NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Fryzjer u Ciebie w domu:), Co wy na to:)
Posty: 6
Dołączył: 26 Cze 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2009r. 12:35  
Cytuj
Ostatnio wpadłam na pomysł zeby z usług fryzjerskich korzystac w domuumiech Zaoszczedzamy czas, tansze uslugiumiech Co o tym myślicie???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2009r. 12:35  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Gru 2009r. 12:41  
Cytuj
no fajneok - przydałaby się fryzjerka do której mogę pójść bez wychodzenia z domugood

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 5 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2009r. 13:58  
Cytuj
jestem za naprawde jest to bardzo dobry pomysl ja osobiscie wole jak fryzjer przychodzi do domu i zalatwi sprawe przynajmniej nie trzeba czekac w kolejce!!nawet jesli sie umówisz na godzine to tez sie zdarza czekac popieram pomysl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 26 Sty 2008r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Gru 2009r. 14:39  
Cytuj
CYTAT
Ostatnio wpadłam na pomysł zeby z usług fryzjerskich korzystac w domuumiech Zaoszczedzamy czas, tansze uslugiumiech Co o tym myślicie???


To ci gratuluje pomysłu!! Myślisz ze fryzjerka nie ma co robic u siebie w zakładzie tylko do ciebie jezdzic to po pierwsze a po drugie /moderowano - nie obrażamy innych!!! a myślisz ze fryzjerka to na miotle smiga Dolicz dojazd i wyjdzie ci tyle samo.ha ha ha ha ha ha ha ha !!!!!!!!!!!!!!!! W ŁEB I NA ROSÓL!!!zaklopotany

Byfuch
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 15 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2009r. 14:59  
Cytuj
Od dłuższego czasu korzystam z usług Kamila Skruch który pracował u Beaty. Wpada do mnie robi pasemka z farba, pozniej moja mama i dwie glowy gotoweumiech i wcale nie tak drogo, gdzyż za dwie osoby placimy 200 zl z farba i strzyżeniem. Jedyny problem to ze niewygodne mysie głowy przy wannie. Moge podac kontakt jesli ktos zainteresowany... z tego co wiem to duzo osób korzysta z jego usług tak, zawsze to 30- 40 zl taniej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 153
Dołączył: 5 Maja 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2009r. 15:03  
Cytuj
SUPER pomysł,napewno znajdą się chętni na takie usługi i chętni świadczyć takowe usługi.Sama z nich skorzystam jeżeli to będzie funkcjonowac.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 26 Cze 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2009r. 15:03  
Cytuj
Już go odnalazłam na Naszej Klasie, jakis zakrecony koles he he, jestem umowiona juz z nim na piatek z nim

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 286
Dołączył: 24 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2009r. 18:14  
Cytuj
CYTAT
byfuch1
Myślisz ze fryzjerka nie ma co robic u siebie w zakładzie tylko do ciebie jezdzic to po pierwsze a po drugie a myślisz ze fryzjerka to na miotle smiga Dolicz dojazd i wyjdzie ci tyle samo.ha ha ha ha ha ha ha ha !!!!!!!!!!!!!!!!


ha ha ha!!!
już widać,że g...no wiesz w temacie
ceny są porównywalne
i nie wszystkie fryzjerki mają swoje zakłady
często świadczą usługi domowe

CYTAT

W ŁEB I NA ROSÓL!!!zaklopotany


myślisz,że smaczny z Ciebie rosół???mlotek

Homo sum, Humani nihil a me alienum puto. [Człowiekiem jestem i nic, co ludzkie, nie jest mi obce.]
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 107
Dołączył: 14 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2009r. 20:41  
Cytuj
Ale nie wierze, że nie ma tu przedsiębiorczych osób. A co to za problem, aby w kilka koleżanek się umówić u jednej w domu ( może być tak aby fryzjer miał najbliżej jeśli chodzi o dojazd) i wtedy wyjdzie taniej, jak sie z 4 czy 5 koleżanek zbierze umiech Wiem, że to nie łatwe, ale sąsiadkę też można zapytać, a ona ma córkę i męża, którego trzeba obstrzyc, i syna, który dawno nie był u fryzjera? Ja się chce to się potrafi umiech
Gratuluję pomysłu. Nawet warto w 5 osób zrzucić się na taxi dla owego fryzjera, ile wyjdzie? Bo 5zł dodatkowo? A za to sama usługa fryzjera wyjdzie taniej umiech

MY..........................................
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 15 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2009r. 21:10  
Cytuj
Witam! Ja tez jestem fryzjerka na codzien pracuje ale po pracy chetnie sobie dorobie. Wiec chetnych prosze o kontakt pozdrawiamumiechumiechumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 26 Sty 2008r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 15 Gru 2009r. 21:12  
Cytuj
Takie glupoty wypisujecie,ze glowa mala.Teraz dzieki tej wiernej klientce ktora robi reklame domowemu fryzjerowi wystarczy ze Urzad Skarbowy weznie sie za dupe to odechce sie takiego zarobku na zawsze.Pozdrawiam

Byfuch
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 26 Cze 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2009r. 21:15  
Cytuj
niech sie za innych bierze Urzad Skarbowy umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 15 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2009r. 21:25  
Cytuj
Ja tez bylam klientka pana Kamila i powiem ze nie bylam zadowolona z jego uslug. Jest wiele duzo tanszych jesli chodzi o wizyty domowe fryzjerek niz pan Kamil wiec jesli mozna miec lepiej i taniej... smiech2jezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 94
Dołączył: 19 Wrz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2009r. 21:29  
Cytuj
CYTAT
Takie glupoty wypisujecie,ze glowa mala.Teraz dzieki tej wiernej klientce ktora robi reklame domowemu fryzjerowi wystarczy ze Urzad Skarbowy weznie sie za dupe to odechce sie takiego zarobku na zawsze.Pozdrawiam
A ty sądzisz ,że oni tacy chetni[bez donosu] będą chodzic po domach i kontrolowac gdzie sie kto obcina????sciana

Nie bój się cieni, one świadczą o tym, że gdzieś znajduje się światło .
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Gru 2009r. 21:34  
Cytuj
CYTAT
Ja tez bylam klientka pana Kamila i powiem ze nie bylam zadowolona z jego uslug. Jest wiele duzo tanszych jesli chodzi o wizyty domowe fryzjerek niz pan Kamil wiec jesli mozna miec lepiej i taniej... smiech2jezyk

Na mojej głowie Pan Kamil również pracował, w prawdzie było to tylko ścięcie bo włosów nie farbuję, ale zawsze byłam bardzo zadowolona z jego usług i po żadnej innej fryzjerce tak mi się włosy nie układały jak po jego ścięciu. Nie podchodzi do sprawy sztampowo, jest oryginalny i w pełni wykorzystuje swoją wiedzę i zdobyte doświadczenie. Ja osobiście go polecam ale pewnie każdy fryzjer ma swoje grono zarówno zwolenników jak i przeciwników.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 15 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2009r. 22:32  
Cytuj
CYTAT
Ja tez bylam klientka pana Kamila i powiem ze nie bylam zadowolona z jego uslug. Jest wiele duzo tanszych jesli chodzi o wizyty domowe fryzjerek niz pan Kamil wiec jesli mozna miec lepiej i taniej... smiech2jezyk



Stać Cie na Green Garden a nie stać Cie na Pana Kamilaumiech smieszna jesteś. Z tego co wiem to Kamil zajmował się włosami szefowej Green Garden... a ona bardzo wymagajaca...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 15 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2009r. 22:44  
Cytuj
nie wiem komu Pan Kamil robi wlosy widocznie musicie sie dobrze znac skoro masz takie informacje! Mnie on tylko scinal i nie bylam zadowolona! to moja decyzja i ma prawo mi sie nie podobac! A gdzie chodze do salonu i na co mnie stac tez jest moja sprawa. Jesli chodzi o scislosc to w salonie zaplacilam za zcinanie wlosow plus farbowanie 80zl wiec to wcale nie jest duzo skoro pan Kamil wola sobie za ta usluge u kogos w domu 100zl!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 15 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2009r. 22:59  
Cytuj
CYTAT
nie wiem komu Pan Kamil robi wlosy widocznie musicie sie dobrze znac skoro masz takie informacje! Mnie on tylko scinal i nie bylam zadowolona! to moja decyzja i ma prawo mi sie nie podobac! A gdzie chodze do salonu i na co mnie stac tez jest moja sprawa. Jesli chodzi o scislosc to w salonie zaplacilam za zcinanie wlosow plus farbowanie 80zl wiec to wcale nie jest duzo skoro pan Kamil wola sobie za ta usluge u kogos w domu 100zl!




Tak znam go bo mi wlosy robi i sama jestem fryzjerka... hmm 100 zl za strzyzenie ??? dobrze sie ceni, ode mnie nigdy tyle nie wział. ceny warszawskie... Ale bzdury piszesz.

Ale klienetek musi miec wiele... jak wolne miejsce ma dopiero na wtorek...:(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 13 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2009r. 08:27  
Cytuj
powiedzcie co za radosc jest robic wlosy w domu?kark od mycia boli..... wlosy lataja po calym domu, i sama usluga nie jest wcale taka tania.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 13 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2009r. 08:30  
Cytuj
cos mi sie wydaje ze EWUSIA to nie kto inny jak sam pan Kamilumiech))))))hehehehe reklame sobie robi

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 16 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2009r. 12:31  
Cytuj
ewa marek to marna fryzjereczka od marka z salonu wiem bo bylem i sie chwalila ze sie udziela na st miasto na taen temat a sama taka scieme wali ze hej z wlosami oczywiscie bo z czym innym to co innegouśmiechair kissair kiss

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 64
Dołączył: 5 Gru 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2009r. 14:44  
Cytuj
widze z postów pisanych tutaj ze jak by nie kamil to prawie cala stalowa by chodzila w paskudnych wlosach.ok moze i dobrze robi wlosy... tylko ciekawe czyfaceci tez sie poddaja jemu moze ktos napisze tez jakiej jest orientacji??????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 29 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2009r. 20:00  
Cytuj
~~ewa_marek~~ myślę że pan Kamil nie musi sobie reklamy robić (z tego co wiem to nie narzeka na brak klientek)
Strzyże podobno też facetów.
Więc ~~mecenas~~ powiem tak mnie strzygł i jakoś krzywdy mi nie zrobił , a co do jego orientacji jesteś ciekaw? To idź i zapytaj. Myślę że czas homofobii w Polsce już przeszedł do lamusa. Choć zdarzają się wyjątki (jak Ty) którym to przeszkadza.


A tutaj mały tekścik żebyś wiedział co znaczy homofobia:


Homofobia

Homofobia (od słów "homoseksualizm" i "fobia" z gr. φόβος phóbos = strach) – irracjonalny lęk przed zetknięciem się z przedstawicielami mniejszości seksualnych[1][2], wstręt, nienawiść[3], wrogość wobec tych osób[4] lub dyskryminowanie ich ze względu na orientację psychoseksualną[5][6][7][8] lub uznawanie heteroseksualizmu za jedyną akceptowalną orientację seksualną[3]. Postawa ta rzadko stanowi fobię zgodną ze ścisłą definicją medyczną[9][10]. Sam termin homofobia został wprowadzony do dyskursu naukowego przez psychologa George’a Weinberga w książce Society and the Healthy Homosexual, wydanej na rok przed skreśleniem homoseksualizmu z listy chorób i problemów zdrowotnych DSM[11].

Osobę uprzedzoną wobec osób o orientacji homoseksualnej nazywa się homofobem. Natomiast głoszenie treści lub poglądów szerzących uprzedzenie wobec takich osób – homofobicznymi lub antygejowskimi (z ang. antigay)[12]. Termin w znaczeniu zbliżonym do obecnego zaczął funkcjonować w języku angielskim od lat sześćdziesiątych dwudziestego wieku. W 1969 roku został użyty przez amerykański tygodnik "Time"[13]. Pierwszym uczonym, który wprowadził go do dyskursu naukowego, był George Weinberg[14][15]. Parlament Europejski 18 stycznia 2006 w rezolucji "w sprawie homofobii w Europie" stwierdził "homofobię można zdefiniować jako nieuzasadniony lęk i niechęć wobec homoseksualizmu oraz osób homoseksualnych, biseksualnych i transseksualnych, oparte na uprzedzeniach podobnie jak rasizm, ksenofobia, antysemityzm i seksizm"[16].

Homofobią określa się zarówno antyspołeczne uprzedzenie awersyjne względem osób homoseksualnych jak i samo zaburzenie lękowe, którego obiektem lękowym są te osoby. Jak zauważa Logan, Schiffman to pierwsze jest bardziej dominujące wśród homofobów, zaś drugie w postaci samego lęku występuje rzadko[17][18]. Niektórzy psycholodzy i psychiatrzy postulują dodanie homofobii wprost do klasyfikacji DSM, co jednak większość badaczy – na przykład przewodniczący Amerykańskiego Towarzystwa Psychologicznego Darrel A. Regier – uznaje za zbędne i kontrowersyjne[19]. jezykjezyk

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 26 Sty 2008r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Gru 2009r. 21:00  
Cytuj
Ciekawe jakie Kamil ma doswiadczenie i gdzie zdobyte bo napewno nie w Warszawie tam to chyba inne doswiadczenia zdobywal;(Jezeli lubi to co robi i nie kieruje sie wylacznie kasa to napewno ma swoje klientki.Ale spieprzyc wlosy to on t potrafi..

Byfuch
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5013
Dołączył: 20 Lut 2009r.
Skąd: stalowa wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2009r. 21:28  
Cytuj
A co do skarbówki to znajomej przyszło pismo z urzędu skarbowego że wiedzą że dorabia nielegalnie i że jej to udowodnią. Mili ludzie są wszędzie

"Są tylko trzy prawdziwe sporty: Walki byków, wspinaczka, motorsport, a reszta to tylko gry". - Ernest Hemingway.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »