NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Fryzjer, Jakiego fryzjera polecacie w Stalowej?
~~kobietka
ff
Wysłany: 1 Lut 2008r. 09:49  
Cytuj
Bardzo prosze powiedzcie mi jakiego fryzjera polecacie w Stalowej ? chcialam zrobic sobie pasemka.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Lut 2008r. 09:49  
Cytuj

 
 
 
 
~~kobietka
ff
Wysłany: 1 Lut 2008r. 11:54  
Cytuj
widze ze nikt nie chce mi pomóc ....szkoda :((

 
 
 
 
~~Hi
ff
Wysłany: 1 Lut 2008r. 12:00  
Cytuj
Polecam Gwiazdę fryzjerstwa Ilonę hehe. Ta baba jest żenująca. ale zaryzykowac zawsze mozna:blee:

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 1 Lut 2008r. 12:29  
Cytuj
Polecam Gwiazdę fryzjerstwa Ilonę hehe. Ta baba jest żenująca. ale zaryzykowac zawsze mozna:blee:


czyli do Ilony mam NIE ISC?

 
 
 
 
~~dad
ff
Wysłany: 1 Lut 2008r. 23:46  
Cytuj
Moja znajoma chodzi robić pasemka do pani Grażyny Trzuskot(chyba takie nazwisko,wieżowiec przy PKS)na blond włosach super zawsze ma zrobione i z tego co wiem przystepne ceny.Polecają też panią Basię z Rozwadowa,nie znam nazwiska.Ja osobiście korzystałam z usług pana Marka.B na al.J.Pawła II (żółto-niebieski blok)i usługi na wysokim poziomie,sterylność,elegancko...ale wizyta trwała pół dnia...i b.drogo.Choć strzyżenie,koloryzacja i pasemkagood Kolejna znajoma chodzi do salonu w 'białym domu'jak Żabka,ale od strony podwórza,bardzo zadowolona i ceny super.umiech

 
 
 
 
~~anita
ff
Wysłany: 4 Lut 2008r. 20:17  
Cytuj
polecam salon fryzjerski na biatych domach naprzeciw biedronki niestety nie pamietam nazwy(studio fryzjerskie lub coś takiego) wiem ze fryzjerka ma na imie Monika i w tym salonie jest też kosmetyczka której niestety nie polecam co do fyzjerki to szczerze polecam robila mi pasemka i czesała do ślubu pasemka super a fryzura dotrwała do końca prawie nienaruszona

 
 
 
 
~~pan młody
ff
Wysłany: 5 Lut 2008r. 17:04  
Cytuj
Co jeszcze było do końca nienaruszone, no co?

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 6 Lut 2008r. 12:50  
Cytuj
[
Bardzo polecam Pana Marka B.CHODZE TAM JUZ DLUGO I JESTEM BARDZO ZADOWOLONA!!!winkgood

 
 
 
 
~~kobietka
ff
Wysłany: 6 Lut 2008r. 14:34  
Cytuj
dzieki bardzo za odpowiedzi umiech))

 
 
 
 
~~ciotka
ff
Wysłany: 6 Lut 2008r. 14:52  
Cytuj
A co Pan Marek B. robi, żeś taka zadowolona.

 
 
 
 
~~ametysta
ff
Wysłany: 6 Lut 2008r. 15:10  
Cytuj
A co Pan Marek B. robi, żeś taka zadowolona.


HEHHE a no robi kobieto cuda ....

 
 
 
 
~~rosa
ff
Wysłany: 20 Lut 2008r. 23:38  
Cytuj
Ja również mogę polecić Pracownię.Personel ma niższe ceny od p.Marka,a jakość strzyżenia i koloryzacji b.wysoka, a obsługa SUPER!!!Wnętrze estetyczne i przyjemna muzyka.Dla wymagających kobiet i dziewczyn JEDYNE MIEJSCE w Stalowej.

 
 
 
 
~~daga
ff
Wysłany: 23 Marz 2008r. 21:50  
Cytuj
Ja zawsze chodze do OLIWII na bialych domach i jestem zadowolona i z fryzjerki (bodajze Agnieszka i chyba Monika) i z kosmetyczki Izki ale ostatnio byla taka inna i nie byla zbytnio sympatyczna i rozmowna - taki buc. Na szczescie Izka juz niedlugo wraca do pracy (tak przynajmniej mowia fryzjerki) pozdrawiam.

 
 
 
 
~~...
ff
Wysłany: 24 Marz 2008r. 00:40  
Cytuj
MB. ? A CO ON ROBI TAKIEGO ZE BABY DO NIEGO CHODZA? TO SAMO ROBI CO INNI TYLKO WSZYSTKIM WCISKA KIT ZE ROBI NAJLEPSZYMI KOSMETYKAMI KTORE NIE NISZKA WŁOSOW. OCZYWISCIE WSZYSTKIE KOBIETY WIERZA W JEGO MAGIE. POWODZENIA DALEJ WYDAWAJCIE KASE NA NIC

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »