NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Ortodonta w Stalowej Woli, gdzie pójść na pierwsza wizyte???,
~~
ff
Wysłany: 13 Marz 2008r. 11:05  
Cytuj
Ludzie coś tu nie tak bo Dr Walawska sprzedała gabinet ORTO-MIX 3 lata temu i od 3 lat juz do Stalowej nie jezdzi.Wiem bo jestem jej pacjentka w Lublinie. A teraz tam jest jeszcze lepszy ortodonta.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Marz 2008r. 11:05  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 15 Marz 2008r. 14:09  
Cytuj
Zenon Mięsak na podskarpowej.Mięsak to najzłośliwszy nowotwór a nie ortodonta.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 15 Marz 2008r. 21:11  
Cytuj
Pierdyu, szmerdy, bzdety, fajanciaze

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 26 Marz 2008r. 14:42  
Cytuj
CYTAT
MamaKuby: mozesz przyblizyc sprawe z Ortomixem? Bylem tam - ale nie u ortodony, lecz u zwyklego dentysty... jakie opinie slyszalas o ortomixie?
Idą na bajer z lupami,bo są ślepe.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 26 Marz 2008r. 14:42  
Cytuj
CYTAT
MamaKuby: mozesz przyblizyc sprawe z Ortomixem? Bylem tam - ale nie u ortodony, lecz u zwyklego dentysty... jakie opinie slyszalas o ortomixie?
Idą na bajer z lupami,bo są ślepe.

 
 
 
 
~~anka
ff
Wysłany: 11 Kwie 2008r. 18:30  
Cytuj
CYTAT
pani Beato nie Ladnie tak się chwalić,najlepsza jest dr Szeląg,całe szczescie,że jest,bo kto by po pani poprawiał?

DR Szeląg-rzeczowa,profesjonalistka,swietne efekty u mojego dziecka osiągneła.....polecam
A słyszałam ta opinię że poprawia.....po innych

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 11 Kwie 2008r. 22:24  
Cytuj
good

 
 
 
 
~~:))
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 12:57  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
pani Beato nie Ladnie tak się chwalić,najlepsza jest dr Szeląg,całe szczescie,że jest,bo kto by po pani poprawiał?

DR Szeląg-rzeczowa,profesjonalistka,swietne efekty u mojego dziecka osiągneła.....polecam
A słyszałam ta opinię że poprawia.....po innych


ja rowniez polecam dr szelag, ciesze sie ze do niej trfilam bo musi duzo poprawic po dr Z...

 
 
 
 
~~pacjent
ff
Wysłany: 13 Paź 2008r. 20:22  
Cytuj
Dr Walawska - polecam. umiech Leczenie skuteczne - wystarczył aparat zakładany na noc, a wadę miałem dużą. Szkoda, że doktor już nie przyjeżdża do ORTO-MIX. Kiedyś chodziłem tam właśnie do ortodonty dr Walawskiej. Później potrzebny był dentysta i ten gabinet już został, a lekarz - dr Zdonek. good

Zakładają lupy? To chyba lepiej widzą?

 
 
 
 
~~Monia
ff
Wysłany: 14 Paź 2008r. 15:45  
Cytuj
Co za bzdury wypisujecie,ze dr Szoja jest nieprzyjemna!Mam zupełnie inne zdanie-to bardzo miła osoba!!!Widzę,że to chyba konkurencja się odzywa jak nie może się doczepić zawodowej strony to pisze,ze jest nieprzyjemna!Fe,nieładnie.

 
 
 
 
~~basia
ff
Wysłany: 7 Lis 2008r. 20:28  
Cytuj
Ja np chwalę ortodontke Barową. Jak widać każdy jak zwykle ma inne zdanie

 
 
 
 
~~franio
ff
Wysłany: 8 Sty 2009r. 12:56  
Cytuj
Ja mialem najbardziej krzywe zeby w okolicy. Udalem sie do doktor Barowej i dzis po 4 miesiacach mam juz prawie proste zeby. POLECAM ok

 
 
 
 
~~maciek
ff
Wysłany: 9 Marz 2009r. 15:38  
Cytuj
to w koncu kogo polecacie?

 
 
 
 
~~wstrząs
ff
Wysłany: 9 Marz 2009r. 16:04  
Cytuj
Trzeba być głęboko ograniczonym dzieckiem, żeby zadawać tego typu pytania na forum. Proponuję ciągnięcie losu, rzut monetą...
Wydanie 5000 zł zawsze powinno się wiązać z bezpośrednim kontaktem z lekarzem który bierze na siebie odpowiedzialność za prawidłowo przeprowadzone leczenie -które pomimo prawidłowego przebiegu nie zawsze musi skończyć się po 24 miesiącach.
Nie będę pisał do kogo chodziłem. Wiem ile to mnie kosztowało bólu, wyrzeczeń i pieniędzy. Miałem szczęście, że trafiłem do świetnej SPECJALISTKI. Wcześniej byłem we wszystkich gabinetach w mieście i kilku w Lublinie w celu ustalenia programu leczenia, kosztorysu, przedstawienia kwalifikacji ZLECENIOBIORCY. Stosowałem prosty klucz – im ktoś był bardziej cwany, im więcej obiecywał, im bardziej skracał leczenie ( rekordzista do 10 mies) tym mniej wierzyłem.

 
 
 
 
~~braces
ff
Wysłany: 9 Marz 2009r. 17:01  
Cytuj
CYTAT
Trzeba być głęboko ograniczonym dzieckiem, żeby zadawać tego typu pytania na forum. Proponuję ciągnięcie losu, rzut monetą...
Wydanie 5000 zł zawsze powinno się wiązać z bezpośrednim kontaktem z lekarzem który bierze na siebie odpowiedzialność za prawidłowo przeprowadzone leczenie -które pomimo prawidłowego przebiegu nie zawsze musi skończyć się po 24 miesiącach.
Nie będę pisał do kogo chodziłem. Wiem ile to mnie kosztowało bólu, wyrzeczeń i pieniędzy. Miałem szczęście, że trafiłem do świetnej SPECJALISTKI. Wcześniej byłem we wszystkich gabinetach w mieście i kilku w Lublinie w celu ustalenia programu leczenia, kosztorysu, przedstawienia kwalifikacji ZLECENIOBIORCY. Stosowałem prosty klucz – im ktoś był bardziej cwany, im więcej obiecywał, im bardziej skracał leczenie ( rekordzista do 10 mies) tym mniej wierzyłem.

Powyższy wykład to odpowiednik wanny Wassermana w wydaniu stalowowolskim. Polecam podobne podejście do mechanika samochodowego (naprawy często idą w tysiące) etc. No i zawsze trzeba zalożyć teczkę, żeby straszyć jej zawartością. zazdroszczę mnóstwa wolnego czasu na przeprowadzanie dochodzeń. Ja w tym czasie muszę zarobić na usługe, która wg. przedmówcy miałyby stać sie celem śledztwa. Ludzie proszą o referencje, a swoje i tak przemyślą.

 
 
 
 
~~immortal888
ff
Wysłany: 9 Marz 2009r. 19:24  
Cytuj
Polecam dr Wiolettę Szeląg umiech

 
 
 
 
~~23DRQFRGTV
ff
Wysłany: 9 Marz 2009r. 19:48  
Cytuj
RQBGTFVVVVVVVVVC

 
 
 
 
~~maciek
ff
Wysłany: 9 Marz 2009r. 20:12  
Cytuj
to w takim razie, widac ze kazdy inny bedzie lepszy niz pani Z, u ktorej bylem na pierwszej wizycieumiech

 
 
 
 
~~RRJ
ff
Wysłany: 9 Marz 2009r. 21:29  
Cytuj
Zdecydowanie Szelągowa!

 
 
 
 
~~Anka
ff
Wysłany: 10 Marz 2009r. 08:41  
Cytuj
CYTAT
Zdecydowanie Szelągowa!


Zgadzam sie w 100%.

 
 
 
 
~~Kazik
ff
Wysłany: 10 Marz 2009r. 13:47  
Cytuj
jeśli dziecko jest małe nie chodź po gabinetach ,które nie mają umowy z NFZ.SZelągowa ma.Ja wprawdzie chodzę do ortomiXu i efekty są znakomite,tylko tam jest drożej.
U mnie w pracy ludzie polecają dr Kasprzyk z NIska.

 
 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Zdrowie i uroda »