jezyk

Jutro To Dziś Tyle Że Jutro
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~
ff
Wysłany: 11 Marz 2008r. 12:46  
Cytuj
aleś sie najarał chłopie ... good


Ciebie także Chrystus kocha, Ciebie także pragnie zbawić. Przyjdź do Niego, właśnie teraz, w czasie Wielkiego Postu, być mógł przeżyć z Nim nadchodzące Święta Wielkanocne. A profesor Węcławski jako teolog doszedł do wniosku że Chrystus nie był Bogiem, jak więc mówić o zmartwychwstaniu??????Czy Chrystus stworzył swój kościół?? Wątpliwe ale pewne jest że to kościół stworzył Chrystusa!!!!!!good

 
 
 
 
~~Stal
ff
Wysłany: 11 Marz 2008r. 14:24  
Cytuj
aleś sie najarał chłopie ... good


Ciebie także Chrystus kocha, Ciebie także pragnie zbawić. Przyjdź do Niego, właśnie teraz, w czasie Wielkiego Postu, być mógł przeżyć z Nim nadchodzące Święta Wielkanocne. A profesor Węcławski jako teolog doszedł do wniosku że Chrystus nie był Bogiem, jak więc mówić o zmartwychwstaniu??????Czy Chrystus stworzył swój kościół?? Wątpliwe ale pewne jest że to kościół stworzył Chrystusa!!!!!!good



Zbliżają się największe, najdonoślejsze, najważniejsze święta w roku - Święta Zmartwychwstania Pańskiego. Przygotujmy się do nich przez uczestnictwo w rekolekcjach i przystąpienie do sakramentu pokuty. Warto odmienić życie. Warto otworzyć się na Chrystusa, który jest samą miłością.

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »