NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
parkingi-,
~~cyklista
ff
Wysłany: 17 Gru 2009r. 09:34  
Cytuj
Parkingi są dla wszystkich no chyba że jest strzeżony ,i nie ma czegoś takiego ze to jest parking akurat dla mieszkańców danego bloku no chyba że odprowadzają podatek od gruntu od owego parkingu wtedy nie podlega to dyskusji.Wspólnoty czy też spódżielnie na wniosek mieszkańców stawiają różnego rodzaju znaki zakazu lub informacyjne ,które to znaki nie mają mocy prawnej .A samochodów niestety przybywa , sam mieszkam w bloku przed którym to jest problem z zaparkowaniem a co poniektórzy parkuja w taki perfidny sposób że mogły by zaparkować na tym miejscu dwa lub trzy auta .Niesamowitym chamstwem jest też zastawianie innych aut na krótką chwile lub też co się często zdarza na całą noc .Co wtedy ma zrobić właściciel zastawionego auta ,co jeżeli nagle trzeba wyjechać bo np. żona rodzi ,tacy półgłówkowie o tym nie myślą bo muszą podjechać pod samą klatkę tak żeby był problem z wejściem do owej klatki .Pozdrawiam tych wszystkich cwaniaczków przez których inni muszą się w....sciana

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2009r. 09:34  
Cytuj

 
 
 
 
~~rstrni
ff
Wysłany: 17 Gru 2009r. 14:35  
Cytuj
nie odpowiada wam miasto to wyprowadzcie sie na wies tam jest gdzie parkowac

 
 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 23 Cze 2009r.
Skąd: Stalowa Wola, Bielin
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2009r. 14:43  
Cytuj
Nie koniecznie na wieś można się przeprowadzić żeby nie mieć problemu z parkowaniem, może również przeprowadzić się do domku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~rychu
ff
Wysłany: 17 Gru 2009r. 18:19  
Cytuj
to se trza kupic miejsce na parkingu i nie bedzie problema - akt notarialny , nr dzałki.

 
 
 
 
~~ja tez
ff
Wysłany: 17 Gru 2009r. 18:28  
Cytuj
Cyklista tez mnie to wkur... ze przyjedziesz do domu a tu jasnie pan stanoł krzywo swoim wozem tak ze zajmuje 2 miejsca.Ja mam prośbe do kierowców, jak parkujecie to stancie równolegle do samochodów stojących obok.Włączcie wyobraznie i parkujcie mądrze a nie wygodnie Wasze samochody.

 
 
 
 
~~-10
ff
Wysłany: 17 Gru 2009r. 18:50  
Cytuj
-10 na zewnątrz i znów będzie jak codzień o 3.30 pobódka przy Podleśnej 5.Dlaczego?Bo tam piekarnia Jamnica parkuje swoje busy do rozworzenia pieczywa-zajmując mieszkańcom miejsca parkingowe i głosnymi dieslami zakłócając ciszę nocną.Wynocha z tym złomostwem na parking pod delikatesy Centrum.

 
 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »