NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
obciach sezonu,
~~Cannondale
ff
Wysłany: 2 Marz 2008r. 17:36  
Cytuj
nika mądryjało, większość ścieżek rowerowych w stw jest współdzielona z chodnikami. czy ty zawsze zwracasz uwagę i chodzisz tylko częścią wydzieloną dla pieszych ?
czy tak jak większość ludzi paradujesz całą szerokością, nie zwracając uwagi na namalowane na ścieżce rowery oraz znaki pionowe, utrudniając tym samym przejazd rowerzystom ?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 2 Marz 2008r. 17:36  
Cytuj

 
 
 
 
~~mieszkaniec bloku
ff
Wysłany: 2 Marz 2008r. 17:47  
Cytuj
wasze wypowiedzi to jeden wielki obciach

 
 
 
 
~~nika
ff
Wysłany: 2 Marz 2008r. 17:54  
Cytuj
chodnik dla pieszych jest dla pieszych , sciezka rowerowa dla rowerzystow a ulica dla samochodow. Mi to nie sprawia trudnosci i rozrózniam znaki ale ... załapałes sie na obciach sezonu jeżeli jeszcze przy tym sie gubisz. Ale oczywiście cześciej zapraszamy do miasta , na nauke nigdy nie jest za poźno

 
 
 
 
~~Cannondale
ff
Wysłany: 2 Marz 2008r. 18:44  
Cytuj
ponieważ nie załapałaś, napiszę jeszcze raz: nika mądryjało, większość ścieżek rowerowych w stw jest współdzielona z chodnikami.

PRZECZYTAJ POWYŻSZE ze zrozumieniem, następnie udaj się na wizję lokalną chociażby na KEN, JP2 czy Orzeszkowej i popatrz jak są zbudowane scieżki rowerowe.
Z twojej poprzedniej wypowiedzi wynika raczej że to ty częściej powinnaś bywać w mieście STW aby nabrać trochę ogłady, jeśli o mnie chodzi nie musisz się martwić - mieszkam w stw i prawie codziennie jestem zmuszony korzystać z tych pseudo-ścieżek rowerowych, i za każdym razem jest problem z pieszymi którzy nie zwracają uwagi na ww. i poruszają się jak za przeproszeniem święte krowy.chytry

 
 
 
 
~~nika gda
ff
Wysłany: 2 Marz 2008r. 19:28  
Cytuj
nika schowaj schabiki pod kurtałkę, a bluetooth do kieszeni ha ha ha good

 
 
 
 
~~nika
ff
Wysłany: 3 Marz 2008r. 18:49  
Cytuj
Cannondale - no cóż , albo jestes za gruby , albo jeżdzisz pijany albo daltonista.

nika gda - jakies kompleksy ? pisałas to patrzac w lusterko ? Nie bierz tego co wczesniej pisałam bardzo do siebie , poprostu wypisywalam według mnie obciachowe rzeczy ale ..... odchudzaj sie odchudzaj

 
 
 
 
~~rowerowy
ff
Wysłany: 3 Marz 2008r. 19:02  
Cytuj
nika przeczytaj co napisał Cannondale, spróbuj zrozumieć (bo ma rację) po czym wstań wreszcie od komputera i udaj się pod Centrum 4, usiądź na ławeczce i poobserwuj przez 15 minut co dzieje się na chodniko-ścieżce rowerowej.
jechałem dzisiaj tamtędy - i niestety ale piesi chodzą jak święte krowy - rowerzysta musi jechać slalomem i na każdym kroku uważać i myśleć za pieszych, bo ci wyczyniają co im do łba strzeli chytry

 
 
 
 
~~Cannondale Road Warrior
ff
Wysłany: 3 Marz 2008r. 19:07  
Cytuj
nika - jeśli nie masz merytorycznych uwag, to dalszą dyskusję z Tobą uważam za zbędną, niestety ale wszystkich rozumów nie zjadłaś, a prywatne wycieczki są zupełnie nie na miejscu.

 
 
 
 
~~ktos....
ff
Wysłany: 3 Marz 2008r. 19:26  
Cytuj
nika przeczytaj co napisał Cannondale, spróbuj zrozumieć (bo ma rację) po czym wstań wreszcie od komputera i udaj się pod Centrum 4, usiądź na ławeczce i poobserwuj przez 15 minut co dzieje się na chodniko-ścieżce rowerowej.
jechałem dzisiaj tamtędy - i niestety ale piesi chodzą jak święte krowy - rowerzysta musi jechać slalomem i na każdym kroku uważać i myśleć za pieszych, bo ci wyczyniają co im do łba strzeli chytry



czyli teraz troszke wiesz jak za kierownica trzeba uwazac na rowerzystow ktorzy mysla ze droga jest cala ich....

 
 
 
 
~~ktoś... inny
ff
Wysłany: 3 Marz 2008r. 20:05  
Cytuj
ktosiu przejedź się rowerem ulicami naszego miasta, zobaczysz jak trzeba uważać na co niektórych kierowców samochodów którzy myślą że droga jest cala ich, a do tego mają się co najmniej za Ayrtona Senne :blee:

 
 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »