NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
ślubne uczesanie - którego fryzjera polecacie?,
Posty: 2
Dołączył: 3 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2010r. 17:34  
Cytuj
Czy któraś z Was czesała się może na swoj slub w salonie gabriel professional na popieluszki? Jakie są Wasze opinie? Kogo polecacie? Będę wdzięczna za Wasze opinie i uwagi.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2010r. 17:34  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 2 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 3 Sty 2010r. 19:04  
Cytuj
Ja polecam salon Oliwia.
I tylko cudowna przemila pania Agnieszke.
Taka blondyneczka.

Pozdrawiamgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 114
Dołączył: 29 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sty 2010r. 05:53  
Cytuj
Ja polecam p. Basię z "Bajki" umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 20 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2010r. 16:19  
Cytuj
Witam was serdecznie! Chcę się z wami podzielić moim doświadczeniem jeśli chodzi o usługi fryzjerskie. Konkretnie mam na myśli salon fryzjerski "Bajka", wiele pozytywnych opinii słyszałam na temat tego salonu i postanowiłam skorzystać z usług tego fryzjera.
A teraz moja opinia, otóż jestem bardzo zawiedziona i rozczarowana poziomem usług w tym salonie. Fryzjerka, domyślam się że to była właścicielka, od samego wejścia była arogancka i niemiła, kiedy wyjaśniłam o co mi chodzi i zapytałam co ma mi do zaoferowania, traktowała mnie jakby mi robiła łaskę że w ogóle ze mną rozmawia. Następnie pociągnęła mnie za włosy (wyglądało to jakby sprawdzała czy przypadkiem nie mam peruki, no żenada!!!!) Czuje się bardzo zniesmaczona zachowaniem tej fryzjerki. A przecież ona świadczy usługi, więc dla każdego klienta powinna być miła, ponieważ ja płacę i oczekuję pełnego profesjonalizmu i miłej obsługi. A wspomnę jeszcze, że fryzura nie była tania bo zapłaciłam 100 zł, to było zwykłe uczesania na rodzinną uroczystość. Natomiast jeśli chodzi o trwałość uczesania, to zostawia ona wiele do życzenia ( jednym słowem szkoda gadać, bo po ok 30 minutach całe uczesanie wyglądało jak "rozwalony stóg siana")

Podsumowując, szczerze odradzam wizytę w tym salonie!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 25 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sty 2010r. 20:00  
Cytuj
CYTAT
Witam was serdecznie! Chcę się z wami podzielić moim doświadczeniem jeśli chodzi o usługi fryzjerskie. Konkretnie mam na myśli salon fryzjerski \"Bajka\", wiele pozytywnych opinii słyszałam na temat tego salonu i postanowiłam skorzystać z usług tego fryzjera.
A teraz moja opinia, otóż jestem bardzo zawiedziona i rozczarowana poziomem usług w tym salonie. Fryzjerka, domyślam się że to była właścicielka, od samego wejścia była arogancka i niemiła, kiedy wyjaśniłam o co mi chodzi i zapytałam co ma mi do zaoferowania, traktowała mnie jakby mi robiła łaskę że w ogóle ze mną rozmawia. Następnie pociągnęła mnie za włosy (wyglądało to jakby sprawdzała czy przypadkiem nie mam peruki, no żenada!!!!) Czuje się bardzo zniesmaczona zachowaniem tej fryzjerki. A przecież ona świadczy usługi, więc dla każdego klienta powinna być miła, ponieważ ja płacę i oczekuję pełnego profesjonalizmu i miłej obsługi. A wspomnę jeszcze, że fryzura nie była tania bo zapłaciłam 100 zł, to było zwykłe uczesania na rodzinną uroczystość. Natomiast jeśli chodzi o trwałość uczesania, to zostawia ona wiele do życzenia ( jednym słowem szkoda gadać, bo po ok 30 minutach całe uczesanie wyglądało jak \"rozwalony stóg siana\")

Podsumowując, szczerze odradzam wizytę w tym salonie!!


Haha xDD Ty tylko zrobiłaś sobie uczesanie, potem możesz sobie umyć włosy i żyć z tym dalej. A mi pani Basia obcięła kiedyś piękne CzokSowe włosy... potluczony
Od tamtego czasu już nigdy więcej do niej nie chodzę i wszystkim zainteresowanym zawsze odradzam ^^

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 255
Dołączył: 3 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2010r. 07:26  
Cytuj
Zerknij do salonu Oleńka w budynku pizzerii Quatro.
Oczywiście musisz się umówić na wizytę ale poziom świadczenia usług i ceny są zrekompensuje Ci wszystko.
Zresztą ona czesała moją żonę na nasz ślub umiech
W sumie mnie też ale u mnie na głowie nie miała wiele roboty good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 6 Sty 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2010r. 08:26  
Cytuj
w białym domu koło PKS od strony postoju taksówek jest salon fryzjersko -kosmetyczny pytaj o p.BOŻENKĘgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 21 Sty 2010r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2010r. 08:42  
Cytuj
Też często chodzę tam gdzię Canonen pisał. Mogę polecić umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 6 Sty 2010r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sty 2010r. 20:07  
Cytuj
Asia56zarumieniony jestem canonier i miło mi ze podzielasz moje zdanie-pozdrawiamzarumieniony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 16 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2010r. 19:43  
Cytuj
Polecam fryzjera VENUS (na białych domach) i panią Anię. Ślicznie czesze i mało bierze. Ja za moją ślubną fryzurę zapłaciłam 50 zł umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 3 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 30 Sty 2010r. 20:12  
Cytuj
a ja polecam moją p . Jadzia zakład mieści się przy ul. Ofiar Katynia obok ogródka Jordanowskiego bardzo ładnie czeszą na wesela i studniówki ja tam chodzę co tydz na modelowanie i widziałam przeróżne uczesania umiech i też tanio 50-60 zł zawsze można się umówić na próbne czesanie

Idę za nimi... bo oni idą za mną... To sie nazywa lojalność :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 58
Dołączył: 16 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2010r. 14:12  
Cytuj
A ja polecam fryzjera Viola w tym budynku co NNN na pierwszym piętrze. Tam czesze Pani Wiola. Babeczka z ogromną fantazją. Czesała mnie do ślubu w październiku 2009 roku i byłam baaaaardzo zadowolona, dlatego też będę ją polecać przyszłym Panią Młodym. Polecam jednak wcześniej pójść na uczesanie próbne- tak na wszelki wypadek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 6 Lut 2010r. 14:39  
Cytuj
CYTAT
Zerknij do salonu Oleńka w budynku pizzerii Quatro.
Oczywiście musisz się umówić na wizytę ale poziom świadczenia usług i ceny są zrekompensuje Ci wszystko.
Zresztą ona czesała moją żonę na nasz ślub umiech
W sumie mnie też ale u mnie na głowie nie miała wiele roboty good


Pani Basia z salonu Oleńka rewelacyjna kobitka, ale ostatnio cos sie sporo podniosla z cenamijezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 19 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2010r. 15:59  
Cytuj
A czy ktoras z Was czesala sie moze w salonie 'u Moniki' w Bialych domach na przeciwko Biblioteki Kulu???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 297
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: stalowa wola, nisko
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Lut 2010r. 16:08  
Cytuj
Drogie Panie jezeli juz jestescie na etapie szukania fryzjera do ślubu, chcialbym rowniez polecic auto do ślubu sliczny nissan altima koloru bialego zdj na maila

www.twojslubnisko.dbv.pl
mazan85_(at)_poczta.onet.pl:cwaniak:

Auto Ślub - Zawioze do ślubu pięknym nissanem altimą, oraz mitsubishi lancer kolory białe idealne na ślub. Konkurencyjne ceny! Zapraszam mazan85@poczta.onet.pl gg 8867405,priv
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 371
Dołączył: 24 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 6 Lut 2010r. 17:51  
Cytuj
VENUS owszem, ale co do uczesania to polecam Panią Agnieszkę..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 21 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2010r. 08:47  
Cytuj
A ja polecam Nowo otwarty Salon pod Bankiem PKAO SA u P Asi Tanio ,probnene czesanie w cenie ,super obsługa. Polecam!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 7 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Lut 2010r. 09:51  
Cytuj
Kiedyś czesałam się U Moniki, byłam zadowolona ale było to 10 lat temu, jak teraz robi to nie wiem, ale znalazłam fajny, tani zakład Młodziezowy salon..... obok bazyliki w oszklonym budynku wejscie od tyłu w piwnicy. Fajnie robią włosy, super podejscie do klientki, lużna atmosfera, młode dzieczyny. Super kosmetyczka tez tam jest i solarium mają. polecam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 18 Lut 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lut 2010r. 00:48  
Cytuj
Jezeli fryzjer na slub, to tylko Zaklad,,Wenus'' i oczywiscie p.Agnieszka - świetnie czesze ,mila ,doskonaly fachowiec ( zaklad miesci sie w,,Bialych Domach''kolo sklepu kosmetycznego).

//moderowano - nie piszemy z caps lockiem - następny post usuwam - anulka

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »