NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
śmierć na drogach..., Zaleszany, cd
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Gru 2009r. 20:34  
Cytuj
CYTAT
Szanowna Paniwykrzyknik
Proszę uspokoić :cwaniak:


ależ zapewniam ,że jestem spokojna - tylko zrozumieć nie mogę jak ktoś kto nic nie widział i nie wie a jedynie się domyślać może ( bo odpowiedzi unika jak ognia) może rozsiewać takie ploty.... no i w końcu to nie jakaś tam "głupiutka blondynka" tylko facet....żenuła


a swoją drogą to trzeba mieć troszkę odwagi i być prawdziwym mężczyzną ,żeby odpowiedzieć kobiecie na proste pytanie - przecież wystarczy tak lub nie....

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2009r. 20:34  
Cytuj

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Gru 2009r. 20:39  
Cytuj
CYTAT
Ja napisalem ze przy 50km/h takiego balaganu sie nie robi nawet jakby kierowca przysnol.


wiec odpowiedz na pytanie anulki: byles na miejscu i widziales?

a teraz na moje: skad wiesz ile on jechal? i skad wiesz, ze przy predkosci 50 km nie mozna narobic balaganu?

ja Ci mowie ze mozna!! ba! nie wyobrazasz sobie z jaka silą uderza samochód juz przy zaledwie 30 km/h!!!! bo wyobraźni to Ci ewidentnie brak

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Gru 2009r. 20:39  
Cytuj
Ja napisalem ze predkosc zabija i przy 50km/h takiego balaganu by sie nie narobilo jeszcze takim autem.

Pierdoly to piszecie wy. Ostatnio napisalem artykul ze w jezowem byl wypadek to ktos z was pozmienial tresc i napisal ze kolesia zabil dostawczy samochod.

Czytajcie co Ja pisze a nie dopisujecie i zmieniacie tresc. Bo teraz wyszlo ze napisalem ze jechal 150.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Gru 2009r. 20:41  
Cytuj
Panna pina Ty chyba za dozo naogladalas sie kryminalow amerykanskich. Tam przy 10km/h z auta nie zostaje nic.

Mialem 2 wypadki i wiem jak sie wychodzi.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Gru 2009r. 20:41  
Cytuj
Kto mowi, że Ty napisales ze on jechal 150!! Ty twierdzisz, że on przy 50 km zabic sie nie mógł a gówno wiesz!! i twierdzisz, że na pewno przyczyną jego smierci byla nadmierna predkośc!! wiec ile?? 100? 150?? zreszta jakie to ma znaczenie!! wystarczy maly odcinek zamrzniętej wody na asfalcie aby stracic panowanie nad kierownicą i wylądowac w dwumetrowym rowie!!


CYTAT
Panna pina Ty chyba za dozo naogladalas sie kryminalow amerykanskich. Tam przy 10km/h z auta nie zostaje nic.


nie nie naoglądalam sie tylko mam troche wyobraźni i uwierz mi o tragedie nie trudno...

btw: doczekamy sie odpowiedzi na 2 proste pytania?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Gru 2009r. 20:48  
Cytuj
wiesz co RNI-JEZOWE - nic nie zmieniłam w Twojej wypowiedzi...zadałam tylko jedno konkretnie proste pytanie a z Ciebie taki mężczyzna ,że brak słów....może teraz napisz,że ty tego co zacytowałam nie napisałeś,że sobie zmyśliłam i cóż no trudno - ja tam mogę być słodką idiotką blondynką...ale z tego co moje palce wystukały jak trzeba się wytłumaczę, bo honor swój mam i nie chowam się jak mysz pod miotłą ani nie zmieniam tematu , ani nie unikam odpowiedzi - a Ciebie jak dziecko trzeba prosić o odpowiedź...nie bądź śmieszny....ile Ty masz lat??? ....jak chcesz to Ci kupię lizaczka,a jak już połowę zliżesz to może odpowiesz....odważny się znalazł

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2009r. 20:53  
Cytuj
Weźcie wy się wszyscy uspokójcie,
czy to ważne jak jechał z kim jechał??
stała się tragedia i chłopa "nima"
oby choć kobitka się "wylizała" bo szkoda dzieciaczków
umówcie się najlepiej na zajezdni pod hsw jak będzie lodowisko i tam się każdy z was będzie mógł wykazać i udowodnić swoją teorie
pozdro!

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 215
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2009r. 20:53  
Cytuj
CYTAT
wiec odpowiedz na pytanie anulki: byles na miejscu i widziales?


Ja odpowiem byłem tam dzisiaj,opinie niestety pozostawię dla siebiecool

CYTAT
a teraz na moje: skad wiesz ile on jechal? i skad wiesz, ze przy predkosci 50 km nie mozna narobic balaganu?


Odpowiem i na pani panno piniu: user RNI-JEZOWE prowokuje wykorzystując pierwotny instynkt''samców''coolLubi się z paniami droczyć:szok:
Pozdr

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Gru 2009r. 20:59  
Cytuj
CYTAT
Ja odpowiem byłem tam dzisiaj,opinie niestety pozostawię dla siebie:cwaniak:


dziś to niestety nie to samo co wigilijny wieczór i bycie chociażby świadkiem wypadku....

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 426
Dołączył: 11 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2009r. 21:09  
Cytuj
CYTAT
ty chyba sam do końca nie wiesz o czym i co piszesz....ja bynajmniej Twojego pierwszego posta odebrałam jakbyś miał do gościa pretensje,że jechał,że się zabił a w aucie oprócz niego była rodzina,która na tym ucierpiała....sam nawet nie masz pojęcia jak było a robisz aferę .....teraz piszesz - współczuje,przykro mi...trochę to dziwnie brzmi po tamtym poście...jakoś mało wiarygodnie



mam pretensje, bo taki samochód raczej jest bezpieczny, co mam żałować kogoś kto jedzie za szybko...słuchaj, nikt przy prędkości 90 km nie robi takiego bajzlu...żałuje gościa, i to bardzo, mam nadzieję, że dziewczyna wyzdrowieje bo ma dla kogo...alr przyznaj...tam było coś, czego nie wimy...może alkohol, może kłutnia...napewno nie było ok...i mam otwarte pretensje do niego, bo zapomniał o dzieciach, o bliskich...++++

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Gru 2009r. 21:13  
Cytuj
Kolejny... który wie na pewno, że kierowca jechał za szybko.....ręcę opadają. Ale Ty przynajmniej przyznajesz, że nie wiemy co sie tam działo i nigdy sie nie dowiemy. a Tobie przydalby sie slownik ortograficzny szkoda, że gwiazdka juz minela i musisz czekać cąły rok do nastepnej.


Uszanujmy pamięc tego, który zginąl i tą dziewczyne, która chce zyc dla swoich dzieci i skonczmy tą dyskusje, która nas do niczego konkretnego nie doprowadzi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 215
Dołączył: 6 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2009r. 21:15  
Cytuj
CYTAT
dziś to niestety nie to samo co wigilijny wieczór i bycie chociażby świadkiem wypadku....


Szanowna pani osobiście to wolałbym aby ten wypadek nie miał miejsca,to zapewniam wielka tragedia dla rodziny.Pojechałem tam z czystej ciekawości i to co widziałem napisałem w poście wyżej nie twierdze ze przyczyna wypadku była nadmierna prędkość ale to co wyprawiają kierowcy na tym odcinku drogi woła o ...powstrzymam się od komentarzacool
Od wyjaśnienia co było przyczyna tragicznego w skutkach wypadku jest Prokuratura
Proszę szanownych forumowiczów o powstrzymanie się od durnych komentarzycool
Pozdrcool

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Gru 2009r. 21:25  
Cytuj
brawo ok ok ok- właśnie o to mi chodziło ok- od tego są biegli i prokuratura jak to już kilka postów temu napisałam ..... a nie eksperci z forum....

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 100
Dołączył: 23 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2009r. 21:27  
Cytuj
CYTAT
Ja napisalem ze przy 50km/h takiego balaganu sie nie robi nawet jakby kierowca przysnol.

wiec odpowiedz na pytanie anulki: byles na miejscu i widziales?

a teraz na moje: skad wiesz ile on jechal? i skad wiesz, ze przy predkosci 50 km nie mozna narobic balaganu?

ja Ci mowie ze mozna!! ba! nie wyobrazasz sobie z jaka silą uderza samochód juz przy zaledwie 30 km/h!!!! bo wyobraźni to Ci ewidentnie brak
przy 30km/h jeżeli ktoś zgimol to musial być splot bardzo ale to bardzo dziwnych zdarzen typu "oszukać przeznaczenie" większość alt jest testowane przy 50km/k wjeżdzając na betonoą ściane stroną od kierowcy zeby zriększyć tego pecha centralnie auto przy zdeżeniu z betonowym blokiem pochlania 25% wiecej energi za blendy Ort. przepraszam nie jestem taki mondry jak wy pismaki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 722
Dołączył: 31 Sty 2009r.
Skąd: z II irlandii ;-)
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2009r. 21:37  
Cytuj
Rni-Jeżowe powiem krótko skoczyły na Ciebie te babki z napisem zarząd i Cie zakrakały.jezyk

Chcesz często widzieć w garnku dno głosuj na PO
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Gru 2009r. 22:14  
Cytuj
No. Zakrakaly mnie.

Anulka w wieczor wigilijny alfalt na trasie stalowa-gorzyce byl mokry, ale niebylo przymrozku.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Gru 2009r. 22:35  
Cytuj
a czy ja się Ciebie pytałam czy asfalt był suchy ,czarny czy sraczkowaty ???? NIE !!!! a na moje pytanie nadal chojraku nie odpowiedziałeś !!!! Ot mądra sówka się znalazła od dogadywania a swojej dupy obronić nie potrafi i tyle !!!!

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
T&C
T&C
T&C
Posty: 28
Dołączył: 10 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2009r. 22:47  
Cytuj
Anulka nie psuj sobie nerwów na "fachowców". RNI-JEZOWE jeśli nie jechałeś tam w czasie zdarzenia to nie stwierdzj faktów a pamiętaj, że tam jest las ale trzeba jeździc kilkanaście lat aby poznać specyfikę trasy. Ja ją pokonuję już od prawie trzydziestu lat i wierzcie mi czasami na nic dobry samochód i umiejętności jak los chce spłatać figla.

Dlatego proszę fachowcy uszanujcie człowieka!!!!!!!!

HOMO SUM, HUMANI NIHIL A ME ALIENUM PUTO
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Gru 2009r. 22:48  
Cytuj
Nie pierdziel mi babo, bo bylem widzialem i zaden normalnie jezdzacy koles nie wylatuje z drogi nawet jak by cos wyszlo.

Chyba ze mial zawal.

Ta trase przejezdzam od 7 lat to wiem jak sie jezdzi.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Gru 2009r. 22:59  
Cytuj
w końcu napisałeś jakiś inny powód niż prędkość - może miał zawał...ale konkretnie prosze odpowiedz szczerze-
RNI byłeś tam w momencie wypadku tak???

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 27 Gru 2009r. 23:23  
Cytuj
Kobieto nie wiesz kim jestem to nie wnikaj w gadke.

Powiem tylko jedno.


Kto ci dal prawa administratora to Mnie zastanawia, chyba ze ..... ..... zrobilas i teraz tu cwaniakujesz jako zarzad.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 27 Gru 2009r. 23:26  
Cytuj
Chyba troche przesadzasz......! po 1 forum jest od tego aby taka jak to nazwales "gadka" sie kreciła a dalszą Twoją wypowiedź pozstawiam bez komentarza bo tak to sie wypoiwadają prostacy wlasnie z RNI-Jeżowe... gratuluje inteligencji i kultury wypowiedzimlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Gru 2009r. 23:38  
Cytuj
CYTAT
Kobieto nie wiesz kim jestem to nie wnikaj w gadke.

Powiem tylko jedno.


Kto ci dal prawa administratora to Mnie zastanawia, chyba ze ..... ..... zrobilas i teraz tu cwaniakujesz jako zarzad.


- nie wiem kim jesteś i najmniej mnie to interesuje - to akurat nie ma dla mnie znaczenia kto kim jest i dlaczego, a w gadkę mam nie wnikać bo ??? bo nie wiem kim jesteś???? buhahaha straszysz mnie czy co???dla mnie to ty nawet Mieszko I możesz być.....
- kto mi dał prawa administratora??? a to chyba nie Twój interes....
- co zrobiłam ??? hahahahaha żal Panu d*** ściska ,że mnie chcesz obrazić??? trudno ...niewypał - mam to w d**** bo swoje wiem
- cwaniakuję??? - jeśli cwaniakuję to zapewniam Cię,że tak samo cwaniakowałam kiedy nawet w mojej główce nie było nawet wspomnienia o etykietce moderatora a co dopiero zarządu!!! Poprostu taka jestem i dla Ciebie nie będe się zmieniać!!!

a ta marginesie czy nie odpowiedziałam na któreś Pańskie pytanie??? Chyba nie no i podałam odrazu uzasadnienie odpowiedzi,żeby się Jaśnie Pan nie fatygował z klikaniem po raz kolejny.

aha - i proszę uważać na mamusię ,bo zaraz wpadnie do pokoiku i monitorek zabierze...i co dziecko będzie robić resztę nocki...???zarumieniony


CYTAT
a dalszą Twoją wypowiedź pozstawiam bez komentarza bo tak to sie wypoiwadają prostacy wlasnie z RNI-Jeżowe
czasem nawet takiemu trzeba odpisać...a niech ma...niech czyta i się cieszy

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
T&C
T&C
T&C
Posty: 28
Dołączył: 10 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Gru 2009r. 23:59  
Cytuj
ok
CYTAT
Kobieto nie wiesz kim jestem to nie wnikaj w gadke.

Powiem tylko jedno.


Kto ci dal prawa administratora to Mnie zastanawia, chyba ze ..... ..... zrobilas i teraz tu cwaniakujesz jako zarzad.






RNI-JEZOWE jesteś..... Nie bierzesz pod uwagę pękniętej opony co się zdarza, urwanego przegubu itp. itp. Ale mistrzowie kierownicy typu RNI - JEZOWE wiedzą wszystko lepiej. Od jutra jak zobaczę na tej trasie RNI to się zatrzymuję bo to może być ON, a przynosi pecha.

Proponuję nowy temat na forum "kim jest RNI-JEZOWE".
Anulka co Ty na to?. A i przepraszam za duże litery. ok zaklopotany

HOMO SUM, HUMANI NIHIL A ME ALIENUM PUTO
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Gru 2009r. 00:07  
Cytuj
T&C - jeśli tylko masz ochotę założyć taki temat to proszę bardzo,tylko nie wiem czy nie szkoda naszej uwagi na Jego osobę.Sam w końcu napisał,że jest "kimś"good choć to bardzo szerokie pojęciegoodpewnie też ma w sobie coś z eksperta w dziedzinie motoryzacji......good ot taka ci zagadka,której może nie wrto odgadnąć

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »