NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Sygnalizacja swietlna w stalowej woli,
~~kierowca
ff
Wysłany: 27 Lut 2008r. 18:37  
Cytuj
Kto z panstwa dostaje szalu jak przejezdza przez stalowa wole?? dlaczego swiatla na glownych ulicach nie sa zsynchronizwoane nie ma tzw zielonej fali?. Czy madrzy wlodarze miasta nie sa w stanie zrozumiec iz zabeig zasynchronizwania swiatel dalby kierowcom duze oszczednosci na paliwie, skrocilby sie czas potzrebny na przejechanie miasta i mniej by kierowcy nerwow tracili. Ja osobiscie mam wrazenie ze sygnalizacja swietlna w stalowej woli jest p[o to zeby utrudniac zycie kierowcom. pozdrawiam

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Lut 2008r. 18:37  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 27 Lut 2008r. 18:57  
Cytuj
Odkąd Stalowa Wola została jagodową stolicą, wszyscy mają jakoś w niej pod górkę.... :(

 
 
 
 
~~stalowiak
ff
Wysłany: 27 Lut 2008r. 19:00  
Cytuj
stalowa wola jagodowa stolica maja nasi decydenci fantazje jak zwykle szkoda ze nie bananowa hihihi

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 27 Lut 2008r. 20:04  
Cytuj
w stalowej zielona fala heh dobre

 
 
 
 
~~muuu
ff
Wysłany: 27 Lut 2008r. 20:29  
Cytuj
niestety ale .... "zielona fala" jest, problem w tym ze aby sie na nią załąpac i płynnie przejechac przez wszystkie światła trzeba jechac 50 km/h . Każdy malutki zator powoduje iż załapujemy sie do ...."czerwonej fali "

 
 
 
 
~~driver
ff
Wysłany: 27 Lut 2008r. 22:31  
Cytuj
O zieloną falę ciężko raczej będzie. Jak zacznie funkcjonować wideodetekcja, to mechanizm "przydzielania" zielonego światła będzie, tak mi się wydaje, podobny do tego, jaki jest na tzw. górce. W takiej sytuacji przed skrzyżowaniem przynajmniej trzeba będzie sporo zwolnić, zakładając, że gdy na danym kierunku nie ma pojazdów, to domyślnie świeci się czerwone światło. No chyba że na głównym kierunku domyślnie będzie zielone światło, no ale w środku dnia, gdy ruch będzie duży, to jestem prawie pewien, że nawet w takiej sytuacji nie obyłoby się bez stania. Ale zobaczymy jak będzie. umiech

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »