NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
telefon z diany,
~~filistynek
ff
Wysłany: 22 Lut 2008r. 20:31  
Cytuj
Diana telewizja kablowa zacheca wszystkich do zakładania telefonu z ich sieci.reklamuje sie nizszym abonamentem jak w telekomunikacjibo tylko 15,25 zl na miesiąc w tym kilka min. na rozmowy.Ja tez dałem sie złapać na to .Ale jak mi podłączyli to dopiero złapałem sie za głowe w wieczór jak zobaczyłem ile sie pali diód ,aż 5.Kazda dioda na czuwaniu to rocznie około 30 zł,zuycia energi razy 5 to daje 150 zł rocznie .Jak sie okazuje zadnej oszczędnosci nie bedzie.Wiec kochani niedajcie sie nabierac na telefon z Diany .Pozdrawiam

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lut 2008r. 20:31  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 23 Lut 2008r. 21:20  
Cytuj
Cała "Diana" jest do kitu ale dopóki ma monopol na moim osiedlu na kablówke wielu musi z niego korzystać.Gdybym tylko mógł podłączyc kablówke "Stelli"dawno bym to zrobił.Precz z monopolem "Diany".Niech żyje wolność wyboru a nie zmuszanie ludzi do oglądania chłamu telewizji zwanej miejską!!!!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 23 Lut 2008r. 22:07  
Cytuj
Dioda pobiera minimalne ilosci pradu, więc nie widze problemu. Ponadto oferuja darmowe minuty w przeciwienstwie do podstawowego pakietu monopolisty TP.
A co do Stelli to jest to propagandowa telewizja prezydenta, wiec nie wiem czym tu sie zachwycac...

 
 
 
 
~~informatyk
ff
Wysłany: 23 Lut 2008r. 23:31  
Cytuj
hahaha, Diana jest do bani?
porównaj sobie jak chodzi internet w obydwu kablówkach: w Dianie najniższy pakiet 0,5 Mbita za 37 zł - w praktyce chodzi z prędkościa 1 Mbit w dzień, w nocy jeszcze szybciej natomiast w Stelli najtańszy 0,25 Mbita za 33 zł w praktyce chodzi poniżej oferowanej prędkości (!).

jeszcze dla porównania ceny szybszych pakietów: Diana 2 Mbity (23:00 do 11:00 - 4 Mbity) - 85 zł,
Stella 1 Mbit - 91 zł.

starczy ???? :haha:

 
 
 
 
~~Yogi
ff
Wysłany: 24 Lut 2008r. 18:39  
Cytuj
No wlasnie jak jest z tym telefonem? Oplaca sie?

 
 
 
 
~~ada
ff
Wysłany: 24 Lut 2008r. 19:15  
Cytuj
oplaca się , ja mam od listopada, abonament za 30 zl i placę mniejszy rachunek niz wczesniej a dzwonie tak samo

 
 
 
 
~~jarusss
ff
Wysłany: 24 Lut 2008r. 21:11  
Cytuj
osobiscie nie polecam! Moja babcia załyżyła i cienko, możei tani ale jeśli masz 2 telefony stacjonarne w domu tu problem- bo ci robotnicy którzy zakładają te telefony to zakładają jeden za drugi dopłacasz zdziwionyneutralny

 
 
 
 
~~jack
ff
Wysłany: 25 Lut 2008r. 12:51  
Cytuj
każdy operator telekomunikacyjny teraz instaluję tylko jeden punkt.Za każdy dodatkowe gniazdko trzeba albo dopłacić ,albo wykonać we własnym zakresie.Osobiście posiadam telefon z diany i płacę naprawdę niższe rachunki niż w tepsie.
good

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »