NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
A miało być tak pięknie!!, Podwyżki w ESW
~~
ff
Wysłany: 16 Marz 2008r. 08:53  
Cytuj
Hej Tola,chyba ci się tematy pomyliły i strony.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Marz 2008r. 08:53  
Cytuj

 
 
 
 
~~@$%
ff
Wysłany: 16 Marz 2008r. 09:15  
Cytuj
Pobiadoliliśmy sobie a prezesi jak tacy wypaleni to niech sobie idą w siną dal.To oni się wypalają a o tych nie douczonych to nikt nic nie mówi.Robole się nie wypalają- tylko elity.O jakich marnych pieniądzach mówisz-które zarabiają prezesi.To naście i w górę a robol iąc i tyle.Zdaję sobie sprawę, że wykształcenie to jest to ,ale nie tylko wykształciuchy pracują w tym czy innym zakładzie, robotnik jest bardzo potrzebny i bez niego nic się nie zrobi.On też chciałby dostawać jakąś uczciwą kasę za swoją pracę.Psychiatra lub psycholog to przydałby się tym którzy tych robotników obrażają i opluwają.Ten kto napisał że jesteśmy tumanami też wiele sobą nie reprezentuje, to taki mały facet z mało rozwiniętą półkulą odpowiedzialną za myślenie. Pani która tak chwali Panów Prezesów to chyba bliska współpracownica.Oni sami pchali się na stołki, pamiętam czas kiedy to bardzo zabiegali o zwalenie ze stołka starego prezesa, a teraz są już tacy wypaleni.Więc niech już odejdą i zostawią zakład innym do naprawiania.Potem się okaże jak oni to wszystko sp..... lub nap...... i co trzeba poprawić po słynnych poprzednikach.

 
 
 
 
~~P.
ff
Wysłany: 16 Marz 2008r. 12:24  
Cytuj
eheh tak mysle ze napewno wiesz ile zarabiaja.... obstawiasz sobie jakies wyimaginowane sumy tudziez wymyslasz na podstawie sama nie wiem czego....
robotnik to robotnik jak jestes jestes taki madry to trzeba sie bylo uczyc... sprawdzales madrala chociaz ich teczki z doswiadczniem i szkolami? malo kto by mogl sie taka wiedza i inteligencja pochwalic.. zaloze sie ze nawet zdania z zadnym z tych panow nie zamieniles...a komentujesz, oceniasz... ale generalnie wasza sprawa, zebyscie sie nie zdziwili jak on kopnie w dupe ta cala elektrowie i wam zamkna zaklad... i wtedy wszyscy polecicie razem z nim.... wiec proponuje troche pokory i szacunku do czyjejs ciezkiej pracy....

p.s hehe uwazasz ze jego poprzednik byl dobry tak? hm pewnie zawsze lepiej jak ktos duzo gada i przy okazji kradnie na swoje kolejne domy i samochody, od tego co nie za duza gada a uczciwie pracuje..

pozdrawiam;]

 
 
 
 
~~do ~@$%
ff
Wysłany: 16 Marz 2008r. 17:47  
Cytuj
No tak jak ktoś kogoś chwali to od razu, że współpracownik czy coś... Zgadzam się z P., bo co jak co ale obecny p. jest w porządku gość, i wiele ludzi takich jak m.in. ty robolu, co tak piękne eseje piszesz (człowieku marnujesz się, zapisz się do PIS!), nie wie, że najwięcej do gadania ma skarb państwa i minister.
Skoro uważasz,że tak jest źle w esw, i tak rujnują zakład, to sam startuj na prezesa ESW, ciekawe jak wtedy będziesz śpiewał...

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 16 Marz 2008r. 21:50  
Cytuj
SUPER ODPOWIEDZ DLA TEGO NIEZADOWOLONEGO SMUTASA

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 16 Marz 2008r. 21:55  
Cytuj
Stary prezes nie potrafił zdania zbudować, nosił białe buty do czarnego garnituru!!!!!!!!!!!!!!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 16 Marz 2008r. 22:01  
Cytuj
Ja LJUBLIU TIEBIA i wierze mocno ze zwycięży szacunek dla rzeczywistości, dla faktu i świadomość "że po złym panie jeszcze gorszy nastanie"
Niech pan strzeli coś mocniejszego,pomaga.baj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 17 Marz 2008r. 20:01  
Cytuj
Ten nieszczęsny, na śmierć zapracowany zarząd przypomina trochę swoją skutecznością duet Stępień + Arni z 13-go posterunku. Brakuje mi koncepcji na obsadzenie roli komendanta i Joli....

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 17 Marz 2008r. 20:46  
Cytuj
a obecny odwrotnie - czarne buty do białego garnituru

 
 
 
 
~~Adam_przyszow_dublin
ff
Wysłany: 17 Marz 2008r. 22:53  
Cytuj
pracowałem tam rok i było OK. wyjechałem za kasą do irlandii i żałuje. moim menedżerem jest pedal i chyba jak mnie znowu klepnie to mu wyjebie z buta. wiec chyba wruce do elektrowni. jebac pedalow

 
 
 
 
~~pyton
ff
Wysłany: 18 Marz 2008r. 00:13  
Cytuj
Takimi wpisami tylko sobie psujecie atmosfere w pracy....najlepiej kogos obrzucic i osadzac, tylko czemu ma to sluzyc....bo na pewno nie podwyzszeniu zarobkow...a odnosnie nich, to niestety wszedzie są one podobne nie tylko esw ale tez w innych zakladach .

 
 
 
 
~~ska
ff
Wysłany: 18 Marz 2008r. 00:49  
Cytuj
CYTAT
pracowałem tam rok i było OK. wyjechałem za kasą do irlandii i żałuje. moim menedżerem jest pedal i chyba jak mnie znowu klepnie to mu wyjebie z buta. wiec chyba wruce do elektrowni. jebac pedalow


widze ze i jezyka tez zapomniales ... na tym porwUcie ... :zdechly:

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 18 Marz 2008r. 00:59  
Cytuj
CYTAT
Hej Tola,chyba ci się tematy pomyliły i strony.


eh:zzz:

 
 
 
 
~~zamęczony
ff
Wysłany: 18 Marz 2008r. 08:19  
Cytuj
dlaczego wszystkie odpowiedzi słane są Do-jakiejś Dany

 
 
 
 
~~~ ratuj sie kto moze
ff
Wysłany: 18 Marz 2008r. 16:45  
Cytuj
Wszystko sie sypie a zarzad dalej pozwala jednemu panu na eksperymenty, spierniczyl wszystko za co sie wzial, przedpalenisko wielki niewypal, to teraz bedziemy mieli genialna instalacje odsiarczania. Najprosciej sie wyzywac na robolach a panowie na stolkach niech robia co chca. Miejmy nadzieje ze ktos sie ocknie i rozpierniczy to towarzystwo "wzajemnej adoracji" (oby zdazyl) tego wszystkim zycze ! ! !

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 19 Marz 2008r. 08:40  
Cytuj
Do "ratuj sie kto może".
Niech spróbują dać odprawy takie jak trzy lata temu i zostanie tylko Pentagon i ci co mają trzy lata do emerytury.Wtedy problemy wszystkich prezesów rozwiążą sie natychmiast.Żeby im się ostało 200 osób to wszystko będzie się kręcić tak jak by sobie zarząd tego życzył.

 
 
 
 
~~~
ff
Wysłany: 19 Marz 2008r. 17:02  
Cytuj
Zakup wegla z duza zawartoscia siarki tez wina roboli, zwolnic wszystkich bo zasluzyli. Tak trzymac a w Boze Narodzenie wszyscy bedziemy bezrobotni.

 
 
 
 
~~tola
ff
Wysłany: 19 Marz 2008r. 17:39  
Cytuj
Wegiel z siarkom? Znaczy ze podjezdzal smrodliwymi bakami?

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 20 Marz 2008r. 19:25  
Cytuj
ucz sie oddzielania sprawdzonych faktów i plotek od emocji!

 
 
 
 
~~masakra
ff
Wysłany: 21 Marz 2008r. 09:58  
Cytuj
łojezuuu, maskara normalnie, nic tylko położyć się pod wagon cuchnacy siarkom tarnobrzeg....

 
 
 
 
~~kiś
ff
Wysłany: 21 Marz 2008r. 14:13  
Cytuj
Na wydziela naweglania zabraklo papieru toaletowego w wc...wiec zabierzcie gazete jak idziecie na robote

 
 
 
 
~~~
ff
Wysłany: 21 Marz 2008r. 17:50  
Cytuj
Tak jest jak ludzie który są od spraw technicznych zajmują się pierdołami zamiast pracą. Życzę wszystkim wesołych świąt i idę poprawiać to co inni spieprzyli.

 
 
 
 
~~@$%
ff
Wysłany: 21 Marz 2008r. 18:43  
Cytuj
Do "kiś"
Co to miało niby być.Opinia.To na górze i w biurach mają papier toaletowy.Przynieś z rolkę -nie być samolub.
Zapraszam do oglądnięcia sracza pod trasą XII.Trzeba zobaczyć jak wypróżnia się robol z Nawęglania.

 
 
 
 
~~pracownik ESW
ff
Wysłany: 21 Marz 2008r. 19:41  
Cytuj
Święta Zmartwychwstania Pańskiego to czas radości, miłości i wiary.
Z okazji nadchodzących Świąt Wielkiej Nocy pragnę złożyć pracownikom ESW i ich rodzinom oraz ww. pracownikom z Wydziału Nawęglania życzenia pełne nadziei, pokoju i dobra. Niech szczególna atmosfera tych dni napełni Was nowymi siłami w realizacji zamierzeń i celów.
Spokojnych i radosnych
Świąt Wielkanocnych
dla całej braci elektrownianej

 
 
 
 
~~CHWDW
ff
Wysłany: 21 Marz 2008r. 23:53  
Cytuj
jak was czytam to mi sie srać chce, ale jak nie ma papieru to nie wiem, w majty mam walic? redakcjo pomocy!

 
 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 7 ... » »»
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »