NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Czego w Stalowej brak?,
Posty: 4
Dołączył: 24 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2010r. 17:58  
Cytuj
Witam wszystkich nie wiedziałem gdzie umieścić ten temat wiec postanowilem daj go tutaj umiech Chodzi o to ze chcialbym otworzyc dzialalnosc w Stalowej Woli ale brak mi pomyslu co konkretnieumiech Czego wam w Stalowej brakuje czego byscie chcieli co wg was byloby fajnego ciekawego interesujacego zeby otworzyc w Stalowej Woli? Wszystkie propozyje mile widziane umiech z góry serdecznie dziekuje ;) Marcin
moderowano-zmieniłem dział J-r

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2010r. 17:58  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 91
Dołączył: 6 Wrz 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2010r. 19:17  
Cytuj
proponuję tor kartingowyokokok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2010r. 19:26  
Cytuj
Proponuje powierzyć to pytanie profesjonalistom, którzy przeprowadzą badanie rynku umiech

Pozdrawiam i powodzenia życzę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 4 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2010r. 19:31  
Cytuj
Tor gokartowy !!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 25 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2010r. 19:38  
Cytuj
mcdonalds parapapapa good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2010r. 19:38  
Cytuj
Słuchaj marzyła by mi się kregielnia. Ale taką jaka jest w STW po 40zł za h to niech sobie wsadzą. Bierzesz 10 zł(najmniej) za tor od godziny. 10 torów to min 50 zł na godzinę! obok stoliki, telewizor do oglądania meczów. Piwo sprzedawać od godziny 18:00 aby wcześniej kożystała młodzież na wagarach umiech stawiasz maszyny jednorękie (ludzie u nas mieszkania w nie za to wrzucają smiech2) No i zakłady podczas meczów (ale to chyba w Posce nielegalne ;/) ach gdybym miał już kapitał umiech Jak ci się uda to nie zapomnij o mnie cool
wszyscy światkiemwazne jak nie to cię zjadę na forum smiech2

Napisz mi na czym się znasz to może będzie łatwiej ci pomóc.

Ps. pomysłów nie brakuje można naprawdę ruszyć to stalowe miasto :]

FoxyLady Sadzisz że owi specjaliści znają odpowiedź na pytanie jak się dorobić i sami go nie wykorzystają tylko chcą ci je zbyć? Nie korzystałem, nie wiem ale myślę że oni tylko mogą ci zbadać pojemność, mikro/makro otoczenie etc. jakiejś branży no i przeprowadzić wywiad (on właśnie to robi).

Homo res sacra homini /Człowiek człowiekowi świętością/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2010r. 20:21  
Cytuj
ale my tu forumowicze za bardzo wiarygodna grupa nie jestesmy jezyk brakuje wszystkiego nie brakuje tylko natury 2000 i upierdliwych ludzi ktorzy blokuja wszystkie inwestycje bo np cien bedzie przed blokiem jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 358
Dołączył: 11 Lip 2009r.
Skąd: sTALOWA wOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2010r. 22:51  
Cytuj
teatru i tramwajow jezyk

Jesli wiesz wszystko to znaczy ,ze zostales zle poinformowany
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 28 Cze 2007r.
Skąd: zza firewalla
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Sty 2010r. 22:54  
Cytuj
lotniska i metra

\"Przed użyciem przeczytaj ulotkę lub skonsultuj się z lekarzem, lub farmaceutą\"...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2010r. 08:30  
Cytuj
CYTAT

FoxyLady Sadzisz że owi specjaliści znają odpowiedź na pytanie jak się dorobić i sami go nie wykorzystają tylko chcą ci je zbyć? Nie korzystałem, nie wiem ale myślę że oni tylko mogą ci zbadać pojemność, mikro/makro otoczenie etc. jakiejś branży no i przeprowadzić wywiad (on właśnie to robi).



Gdyby kolega miał sprecyzowany pomysł to jeszcze jego wywiad ujdzie. Ale tutaj ilu userów tyle opinii. Weż pod uwagę, że
badamy rynek żeby odpowiedzieć sobie na pytania:
1. Jakie są potrzeby klientów?

2. Kim są nasi docelowi klienci? Ile możemy się o nich dowiedzieć?

3. Kim są konkurenci?

4. Czy na rynku są jakieś wolne nisze?

5. Jak rynek
zareaguje na nasz produkt? (Aby się tego dowiedzieć, możemy przeprowadzić test marketingowy).

Uwierz, iż ma to bardziej skomplikowaną formę. Także kolega chce tu poznać potrzeby klientów. I IFG nie chodzi tu o wiarygodność userów chodzi o ilość wypowiadających się. A ilość, z przebadania 10 000lub 25 000 mieszkańców dopiero możemy wyciągnąć jakieś wnioski.

Już wielu tu pisało ze chce rozkręcić biznes tylko nie wie jaki. Albo się ma pomysł na siebie i się go realizuje i jest mega wypasiony, albo robi się byle co i to byle co upada bo sie nie ma o tym zielonego pojęcia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2010r. 12:47  
Cytuj
no ja wlasnie to mialem na mysli ^^ nie jestesmy wiarygodni bo jest nas garstka :-)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 25 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2010r. 14:04  
Cytuj
Rozrywki smiech2 good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 24 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2010r. 13:46  
Cytuj
Hmmm dzieki za proppozycje nie chodzi mi o badanie rynku lecz o wlasnie opinie prostego Stalowowolaninaumiech ktrym jestem i che wiedziec kiedy np zbliza sie godz 15 koniec pracy lub gdy zaczyna sie weekend co chcielibyscie robic jak spedzac czas ale niestety nie ma tegfo w stalowej umiech nie chodzi tylko o mlodziez ale o kazdego czlowieka w kazdym wieku. jednym brakuje zabawy innym moze zajecia innym jeszcze czegos innego umiech a pomysly typu McDonald ok fajnie brzmi tylko jesli ktos poczyta jakie sa warunki otwarcia takiej restauracji to chyba na marzeniach sie skonczy umiech chodzi mi o przyziemne rzeczy mozliwe do zrealizowanie w stalowej woli i cos co sie tutaj na rynku utrzyma a nie splajtuje po paru miesiacach. Bardzo podoba mi sie pomysl mojej kolezanki choc to kosztowna sprawaumiech a mianowicie kilkupoziomowa dyskotekaumiech wielu ludzi przyjezdza tutaj do STW nawet z odleglych miejscowoscie bo nie maja oni takich dyskotek jak np Planeta umiech a czy cos takiego jak kilku poziomowa dyskoteka z muzyka dla ludzi od 18 do 60 lat mogloby powalczyc o klientow z planeta;) czekam chetnie na kolejne propozycjeumiech zaangazujcie znajomych i popytajcie;) Dzieki wszystkim za pomoc i do uslyszeniaumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2010r. 16:02  
Cytuj
Zdecydowanie brakuje mcdonalds...
Ma się czasem ochotę na te wcale nie tanie wyroby.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 44
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2010r. 16:36  
Cytuj
Najgorsze co mogli by zrobić w Stalowej to mcdonalds

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2010r. 17:02  
Cytuj
ta kilkupoziomowa dyskoteka to drozsze od mcdonalda i ludzi nie ma na takie cus ;] jak dyskoteka to kupic jakas chlewnie pod stalowa i tam bydlo wpuszczac ]:->
smazalnie ryb otworz :] ryby + popcorn z krewetek i krazki z kalmarow mialyby chyba racje bytu i lepsze to od mc syfa :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 25 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2010r. 17:14  
Cytuj
CYTAT
Najgorsze co mogli by zrobić w Stalowej to mcdonalds

:szok: Najgorsze?
A ja myślę, że znalazło by się sporo amatorów mcdonalsowego śmieciowego żarcia (ze mną na czele of course jezyk). Już o całej masie dzieci napalonych na zabawki z zestawów nie wspominając smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 10 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2010r. 17:41  
Cytuj
Myśle że mc donalds to wcale nie taki glupi pomysl. fakt duzo trzeba wlozyc w to wkladu ale poźniej jaki zysk! przychodza zakochane pary, dzieci chetne na zestawy z rodzicami czy dziadkami. a przede wszystkim studenci ktorych w stalowej jest coraz wiecej. Dziwie sie ze w tym 80 000 miescie nikt jeszcze na pomysl otworzenia mc nie wpadl! bo to czysty zysk.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2010r. 17:49  
Cytuj
CYTAT
Hmmm dzięki za proppozycje nie chodzi mi o badanie rynku lecz o właśnie opinie prostego Stalowowolaninaumiech


A czymże innym jest badanie rynku.... ręce mi opadły. Czy w nim wtedy wezmą udział Warszawiacy??? NIE właśnie prosty Stalowowolanin tylko w liczbie co najmniej kilku tysięcy...

A otworzenie Mc Donald's jest dziecinnie proste. Przecież to placówka franczyzowa. A wiecie jaki byłby z tego utarg w sobotę kiedy okoliczne wioski zjadą na zakupy?

Żeby stworzyć klub z prawdziwego zdarzenia trzeba mieć zajebisty lokal, architekta wnętrz który je odpowiednio zaaranżuje tak na wstępie o reszcie nawet nie wspominam. Oczywiście jeżeli nie chcesz robić drugiej planety a lokal z klasą... Oj to taka inwestycja to nawet 1 000 000 000 PLN

Proponuje najpierw zapoznać się z podstawami handlu, marketingu a później za cokolwiek się zabierać

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 307
Dołączył: 29 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2010r. 18:27  
Cytuj
Zgadzam się z Foxy. Dwupoziomowa dyskoteka to niezły początkowy wydatek. Ja myśle że brakuje po prostu pracy bo aby wydawac najpierw trzeba zarobić

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2010r. 18:54  
Cytuj
CYTAT
Myśle że mc donalds to wcale nie taki glupi pomysl. fakt duzo trzeba wlozyc w to wkladu ale poźniej jaki zysk! przychodza zakochane pary, dzieci chetne na zestawy z rodzicami czy dziadkami. a przede wszystkim studenci ktorych w stalowej jest coraz wiecej. Dziwie sie ze w tym 80 000 miescie nikt jeszcze na pomysl otworzenia mc nie wpadl! bo to czysty zysk.

stalowa ma 65k mieszkancow i populacja caly czas maleje jezyk nie otworzyl nikt pewnie dlatego ze z wyliczen sie nie oplaca :]
to jest koniec swiata, gdzie nic sie nie dzieje nie biegnie zadna droga, z soboty jeden dzien w tygodniu mc donald sie nie utrzyma :p
poza tym z ta franczyzna nie jest tak prosto, nie wystarczy wylozenie pieniazkow jezyk polityka mc syfa jest zyebuhna, wlasciciel musi tym zyc i byc trybem w calosci przechodzic 12miesieczne szkolenia w innych placowkach :] watpie by komus z lokalnych biznesmenow, dla ktorych ten 1kk to niewiele chcialby odbywac staz i ogladac kuchnie mcdonalda z bliska :]
CYTAT
1 000 000 000

tutaj to ciut przesadzilas ^^ tyle ma 20 na liscie najbogatszych polakow :] z jednej dyskoteki by tyle nie wyszarpal smiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2010r. 22:17  
Cytuj
CYTAT
[cytat]Myśle że mc donalds to wcale nie taki glupi pomysl. fakt duzo trzeba wlozyc w to wkladu ale poźniej jaki zysk! przychodza zakochane pary, dzieci chetne na zestawy z rodzicami czy dziadkami. a przede wszystkim studenci ktorych w stalowej jest coraz wiecej. Dziwie sie ze w tym 80 000 miescie nikt jeszcze na pomysl otworzenia mc nie wpadl! bo to czysty zysk.
stalowa ma 65k mieszkancow i populacja caly czas maleje jezyk nie otworzyl nikt pewnie dlatego ze z wyliczen sie nie oplaca :]
to jest koniec swiata, gdzie nic sie nie dzieje nie biegnie zadna droga, z soboty jeden dzien w tygodniu mc donald sie nie utrzyma :p
poza tym z ta franczyzna nie jest tak prosto, nie wystarczy wylozenie pieniazkow jezyk polityka mc syfa jest zyebuhna, wlasciciel musi tym zyc i byc trybem w calosci przechodzic 12miesieczne szkolenia w innych placowkach :] watpie by komus z lokalnych biznesmenow, dla ktorych ten 1kk to niewiele chcialby odbywac staz i ogladac kuchnie mcdonalda z bliska :]
CYTAT
1 000 000 000

tutaj to ciut przesadzilas ^^ tyle ma 20 na liscie najbogatszych polakow :] z jednej dyskoteki by tyle nie wyszarpal smiech2



Aż tak w system MC nie wgłębiałam się i chyba nie mam na to ochoty. A co do klubu to nie zmuszaj mnie żebym Ci kosztorys zrobiła wstępnyjezyk Ale żeby zrobić coś zajebistego no niestety trzeba mieć na start dużo kasy

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2010r. 22:31  
Cytuj
nigdy nikogo do niczego nie zmuszalem i nie zamierzam ^^ wiec spokojna twa rozczochrana glowa ;] btw cos sie wydarzylo ze "zajebisty" polubilas z dnia na dzien czy tak o ? ]:->

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 187
Dołączył: 28 Cze 2007r.
Skąd: zza firewalla
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2010r. 22:49  
Cytuj
a mi brak zoo

\"Przed użyciem przeczytaj ulotkę lub skonsultuj się z lekarzem, lub farmaceutą\"...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Sty 2010r. 22:52  
Cytuj
CYTAT
Zgadzam się z Foxy. Dwupoziomowa dyskoteka to niezły początkowy wydatek. Ja myśle że brakuje po prostu pracy bo aby wydawac najpierw trzeba zarobić


to by sie zwrocilo jak nic innego;-) (no moze burdel szybciej) , jakby ta dwupoziomowa dyskoteke zrobic tam gdzie jest obecny citypark to by cale wojewodztwo w soboty sie zlatywalo (najpierw na targ, a potem juz zostanie na discosmiech2) Arkadia to by po miesiacu upadla;) planeta po 2 no moze 3;) a Cityclub po tygodniusmiech2

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »