NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 ... » »»
uwaga idiota w Mitsubishi EVO !!!!!!,
~~patrzyk
ff
Wysłany: 5 Marz 2008r. 10:28  
Cytuj
jacy wzorowi kierowcy,przestrzegają przepisy,kłaniają się policjantom,zatrzymują się przed każdym przejściem,ustępują pierwszeństwa,nie klną za kierownicą,szanują pozostałych uczestników ruchu drogowego,jeżdżą z przepisową prędkością... popatrzcie na siebie,jezeli jestescie w porządku to wtedy sie czepiajcie,bo na obecną chwilę to proponuję morde w kubeł i ponownie wystartowac na kurs prawa jazdy, celem przypomnienia i zrozumienia podstawowych zasad i przepisów ruchu drogowego.Patrząc z perspektywy - niczym sie nie różnicie od "bezmózgiego" z EVO, rażąca różnica jednak- klient jescze nie rzuca "mięsem" i wyzwiskami na forum

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Marz 2008r. 10:28  
Cytuj

 
 
 
 
~~bobo
ff
Wysłany: 5 Marz 2008r. 19:03  
Cytuj
kolego !!!! ale jak 200km/h jezdzi po terenie zabudowanym i miescie to nie debil????? DEBIL jak nic i do tego zabójca niewinnych ludzi .Dla takiego kara dożywocia lepiej smierci sk...syna .mam nadzieje ze nikomu krzywdy nie zrobi,bo jak zrobi to ma przejeb..ne !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 
 
 
 
~~vvt
ff
Wysłany: 5 Marz 2008r. 20:02  
Cytuj
racja -niech tylko cos komus zrobi to ma przejebane.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 5 Marz 2008r. 20:17  
Cytuj
może kolega nagra film jak pomyka swoim ryczacym potworem po uliczkach Stalowej Woli 150 km/h i zapoda w internecie ale bedą jaja .
Ale to jest mistrz kierownicy o kurcze ,zazdroszcze mu takiej odwagi, ja bym tak nie mógł jestes moim idolem , ale mi zaimponowałes w GŁUPOCIE

 
 
 
 
~~hej
ff
Wysłany: 5 Marz 2008r. 21:02  
Cytuj
widziałem go w wtorek sypał przez Rzeczyce chyba ze 180, on jest rzeczywiscie popierd..lony ,zabije kogos !!!!!!!!!!!!!!!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 5 Marz 2008r. 22:08  
Cytuj
bo to debil jest !!!!!!!!!!!!!!!

 
 
 
 
~~impreza wrx
ff
Wysłany: 5 Marz 2008r. 22:47  
Cytuj
pelna bulwersacja ganiacie fiatami kredensami 140 po miescie a czepiacie sie chlopaka bo ma evo :wśceikły: ze 180 wyhamuje szybciej niz przecietny samochod ze 100 pod kola nic mu raczej nie wpadnie bo go slychacgood jak ma umiejetnosci niech jezdzi pozdro

no czekam na odzew zakochany

 
 
 
 
~~co ?
ff
Wysłany: 5 Marz 2008r. 23:36  
Cytuj
>patrzyk
jacy wzorowi kierowcy,przestrzegają przepisy,kłaniają się policjantom,zatrzymują się przed każdym przejściem,ustępują pierwszeństwa,nie klną za kierownicą,szanują pozostałych uczestników ruchu drogowego,jeżdżą z przepisową prędkością... popatrzcie na siebie,jezeli jestescie w porządku to wtedy sie czepiajcie,bo na obecną chwilę to proponuję morde w kubeł i ponownie wystartowac na kurs prawa jazdy, celem przypomnienia i zrozumienia podstawowych zasad i przepisów ruchu drogowego.Patrząc z perspektywy - niczym sie nie różnicie od "bezmózgiego" z EVO, rażąca różnica jednak- klient jescze nie rzuca "mięsem" i wyzwiskami na forum


Wiesz co ? Masz dzieci ?
KLient z EVO , moze nie wie co to internet. MOże ma gąbke zamiast mózgu . Może (o zgrozo ) myśli tak jak Ty ?
Niech sra , je Mięso .. ale niech jedzie do Rosji tam przepisy KD sa jakieś dziwne..to mu sie spodoba

 
 
 
 
~~sscu
ff
Wysłany: 6 Marz 2008r. 06:56  
Cytuj
pelna bulwersacja ganiacie fiatami kredensami 140 po miescie a czepiacie sie chlopaka bo ma evo :wśceikły: ze 180 wyhamuje szybciej niz przecietny samochod ze 100 pod kola nic mu raczej nie wpadnie bo go slychacgood jak ma umiejetnosci niech jezdzi pozdro

no czekam na odzew zakochany


[rozmiar=14]nie tacy byli sprytni jak ten bez mózg w tym EVO co im sie wydawało ze są w wirtualnym swiecie np w NFS
a tu nie daj boże jak nie wyhamuje z tych 180 albo sie pomyli i żle dobierze predkosc to ma przejebane na całe ŻYCIE a zapewne jest bardzo młodym człowiekiem .ulice miasta to nie tor wyscigowy za duże ryzyko SMIERCI własnej lub nie daj BOŻE czyjejś .Niech sie kolega uważa bo ulica nie jest tylko dla niego, jak kogos potrąci to go ludzie zapierdo...lą
[/rozmiar]

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 6 Marz 2008r. 09:47  
Cytuj
racja w 100% niech szczyl pomysli zanim ruszy na manewry i czekamy na filmik z jego udziałem good

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 6 Marz 2008r. 09:47  
Cytuj
racja w 100% niech szczyl pomysli zanim ruszy na manewry i czekamy na filmik z jego udziałem good

 
 
 
 
~~anty-burak
ff
Wysłany: 6 Marz 2008r. 12:49  
Cytuj
sscu dobrze radzi. pół biedy, a nawet rzekłbym pewna korzyść by była dla mieszkańców STW i okolic jakby ten debil zawinął się na jakimś drzewie.
gorzej jak oprócz siebie jeszcze kogoś innego przy tej okazji zabije. :zły:

 
 
 
 
~~~
ff
Wysłany: 6 Marz 2008r. 13:13  
Cytuj
juz cyba niemacie o czym pisac tylko gdybacie popatrzcie ajpierw na siebie zanim kogos ocenicie.3/4 z was pewnie nigdy tego kolesia nie widzialo jak jezdzi a pisze niewiadomo co.

 
 
 
 
~~~
ff
Wysłany: 6 Marz 2008r. 13:13  
Cytuj
juz cyba niemacie o czym pisac tylko gdybacie popatrzcie ajpierw na siebie zanim kogos ocenicie.3/4 z was pewnie nigdy tego kolesia nie widzialo jak jezdzi a pisze niewiadomo co.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 6 Marz 2008r. 14:19  
Cytuj
zrobimy filmik z jego udziałem jak szaleje po miescie i zapodamy w internecie może policja obejrzy good

 
 
 
 
~~tak
ff
Wysłany: 6 Marz 2008r. 16:55  
Cytuj
jeśli darzy się odpukać wypadek, to wtedy wszyscy będą się mądrzyć, że przecież można było uniknąć, można było gościa usadzić wcześniej - a teraz część debili równych mu rozumem broni go, że przecież wie co robi, bo cyt. "umie jeździć".
czy wielką sztuką jest rozpędzenie samochodu na prostej do 200 kmh ?
do tego nie potrzeba mózgu i rozumu, ba, to nawet małpa potrafi, więc szkoda dyskutować z obrońcami debila z mitsubiszi.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 6 Marz 2008r. 19:50  
Cytuj
wtedy powiedzą ,on tak spokojnie jezdził to nie mozliwe żeby on ?????

 
 
 
 
~~Kazik Na Żywo
ff
Wysłany: 6 Marz 2008r. 20:05  
Cytuj
to dobry chłopak był i mało pił :haha:

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 7 Marz 2008r. 07:46  
Cytuj
takich debili by sie jeszcze znalazło paru w Stalowej Woli ,ach te ich hondy ryczące i rozpadające sie .

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 7 Marz 2008r. 15:02  
Cytuj
to wieśniak ze ździechowic jedno auto już zchamił teraz wieśniaczy drugie karbon hahhahaha
a jak przejedzie tak koło mnie i przestraszy moje dziecko to niech będzie pewien że dostanie w ryj:zły:

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 7 Marz 2008r. 15:52  
Cytuj
jeszcze zyje !!!!! nie wiem

 
 
 
 
~~caro
ff
Wysłany: 7 Marz 2008r. 21:26  
Cytuj
bo to burak jest:zły:

 
 
 
 
~~co?
ff
Wysłany: 8 Marz 2008r. 02:03  
Cytuj
Może dobrze jezdzi i czuje maszyne , wie jak sie zachowa auto gdy zrobi jakis "przewidziany" manewr.
Lecz na czynnik ludzki nie ma miary , ocena otoczenia jest wazna. Skad ma wiedziec ze rowerzysta jadacy prosto 300 m przed nim nagle nie jebnie sie na srodek ulicy , wprost pod koła Evo .. Lub nagle dziecko wyrwie sie komus, i poleci na ulice ?!
Szybka jazda dobra ale na bezpiecznym terenie !!!
W każdym badz razie jest nieodpowiedzialny .. przekona sie o tym ..
Ciekaw jestem jak skonczyl ten "dobry" kierowca, co zniszczyl zycie dziewczynce i jej rodzinie, na popieluszki NA PRZEJSCIU dla pieszych !?

 
 
 
 
~~Laguna RZ
ff
Wysłany: 8 Marz 2008r. 12:06  
Cytuj
dzisiaj wsiok z Mitsubiszi parkował pod Biedronką. chyba zjechał na zlot mistrzów kierownicy i tjunignu, bo cały parking jest zawalony złomami: RNI, RTA, TSA, LJA i oczywiście LKR good

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Marz 2008r. 15:30  
Cytuj
ha ha ha ha jezyk

 
 
 
 
« 1 2 3 4 5 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Psycholog dyżurny - czynne 24 godziny na dobę »