NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 6 »
Czego brakuje w naszym miescie?, Piszcie swoje pomysły
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Gru 2009r. 15:34  
Cytuj
No wybacz... ale za tresci publikowane na forum nikt nie odpowiada. W koszu lądują tylko te wątki, które kogoś obrażają lub łamia regulamin forum...jakby zniknął temat np pizzeri 8, nalesnikarni, telepizzy itp.. to zaraz by było jakim prawem ktoś je usuwa. Każdy ma prawo się wypowiadać mniej lub bardziej przychylnie na to zarząd wpływu juz nie ma

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2009r. 15:34  
Cytuj

 
 
 
 
~~m87
ff
Wysłany: 22 Gru 2009r. 15:47  
Cytuj
a i przydaloby sie sztuczne lodowisko umiech
Stalowa nie rozni sie niczym od reszty miast polskich, chcecie kultury ala krakow ? to zorganizujcie dzien pieroga ;] W krakowie dzien pieroga i pochod jamnika to najbardziej kulturowe wydarzenie roku.

 
 
 
 
~~jawiem
ff
Wysłany: 22 Gru 2009r. 15:54  
Cytuj
W stalowej woli brakuje bomby, która wytłukłaby wszystkich, którzy blokują rozwój tego miasta:
1) sporą liczbę polityków,
2) sporą liczbę dziadów i mniej dziadów, którzy zatrzymali się w PRLu
3) wszystkich 'skrzywdzonych przez los', którym się ruszyć dupy nie chce i zrobić coś ciekawego, tylko wolą na zasiłku siedzieć
4) wszystkich ignorantów, którym ciągle coś nie pasuje a sami nic nie robią
5) prostoli dresiarzy-kiboli, którzy z kibicami mają tylko wspólne ubrania z logotypem klubuzaklopotany

mógłbym tak jeszcze wymieniać, ale pewnie miasto świeciłoby pustkami ;]

 
 
 
 
~~Toja
ff
Wysłany: 22 Gru 2009r. 15:54  
Cytuj
CYTAT
a i przydaloby sie sztuczne lodowisko umiech
Stalowa nie rozni sie niczym od reszty miast polskich, chcecie kultury ala krakow ? to zorganizujcie dzien pieroga ;] W krakowie dzien pieroga i pochod jamnika to najbardziej kulturowe wydarzenie roku.


Chcemy kultury, proponuje postawić sukienice 2 , moze na Młodyniu ? A panna pina nie ma racji! do kosza leciały wątki z pytaniami do zarządu oraz opinie na temat portalu.

 
 
 
 
~~bleyd
ff
Wysłany: 22 Gru 2009r. 16:13  
Cytuj
Mi to brakuje jakiejś starówki i deptaka ale to juz inna bajka...

 
 
 
 
~~hhhhhhhh
ff
Wysłany: 22 Gru 2009r. 16:40  
Cytuj
CYTAT
W stalowej woli brakuje bomby, która wytłukłaby wszystkich, którzy blokują rozwój tego miasta:
1) sporą liczbę polityków,
2) sporą liczbę dziadów i mniej dziadów, którzy zatrzymali się w PRLu
3) wszystkich \'skrzywdzonych przez los\', którym się ruszyć dupy nie chce i zrobić coś ciekawego, tylko wolą na zasiłku siedzieć
4) wszystkich ignorantów, którym ciągle coś nie pasuje a sami nic nie robią
5) prostoli dresiarzy-kiboli, którzy z kibicami mają tylko wspólne ubrania z logotypem klubuzaklopotany

mógłbym tak jeszcze wymieniać, ale pewnie miasto świeciłoby pustkami ;]
A i tego komentarza by nie bylo bo ty zalapałbyś się w którejś z ww.grup.Panie idealny i wszem potrzebny buhahasciana

 
 
 
 
m87
m87
m87
Posty: 689
Dołączył: 25 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2009r. 17:01  
Cytuj
CYTAT
Mi to brakuje jakiejś starówki i deptaka ale to juz inna bajka...

nie moze miec starowki miasto liczace kilkadziesiat lat. Lepiej by bylo zbudowac duzy park i dobrze go zorganizowac : w budki gastronomiczne, place zabaw, szerokie alejki do biegania i jezdzenia na wrotkach, moglby zostac wydzielony w ramach parku "miejsce "dla skejtow . To by bylo cos czego w polsce jak na lekarstwo i mieszkancy mieli by gdzie spacerowac. Niestety potrzebne sa pieniadze ale jeszcze bardziej myslac architekt i rzadzacy. Jak zatrudniac kogos do realizacji takiego projektu to tylko zza granicy bo nasi eksperci nie maja o tym zielonego pojecia

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2009r. 17:22  
Cytuj
Blazkovic, a myślałeś o franczyźnie? Zawsze można wejść w partnerstwo z jakąś firmą, pomagają na starcie i w ogóle...

Panna_pina pisałaś o kawiarni... za dobrą kawę trzeba zapłacić od kilkunastu złotych w góre... ja już nie mówie o Costa Caffe czy Coffee Heaven nawiasem mówiąc kawe mają boską (polecam late z białą czekolada). Jak na stalowowolskie warunki to chyba nieliczni mogą sobie pozwolić na kawe za dyche...
Nawet w Kato zauważyłam, mimo że Costa i Mc Donald's są prawie koło siebie to większość ludzi wybiera kawe z McD. a dlaczego bo duża u nich kosztuje 5-6zł a w Coscie między- 15 a 20zł

Mi to się herbaciarnia z prawdziwego zdarzenia marzy... ale to tak tylko se mówię bo i tak w Stalowej jestem raz na kilka miesięcy, ale jak już jestem miło byłoby udac się w przyjemne miejsce

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 14 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2009r. 17:45  
Cytuj
izby wytrzeźwieńumiechumiechumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 29 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2009r. 18:23  
Cytuj
CYTAT
No wybacz... ale za tresci publikowane na forum nikt nie odpowiada. W koszu lądują tylko te wątki, które kogoś obrażają lub łamia regulamin forum...jakby zniknął temat np pizzeri 8, nalesnikarni, telepizzy itp.. to zaraz by było jakim prawem ktoś je usuwa. Każdy ma prawo się wypowiadać mniej lub bardziej przychylnie na to zarząd wpływu juz nie ma

no chociaż ty podejmujesz dyskusję
....nikt nie odpowiada a powinien... jak ktoś chce wyrazić o jakiejś firmie opinię szczególnie negatywną to powinien się podpisać imieniem i nazwiskiem i wtedy żalić się dowoli. A wszystkie posty "no name" jadące po kimś z grubej rury powinny być usuwane. Bo najpewniej są to posty konkurencjii.
Już ucichł temat mechaników których po koleji wymieniano z nazwiska plując na nich. A sam naczelny INVX podgrzewał temat ale się opamiętał czując już ciepło w gaciachuśmiech
Wolnośc słowa jak najbardziej ale fair play bez srania po krzakach. Wiem że nastały czasy zakompleksionych dzieci neo nadrabiających braki w życiu codziennym przed monitorem.
Ale Wy reprezentujący portal naszego miasta powinniście utrzymywać jakiś poziom panująć trochę nad trolami.zdegustowany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2009r. 19:01  
Cytuj
lolus żalisz się na odpowiedzi a nadałeś taki nieprecyzyjny tytuł tematu że dla mnie to spamowanie.
Ten tytuł jest pod publikę a chodzi ci o coś bardziej szczegółowego.
I jeszcze się dziwisz?

Żal ci że nazwiska partaczy i oszustów są na forum?
Jeżeli ktoś jest rzetelny to dostanie raczej pochlebne opinie a na blefy konkurencji się i tak nie przebiją.
Jeżeli ktoś leci robi ludzi w *** to mamy prawo o tym wiedzieć!

Homo res sacra homini /Człowiek człowiekowi świętością/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Gru 2009r. 19:14  
Cytuj
loluś... mowisz, że posty są pisane "no name", a pod każdym sie ludzie powinni podpisywać i chce Cie uswiadomić, że tylko w dziale Nasze Miasto mogą pisać niezalogowani użytkownicy dlatego wszystkie aktualne tematy są przeniesione do innych działów tak, aby każdy kto chce sie wypowiedzieć musiał mieć założone konto, w ten sposób jak to nazwałes panujemy nad trolami. Więc prosze nie mów, że SM jeszcze podgrzzewa atmosferę

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 29 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2009r. 19:25  
Cytuj
CYTAT
lolus żalisz się na odpowiedzi a nadałeś taki nieprecyzyjny tytuł tematu że dla mnie to spamowanie.
Ten tytuł jest pod publikę a chodzi ci o coś bardziej szczegółowego.
I jeszcze się dziwisz?

Żal ci że nazwiska partaczy i oszustów są na forum?
Jeżeli ktoś jest rzetelny to dostanie raczej pochlebne opinie a na blefy konkurencji się i tak nie przebiją.
Jeżeli ktoś leci robi ludzi w *** to mamy prawo o tym wiedzieć!

pierwszej części twojej wypowiedzi nie rozumiem ale na nic się nie żalę
odpisałem na konkretny post panny piny w który pisze że nikt nie odowiada za posty na forum a twierdze że powinien więc na spam wygląda twój postcool
Masz problem ze zrozumieniem czytanego tekstu albo zaliczasz się do grona puszczających bąki przed monitorem na wszystko i wszystkich.
Napisałem że jestem za krytyką ale prawdziwą, a tchórzom i zwykłym pajacom "no name" potrafiącym tylko z za monitora smrodzić mówię NIE!
Oczywiśćie dobrym firmom nie zaszkodzi taka tania internetowa krytyka ale dyskusje zaniżają to forum do zera.
Piszesz że chciałbyś wiedzieć kto leci w *** - uwierzysz w 10 opinii "no name" ludzi srająch np. na jakąś pizzerie (pewnie nawet jej nie próbująć) czy wolałbyś jedną rzetelną opinie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 45
Dołączył: 29 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2009r. 19:42  
Cytuj
CYTAT
loluś... mowisz, że posty są pisane \"no name\", a pod każdym sie ludzie powinni podpisywać i chce Cie uswiadomić, że tylko w dziale Nasze Miasto mogą pisać niezalogowani użytkownicy dlatego wszystkie aktualne tematy są przeniesione do innych działów tak, aby każdy kto chce sie wypowiedzieć musiał mieć założone konto, w ten sposób jak to nazwałes panujemy nad trolami. Więc prosze nie mów, że SM jeszcze podgrzzewa atmosferę

a kim jest panna pina, cinocenty,lulus itd? konto zakłada się w kilka minut
zdaje sobie sprawę że troli nie da się wytępić ale można ograniczyć ich działaniauśmiech
nie interesują mnie opinię bo nie jestem żadną ze stron ale zaglądając na SM chciałbym poczytać coś o naszym mieście a nie setki durnych komentarzy wirtualnych kozaków leczących swoje kompleksy przez internet

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 475
Dołączył: 9 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2009r. 19:46  
Cytuj
Moim zdaniem ciężko o to żeby ktoś ci sprzedał pomysł na biznes za frajer, stąd trudno o sensowną odpowiedź.

Możesz otworzyć Dopalacze.potluczony
Na brak klientów na pewno byś nie narzekał.
Reklamę zapewniły by ci kościelne kazania no i lokalne media umiech

Homo res sacra homini /Człowiek człowiekowi świętością/
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 973
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Konto zawieszone
ff
Wysłany: 22 Gru 2009r. 19:49  
Cytuj
A to, że istnieje jeszcze cos takiego jak ip... oczywiście teraz mi odpowiesz, że ip jest zmienne itd... wybacz ale taki jest Internet... daje pewną anonimowiśc ale oczywiscie nie do konca... mowisz o rzetelnej opinii.. a tak na prawdę sam nie wiesz czego chcesz być może ludzie, którzy sie wypowiadają negatywnie nie są zawistną konkurencją tylko mają takie a nie inne zdanie na dany temat. Sam przejrzyj kilka wątków na temat stalowowolskich lokali i sie przekonaj, że nasi zalogowani uzytkownicy to nie "trole" jak ich nazywasz, a wchodzą na forum, aby wymieniac swoje poglądy, które zawsze będą różne.

a co do ograniczania działania "troli" to właśnie wymagamy, aby na forum wypowiadali się zalogowaniu uzytkowicy, a ci którzy nagminnie spamują i obrazają innych otrzymują bana..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2009r. 21:30  
Cytuj
przypominam o temacie przewodnim "Czego brakuje w naszym miescie?
" !!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2009r. 22:16  
Cytuj
grecka kuchnia nie za bardzo z prostej przyczyny praktycznie nikt nie kmini co to za kuchnia :] robactwa z morza niewiele osob bedzie chcialo jesc poza tym to bedzie drogie, predzej skojarzy sie meksykanska cos pikantnego, fasola, salsa, burito czy tortilla :]

in vx ^^ jezeli jestes taki drobiazgowy wymoderuj wszystko nie na temat w tym p_p ^^ i oddajcie htmla :]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2009r. 22:47  
Cytuj
A myślisz IFG, że kuchnia mexykańska będzie tania, oczywiście jeżeli nie mówimy o jakimś badziewiu

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 21 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2009r. 22:57  
Cytuj
Napewno brakuje posterunku policji obywatelskiej na rynku w rozwadowie, interweniowala w tej sprawie klika lat temu radna Marysia z Rozwadowapotluczony

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2009r. 23:06  
Cytuj
no mysle ze byc drogo nie powinno, szumnie nazywane kuchnia meksykanska, ale polprodukty nie sa jakies z kosmosu jak np w tej greckiej, fasole i kukurydze mamy u siebie jezeli podarujemy sobie osiolka to wieprzowiny i wolowiny u nas dostatek :] pkb na glowe maja nizsze niz u nas wiec jakos super drogo jesc nie moga :-)
takie cus mialoby racje bytu nawet w stalowej, nie jest to jakies bardzo egzotyczne, a cena spokojnie nie powinna byc wyzsza od polskiego zarcia w knajpie ;]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2009r. 23:17  
Cytuj
No wiesz, jak sobie przypomne komemtarze na temat naleśnikarni ze naleśnik za 18zł i że za 10 może schabowego zjeść i ze tak drogo także wiesz...

A knajpa knajpie nie równa... miałam taka jedną mexykańską ulubioną ale ją zlikwidowali... powiem Ci ze ceny były dość wysokie... a jedzenie boskie i cudowna lemoniada ale z takich świeżutkich limonek/cytrynek a nie taki shit co lemoniadą nazywają w Pizza Hut.

Edit:

Szkoda ze ta pierogarnia na białych ma ubogie menu...a ja bym pyszne pierożki z bryndzy zjadla... bo tak sobie myśle, że co nowego otworzą to upada... był bar u Jasia, wcześniej jakiś ala chińczyk i ta pierogarnia tez coś zamknięta ostatnio

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2009r. 23:32  
Cytuj
jezeli ktos chce sie szybko odkuc daje ceny z dupy i duzo wiecej niz 100% marzy to mamy nalesnika za 20 zeta :](zeby nie bylo wg mnie absoultna racje mieli ci ktorzy pisali ze za 10 zeta masz schabowego :] i ze drogo) a to ze knajpa knajpie nie jest rowna to pewnie ze tak, malo kto trzyma poziom z poczatkow dzialalnosci jezeli tylko ciut grosza zalapie ;-) w kazdej dziedzinie tak niestety jest, robi sie biznesmen^^ i ze niby wszystko przechodzi :] nie trzeba daleko szukac chocby na stalowym miescie ^^ pamietam jak rok temu i wczesniej walczyli o publike a teraz generalnie zwisa :]
edit: ja pierogarni nie znalem, nie chodze jesc po stalowej^^ nie mam z kim :p wszyscy ktorych znam tylko pija ;]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 96
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Gru 2009r. 23:47  
Cytuj
Mam świetny pomysł smiech2 otwórz drugi Powiatowy Urząd Pracy tam maja takie kolejki.. umiech na pewno na braki klientów nie będziesz narzekał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 68
Dołączył: 20 Marz 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Gru 2009r. 00:07  
Cytuj
Daj sobie spokój blazkovic, w Stalowej głównie brakuje ludzi, którzy nie zadają pytań: "czego brakuje?" Mam wrażenie, że w realu nie jest aż tak źle, tylko, że ci pozytywniej nastawieni darują sobie tutaj wypowiedzi. Na swoje pytanie o zapotrzebowanie na grecką kuchnię, obiektywnej odpowiedzi tutaj nie dostaniesz. Jak założysz takie coś to promuj to na mieście raczej, (nie w sieci) w oryginalny sposób, powodzenia!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 6 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Nasze miasto »