NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
INPOST,
~~Tadeo super S
ff
Wysłany: 9 Lut 2008r. 09:50  
Cytuj
Witam
Wysyłał już ktoś coś Inpostem? Sprzedaję przez allegro, Poczta zawodzi... Jakieś doświadczenia?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2008r. 09:50  
Cytuj

 
 
 
 
~~rejek m
ff
Wysłany: 9 Lut 2008r. 11:42  
Cytuj
wysłałem już kilka paczek.szybko, tanio, i przesyłkę można śledzić internetem (wpisuje sie kod z potw. nad. i wyskakuje miasto w którym jest paczka albo list). Nieźle to wykombinowane. Szkoda że nie w centrum miasta, ale za Ochronkę przejść się na pewno opłaca.

 
 
 
 
~~kwachu
ff
Wysłany: 9 Lut 2008r. 19:34  
Cytuj
byłem - wszystko profesjonalnie. polecam.

 
 
 
 
~~Łysy
ff
Wysłany: 9 Lut 2008r. 20:03  
Cytuj
Gdzie to konkretnie jest ten INPOST?

 
 
 
 
~~beksik
ff
Wysłany: 10 Lut 2008r. 00:44  
Cytuj
pare kroków za Ochronką na Wałowej (osiedle Skarpa). nie sposób nie zauważyć, bo mają jakąś świecącą reklamę.
wczoraj wysłałem książkę - zmieściła się kopercie (mają takie duże) i poszła jako list. Pare zł oszczędności. jestem za.

 
 
 
 
~~Łysy
ff
Wysłany: 10 Lut 2008r. 09:14  
Cytuj
pare kroków za Ochronką na Wałowej (osiedle Skarpa). nie sposób nie zauważyć, bo mają jakąś świecącą reklamę.
wczoraj wysłałem książkę - zmieściła się kopercie (mają takie duże) i poszła jako list. Pare zł oszczędności. jestem za.

Dzięki. Poszukam i skorzystam.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Lut 2008r. 10:18  
Cytuj
Dzięki trafiłem.

 
 
 
 
~~basienka
ff
Wysłany: 10 Lut 2008r. 11:11  
Cytuj
w sumie mogło by to być troche bardziej w centrum, ale wałowa nie jest tak daleko, a oszczednosc bardzo wymierna. w koncu koniec kolejekumiech

 
 
 
 
~~Łysy
ff
Wysłany: 10 Lut 2008r. 12:24  
Cytuj
"w sumie mogło by to być troche bardziej w centrum, ale wałowa nie jest tak daleko, a oszczednosc bardzo wymierna. w koncu koniec kolejekumiech"

Żeby tylko nie było tak że kupa ludzi oleje pocztę i zrobią sie kolejki w Inpoście.jezyk

 
 
 
 
~~basienka
ff
Wysłany: 10 Lut 2008r. 14:45  
Cytuj
no tak czy inaczej zrobi się luźniej;)
inpost na razie jest bardzo szybki

 
 
 
 
~~felek
ff
Wysłany: 11 Lut 2008r. 11:29  
Cytuj
jeszcze nie cały kraj, ale 150 największych miast jak na nową firmę to nieźle. fakt - fajne duże koperty.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 11 Lut 2008r. 12:08  
Cytuj
Ale reklama............ Nawet w niedzielę mieli czynne? (10 luty - niedziela).

 
 
 
 
~~felek
ff
Wysłany: 11 Lut 2008r. 16:28  
Cytuj
"Ale reklama............ Nawet w niedzielę mieli czynne? (10 luty - niedziela)."

Że co?

 
 
 
 
Posty: 149
Dołączył: 8 Paź 2007r.
Skąd: internet
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Lut 2008r. 19:18  
Cytuj
A wie ktos w jakich godzinach jest otwarta ta placowka i do kiedy nalezaloby nadac przesylke aby byla na drugi dzien np w lublinie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~bolek lolek
ff
Wysłany: 11 Lut 2008r. 21:48  
Cytuj
pon-pt 8-18, sob. 8-15. nadana do osiemnastej ma gwarancję na dotarcie na miejsce dnia następnego. inna sprawa, czy od razu zostanie doręczona.

 
 
 
 
~~babe moi
ff
Wysłany: 12 Lut 2008r. 09:40  
Cytuj
no brzmi super - ciekawe jak wychodzi na realu - sprawdzę, warto sie przekonać. zresztą wszystko lepsze niż poczta nasza.

 
 
 
 
~~kubrak
ff
Wysłany: 13 Lut 2008r. 10:41  
Cytuj
byłem, zobaczyłem, potwierdzam - wszystko fajnie. Byle tak dalej.

 
 
 
 
Posty: 149
Dołączył: 8 Paź 2007r.
Skąd: internet
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Lut 2008r. 19:02  
Cytuj
Nie chce zeby brzmialo to jak reklama ale rzeczywiscie tylko pochwalic, wczoraj nadalem dzisiaj juz sa przesylki w warszawie i lublinie oby tak dalej pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~majka
ff
Wysłany: 14 Lut 2008r. 09:32  
Cytuj
ja też jestem mile zaskoczona ceną i szybkością. dużo nadaję, tego właśnie potrzebowałam. i znów brzmi jak reklamawink
PS: pozdrawiam pracownikówumiechszybcy i sympatyczniumiech

 
 
 
 
~~slawcio37
ff
Wysłany: 16 Lut 2008r. 08:54  
Cytuj
a jakie w ogóle są plusy tego inpostu? bo jak mam iść na poczte to mi sie ciśnienie podnosi, chetnie bym sie przrzucił. prosilbym o jakies komentarze. pzdr

 
 
 
 
Posty: 149
Dołączył: 8 Paź 2007r.
Skąd: internet
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2008r. 17:12  
Cytuj
Jak w komentarzach wczesniejszych, przede wszystkim cena np list polecony kosztuje razem z koperta 2,42 czyli prawie polowe taniej niz na poczcie jeszcze bardziej widoczna roznica w paczkach i co dla mnie najwazniejsze mozliwosc sledzenia przesylki na stronie ich www.inpost.pl no i szybka dostawa w moim przypadku wiekszosc przesylek, ktore wysylalem byly juz na drugi dzien, no i na koniec brak na razie przynajmniej kolejek i mila obsluga ;)

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~olek
ff
Wysłany: 17 Lut 2008r. 10:13  
Cytuj
dokładnie jak przedmówca - jestem bardzo zadowolony z ceny, terminów doręczenia i szybkiej obsługi. ja polecam, już się przekonałem. może troszkę trzeba sie przejść, ale Wałowa nie jest znowu tak daleko.

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 17 Lut 2008r. 10:34  
Cytuj
a ja mam blizej niz na poczte smiech2

 
 
 
 
~~janko
ff
Wysłany: 17 Lut 2008r. 12:09  
Cytuj
Witam
Z tego co widze więcej jest pozytywów - i dobrze. Moje przedsiębiorstwo wysyła tygodniowo 100 listów priorytetowych poleconych - tygodniowo miałbym ok. 200 zł. oszczędności, miesięcznie 800 zł. - nie wychodząc z biura robię sobie podwyżkę 800 zł. Skorzystam chyba z ich oferty. Dzięki za komentarze.

 
 
 
 
~~małpiak
ff
Wysłany: 17 Lut 2008r. 22:49  
Cytuj
"dorobi" dopiero ten, co wysyła 1000 takich listów miesięcznie - 2 tysiaki to druga pensja.

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »