NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »
Nowy Temat Odpowiedz
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 ... » »»
uwaga idiota w Mitsubishi EVO !!!!!!,
~~Krzysiek
ff
Wysłany: 11 Marz 2008r. 17:25  
Cytuj
Filozofia napewno nie jest, tak z ciekawosci podaj kolego numer kat. silnika ;]. I z jakiego to koncernu jest, a ja juz sprawdze sobie jesli pozwolisz ;D.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Marz 2008r. 17:25  
Cytuj

 
 
 
 
~~domin
ff
Wysłany: 11 Marz 2008r. 17:29  
Cytuj
ale tu nie ma znaczenia ze gosc ma tam jakies EVO to samo sie dotyczy innych debili w innych markach np w hondach też czasami widac jak głupieją lub innych markach , co też są mordercami na drodze ale koles naprawde wtedy zapierd..alał jak głupi ,przecież jak by mu tak krowa (Rzeczyca to wioska) wyszła na droge to ja PIERD.OlE a jakies dziecko naprzykład któregos z was niedaj BOŻE "obrońcy debila" to co by było ?????????:zawstydzony:

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 11 Marz 2008r. 17:30  
Cytuj
CYTAT
kolego przecież ci napisali że widzieli go jak popier..ala na złamanie karku więc co robisz z debila z EVO jakiegos pokrzywdzonego skoro wiekszosc jest za bezpieczna i normalną jazdą[/rozmiar] chytry


Nie robie z nikogo pokrzywdzonego. Sam nie jezdze wolno bo i ciezko moim autem tak jezdzic. Wiele mam na sumieniu, rownie dobrze byscie teraz mnie od debili wyzywali, gdybym wiekszosc czasu nie spedzal poza stalowa.

Moim zdaniem mozna jezdzic szybko i bezpiecznie. A powiedzcie ile osob widzialo rafala jak jezdzil???? 90% wypowiadajacych sie osob tylko czyta forum i sie wpierdziela w temat nie majac o nim pojecia.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 11 Marz 2008r. 17:33  
Cytuj
Ja tego goscia nie znam, ale dajcie spokoj ze slowem debil!!!!!!!!!!!!!

Dzieciaki czy wy wogole wiecie co to slowo znaczy??? Jesli nie, to nie uzywajcie tego slowa bo sami pokazujecie swoj poziom poslugujac sie wyrazami bez rozumienia!!!!!!!!

Jesli znacie znaczenie tego slowa to wypiszcie tu na forum i udowodnijcie ze ta osoba zasluguje ha takie miano.

Oczywiscie mozecie to zrobic jedynie wtedy gdy znacie osobiscie ta osobe, bo w przeciwnym wypadku schodzicie ponizej poziomu dresow spod klatki...

 
 
 
 
~~sss
ff
Wysłany: 11 Marz 2008r. 18:47  
Cytuj
debil
1. pogard. «o człowieku ograniczonym, głupim»
2. daw. «osoba upośledzona umysłowo»
• debilny • debilnie • debilka

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 11 Marz 2008r. 18:48  
Cytuj
debil
1. pogard. «o człowieku ograniczonym, głupim»
2. daw. «osoba upośledzona umysłowo»
• debilny • debilnie • debilka

http://sjp.p(...)=2554305

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 11 Marz 2008r. 19:53  
Cytuj
Ja tego goscia nie znam, ale dajcie spokoj ze slowem debil!!!!!!!!!!!!!

Dzieciaki czy wy wogole wiecie co to slowo znaczy??? Jesli nie, to nie uzywajcie tego slowa bo sami pokazujecie swoj poziom poslugujac sie wyrazami bez rozumienia!!!!!!!!

Jesli znacie znaczenie tego slowa to wypiszcie tu na forum i udowodnijcie ze ta osoba zasluguje ha takie miano.

masz kolego definicje debil
1. pogard. «o człowieku ograniczonym, głupim»
2. daw. «osoba upośledzona umysłowo»
• debilny • debilnie • debilka

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 11 Marz 2008r. 20:21  
Cytuj
Ja tego goscia nie znam, ale dajcie spokoj ze slowem debil!!!!!!!!!!!!!

Dzieciaki czy wy wogole wiecie co to slowo znaczy??? Jesli nie, to nie uzywajcie tego slowa bo sami pokazujecie swoj poziom poslugujac sie wyrazami bez rozumienia!!!!!!!!

Jesli znacie znaczenie tego slowa to wypiszcie tu na forum i udowodnijcie ze ta osoba zasluguje ha takie miano.






Debilizm – termin medyczny określający wrodzony stan upośledzenia umysłowego, który powoduje nieprzystosowanie społeczne lekkiego stopnia.

a kolege skoro tak zapier...ala po terenie zabudowanym i lamie przepisy to jak nazwac .....

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 11 Marz 2008r. 20:36  
Cytuj
a na drzewach zamias lisci beda wisciec GOOOOLLLFISCI smiech2smiech2smiech2

 
 
 
 
~~bolek
ff
Wysłany: 11 Marz 2008r. 20:36  
Cytuj
he he he no jak nazwac ??????good
no jak by nie myślał chyba debilem

 
 
 
 
~~najszybszy crx w stalowej i okolicy
ff
Wysłany: 11 Marz 2008r. 20:56  
Cytuj
znam chopaka i po pierwsze jedzi szybko,ale i dobrze. na autko sam zarobił tatus mu nie kupił. zal dupe sciska jak widza evo bo poprostu jestescie zazdrosni!! kazdy wiek ma swoje prawa.....

 
 
 
 
~~crx fan
ff
Wysłany: 11 Marz 2008r. 21:06  
Cytuj
koles od golfa dwójki.... jestes baran. Chciałbym zobaczyc 3 litrowy silnik w twoim golfiku.uwierz mi ze włozyc 3litrowy silnik do golfika to jest filozofia i to nie lada. i nie wierze w to ze taki tam masz. samo dobrze wiesz wiec nie kłam i nie wydłuzaj se fiutka takimi bredniami myslac sobie co pomysla ludzie ze..... jaaaa on ma 3 litrowy silnik. HA HA HA gówno a nie 3litry. baran baran baran

 
 
 
 
~~mistrz krzywej
ff
Wysłany: 11 Marz 2008r. 21:28  
Cytuj
http://www.youtube.com/profile?user=fukku666

to jest link do filmika jak nasz mistrzunio z EVO jeździ po tym torze co sie tak chwalił że jedzie sie mierzyć...Więcej opon to chyba tylko Edzio Paleń na górce w wulkanizacji przewrócił.na pewno jakby chodziło o przewracanie opon i poniewieranie auta bez kontroli to by wygrał...zero pojęcia o jeździe...ale ja sie nie znam..Dla niewtajemniczonych to to niebieskie z klapą czarną....mistrz prostej...

 
 
 
 
~~fuks
ff
Wysłany: 11 Marz 2008r. 21:48  
Cytuj
jezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezyk
chyba padne zaraz ze smiechu to mają byc mistrzowie na torze.
to wiec widac i goscie prawde pisali tutaj że chłopiec nie ma pojecia za bardzo o prowadzeniu auta ,a tam jest wiecej takich jak nasz koles mistrz prostej i łamania przepisów i wyprzedanie na podwójnych ciagłych ha ha ha ha

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 11 Marz 2008r. 21:52  
Cytuj
panowie mają problem z trafieniem na tor ,pijani czy co ???albo mają auta za mocne do umiejetnosci .

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 11 Marz 2008r. 21:54  
Cytuj
chwała BOGU!!!!!!!!!!!!!!!! nie wyjezdzali wtedy na ulice bo by sie wyzabijali:wśceikły:

 
 
 
 
~~xxy
ff
Wysłany: 11 Marz 2008r. 21:58  
Cytuj
znam chopaka i po pierwsze jedzi szybko,ale i dobrze. na autko sam zarobił tatus mu nie kupił. zal dupe sciska jak widza evo bo poprostu jestescie zazdrosni!! kazdy wiek ma swoje prawa.....


po tym filmie to już wszystko wiem o waszym ulubieńcu jest dobry!!!!!!!bardzo dobry tylko nie w jezdzie samochodem musi dużo potrenowac na ulicach stalowej woli goodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgoodgood

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 12 Marz 2008r. 01:15  
Cytuj
Podaliscie definicje debila i ... no wlasnie nic nie udowodniliscie. W przeciwienstwie do Was nie bede nikogo obrazal, wyzywal, bo w moim mniemaniu jest to bardzo plytkie, zwierzece. Skoro sie czujecie dobrze na takowym poziomie rozmowy, to ja z niej pozwolcie ze sie wylacze. Szkoda mojego czasu na wypisywanie jakichkolwiek argumentow, skoro za chwile znow ktos kogos nazwie ograniczonym umyslowo...

Po prostu zenada z Waszej strony...

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 12 Marz 2008r. 01:17  
Cytuj
CYTAT
Debilizm – termin medyczny określający wrodzony stan upośledzenia umysłowego, który powoduje nieprzystosowanie społeczne lekkiego stopnia.

a kolege skoro tak zapier...ala po terenie zabudowanym i lamie przepisy to jak nazwac .....[/rozmiar]


A skoro Ty przekroczyles nie raz w zyciu przepisy drogowe (jesli jezdzisz autem to nie ma mozliwosci abys tego nie uczynil, nie czarujmy sie), to jak siebie sam nazwiesz???? No odpowiedz mi chlopcze na to pytanie...

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 12 Marz 2008r. 01:21  
Cytuj
CYTAT
wyśmiałeś mnie a jak właśnie mam takiego Golfa 2, silnik sam sobie zamontowałem 3 litrowy, czy to taka wielka filozofia ?


Kolego czekamy na jakies dane, wystarczy symbol silnika ;]. Dlaczego nie odpowiadasz, czyzby silnika 3.0 pozostalo tylko 1.3?? Prosze Cie oswiec nas, bo my takie tepe matolki.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 12 Marz 2008r. 01:24  
Cytuj
CYTAT
debil
1. pogard. «o człowieku ograniczonym, głupim»
2. daw. «osoba upośledzona umysłowo»
• debilny • debilnie • debilka


A udowodnic to juz kolega nie potrafi?? No prosze, to nie wymaga za wielkiego wysilku, jesli to jest prawda, jesli nie to coz...prosze odpowiedz sobie sam.

P.S. Ludzie rozumiem ze net to ciezki orzech do zgryzienia, tyle tutaj niewyjasnionych zjawisk, ale mam prosbe do wczesniejszych postow: NAUCZCIE SIE CYTOWAC, PROSZE!!!! Moze to nie bedzie za trudne, zadanie na jutro ;0

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 12 Marz 2008r. 01:43  
Cytuj
dowody to czasem ciezka sprawa umiech

umysl niektorych by nie wytzrymac mogl jezyk

 
 
 
 
~~rafee
ff
Wysłany: 12 Marz 2008r. 01:58  
Cytuj
DROGOWY I JAK BYM MIAL WTEDY CZAS TO BYM CIE DOGONIł I JESZCZE SUKI NAPóSCIł I WPIERD..OLIł CHYBA
Debilem jest ten kto sło takich uzywa kierując je w strone innych tak więc gratuluję. Jeśli chodzi o twój wolny czas to na pewno bys mnie nie dogonił, może najwyżej dotrzymasz kroku własnemu cieniowi, a suke to ty możesz sobie spod płotu pregonic.

Co za upośledzony sposó myslenia, samo to że nawet nie zauważyłeś dwoch Audi które pociskały za mną...

Zreszta po co ja tu cos pisze??

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 12 Marz 2008r. 06:35  
Cytuj
CYTAT
Debilizm – termin medyczny określający wrodzony stan upośledzenia umysłowego, który powoduje nieprzystosowanie społeczne lekkiego stopnia.

a kolege skoro tak zapier...ala po terenie zabudowanym i lamie przepisy to jak nazwac .....[/rozmiar]


A skoro Ty przekroczyles nie raz w zyciu przepisy drogowe (jesli jezdzisz autem to nie ma mozliwosci abys tego nie uczynil, nie czarujmy sie), to jak siebie sam nazwiesz???? No odpowiedz mi chlopcze na to pytanie...


kazdy jakos łamie przepisy ale ten debil ma je po prostu w dupie i jeszcze ma w dupie innych uzytkowników a nie wspomne o bezpieczeństwie.,Filmik przedstawił kilku zapewne młodych ludzi którzy maja jakies chobby ,niech se mają w końcu zamknięty tor, ale na ulicy to troche szacunku ,bo rzeczywiście ktos ci w końcu spuści wpierdol a trudno namierzyc cie nie bedzie bo masz charakterystyczny samochód więc nie znasz dnia ani godziny

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 12 Marz 2008r. 07:22  
Cytuj
Ok , podsumowales ze ci co lamia przepisy drogowe sa debilami, pozniej przyznales ze kazdy lamie przepisy, wiec kazdego nazwiesz debilem?? Chodzi mi o slowa kolego, latwo kogos zbesztac od debili, ale niestety to swiadczy tylko o kulturze osoby wypowiadajacej sie. Przykro mi.

 
 
 
 
«« « ... 2 3 4 5 6 7 8 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »