NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
Uciszą telewizyjne reklamy !, Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2009r. 14:04  
Cytuj
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przyjmie jutro rozporządzenie nakazujące stacjom telewizyjnym kontrolę wszystkich reklam tak, by nie były głośniejsze niż programy, przy których są nadawane.

Nowe przepisy mają wejść w życie za pół roku.

Poprzednie rozwiązania prawne nie odniosły spodziewanych efektów. Dalej przerwy reklamowe były wyraźnie głośniejsze od telewizyjnych audycji. Teraz nadawcy będą musieli używać do oceniania reklam określonych przez radę urządzeń i oprogramowania. Jeżeli nie będą się stosować do postanowień KRRiT, czekają ich upomnienia i uciążliwe kary finansowe.Rada obiecuje, że za pół roku nie będzie już problemu zbyt głośnych reklam. Nadawcy twierdzą, że to mrzonka - informuje "Dziennik Gazeta Prawna".

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Gru 2009r. 14:04  
Cytuj

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Gru 2009r. 15:03  
Cytuj
CYTAT
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przyjmie jutro rozporządzenie nakazujące stacjom telewizyjnym kontrolę wszystkich reklam tak, by nie były głośniejsze niż programy, przy których są nadawane.

Nowe przepisy mają wejść w życie za pół roku.

Poprzednie rozwiązania prawne nie odniosły spodziewanych efektów. Dalej przerwy reklamowe były wyraźnie głośniejsze od telewizyjnych audycji. Teraz nadawcy będą musieli używać do oceniania reklam określonych przez radę urządzeń i oprogramowania. Jeżeli nie będą się stosować do postanowień KRRiT, czekają ich upomnienia i uciążliwe kary finansowe.Rada obiecuje, że za pół roku nie będzie już problemu zbyt głośnych reklam. Nadawcy twierdzą, że to mrzonka - informuje \"Dziennik Gazeta Prawna\".


I bardzo dobrze. Jak miałem kablówkę to sygnał szedł bezpośrednio do telewizora i nie było problemu. Była taka funkcja i telewizor ściszał reklamy. Teraz mam dekoder i niestety nie jest w stanie tego wyłapać, a już najgorzej jak dźwięk filmu jest w Dolby to w momencie pojawienia się reklam dźwięk obudził by martwego:-))))

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2010r. 19:42  
Cytuj
teraz było fajnie bez reklam , radyjko też fajnie smęciło....

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 497
Dołączył: 30 Sty 2009r.
Skąd: stalowowolunia
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2010r. 23:26  
Cytuj
CYTAT
teraz było fajnie bez reklam , radyjko też fajnie smęciło....


Zakup odbiornik tv z funkcją normalizacji poziomu dźwięku i będziesz tak miał codziennie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 13 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2010r. 10:39  
Cytuj
I co z tymi reklamami? wyciszyli? bo mi sie zdaje , że jak były glosniej, tak są dalej.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 13 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2010r. 12:14  
Cytuj
albo mi sie wydaje co

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2010r. 12:19  
Cytuj
Podobno przyjęli ale dopiero od 2012....neutralny

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 31 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2010r. 12:38  
Cytuj
Mnie te z interesuje ten temat, bo czasem te głosne reklamy w TV dobijają... a skad wiesz, że od 2012?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 103
Dołączył: 13 Maja 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Maja 2010r. 13:37  
Cytuj
to jeszcze potrwa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 112
Dołączył: 4 Kwie 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2010r. 08:39  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Krajowa Rada Radiofonii i Telewizji przyjmie jutro rozporządzenie nakazujące stacjom telewizyjnym kontrolę wszystkich reklam tak, by nie były głośniejsze niż programy, przy których są nadawane.

Nowe przepisy mają wejść w życie za pół roku.

Poprzednie rozwiązania prawne nie odniosły spodziewanych efektów. Dalej przerwy reklamowe były wyraźnie głośniejsze od telewizyjnych audycji. Teraz nadawcy będą musieli używać do oceniania reklam określonych przez radę urządzeń i oprogramowania. Jeżeli nie będą się stosować do postanowień KRRiT, czekają ich upomnienia i uciążliwe kary finansowe.Rada obiecuje, że za pół roku nie będzie już problemu zbyt głośnych reklam. Nadawcy twierdzą, że to mrzonka - informuje \\\"Dziennik Gazeta Prawna\\\".


I bardzo dobrze. Jak miałem kablówkę to sygnał szedł bezpośrednio do telewizora i nie było problemu. Była taka funkcja i telewizor ściszał reklamy. Teraz mam dekoder i niestety nie jest w stanie tego wyłapać, a już najgorzej jak dźwięk filmu jest w Dolby to w momencie pojawienia się reklam dźwięk obudził by martwego:-))))






Jesteś jednak debilem do potęngi juz to pisałem, ale jeszcze raz napisze forumowy nabijaczu postów .Chodzisz po wszystkich watkach jak pies za suką i wydaje ci sie ,ze pozjadałes wszystkie rozumy , a jak czytam przypadkiem te twoje wypowiedzi to tandeta totalna .Pewnie jestes pedałem bo ten rowerek w logo masz to ci przypomina kim jestes. A ravilke i swiniarnie weż pod jeden dach pusty człoweku.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 83
Dołączył: 11 Cze 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Cze 2010r. 12:22  
Cytuj
Reklam w tv jest za duzo to prawda oj za duzo

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 12 Cze 2010r. 22:59  
Cytuj
CYTAT
Jesteś jednak debilem do potęngi juz to pisałem, ale jeszcze raz napisze forumowy nabijaczu postów .Chodzisz po wszystkich watkach jak pies za suką i wydaje ci sie ,ze pozjadałes wszystkie rozumy , a jak czytam przypadkiem te twoje wypowiedzi to tandeta totalna .Pewnie jestes pedałem bo ten rowerek w logo masz to ci przypomina kim jestes. A ravilke i swiniarnie weż pod jeden dach pusty człoweku.


Widzę, że ci dzisiaj słoneczko przygrzało i masz pewne problemy z głową. Polecam poradę u specjalisty.

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 19 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 13 Cze 2010r. 21:03  
Cytuj
CYTAT
Nowe przepisy mają wejść w życie za pół roku.


bobi126,
zgadza się, przepisy wchodzą w życie dokładnie od jutra ;)
Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 13 Cze 2010r. 22:49  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
Nowe przepisy mają wejść w życie za pół roku.


bobi126,
zgadza się, przepisy wchodzą w życie dokładnie od jutra ;)
Pozdrawiam


radek dzięki za info , ok myślę że jest to naprawdę dobra wiadomość good

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2010r. 00:32  
Cytuj
TA USTAWA JUZ WESzła

i dalej dupa
reklamy glosniej
!!!!!

CO MNIE WQ....
TO PRZEGLADAM CONAJMNIEJ 200 STON PO necie dziennie
i tu reklama
jak :burknie: to pólł klatki wstaje

na hu...
nam ustwa co do tV jak w necie
mozna zawalu dostac

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2010r. 10:18  
Cytuj
PITUCH w dziale ,, Wasze artykuły '' masz co nie co na temat INNEJ ustawy która dotyczy REKLAM W INTERNECIE ....
http://stalowemiasto.pl/artykuly/artykuly.php?mode=pokaz&id=18695 chytry

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1348
Dołączył: 21 Kwie 2010r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Cze 2010r. 12:37  
Cytuj
TFX\
po przeczytaniu jestem za
tyle ze tam napisane jest "że chcą",
po drugie jakby nie to , to IAB
1raz w zyciu czytam, wychodzi ze stowarzyszenie samo w sobie chce znowu kase nabic, kosztem znowu klientow...... wydawajac jakies posrane certyfikaty !!
pomysl dobry tylko to nie ten kierunek !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »