NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
zespol slubny, mmm
~~tytanowa
ff
Wysłany: 6 Sty 2008r. 12:47  
Cytuj
good

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2008r. 12:47  
Cytuj

 
 
 
 
~~Żelazny
ff
Wysłany: 7 Sty 2008r. 04:41  
Cytuj
jezyk

a co to takiego jest ten zespol?

 
 
 
 
Posty: 405
Dołączył: 17 Lip 2007r.
Skąd: z czeskich filmów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Sty 2008r. 07:11  
Cytuj
Zespół ślubny - zaburzenie psychiczne definiowane w psychiatrii jako stan umysłu, w którym doznaje się silnych zakłóceń w percepcji rzeczywistości. Osoby które doznają tego stanu doświadczają, zaburzeń świadomości, postrzegania lub innych zaburzeń, a ich sposób myślenia ulega zwykle całkowitej dezorganizacji –chyba wystarczy jezyk

Jutro To Dziś Tyle Że Jutro
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~~donia
ff
Wysłany: 9 Sty 2008r. 16:02  
Cytuj
Polecam zespół JOY, super graja, grali na Naszym weselu i jestem baaaaardzo zadowolonajezykjezyk

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Sty 2008r. 02:36  
Cytuj
CYTAT
Polecam zespół JOY, super graja, grali na Naszym weselu i jestem baaaaardzo zadowolonajezykjezyk

A w co grają???

 
 
 
 
~~KAJA
ff
Wysłany: 12 Sty 2008r. 13:23  
Cytuj
Popieram!!!!!!!zespół JOY jest najlepszy!!!!!!!!!,także grali na naszym weselu, są super!!!!!!!!,porównanie mam, bo na wielu weselach byłam i dosłownie wszystkie odstawiły taką siarę,że szkoda słów, a JOY są po prostu najlepsi!!!!!!!,świetna zabawa murowana,żadnej chałtury,super grają,super śpiewają, żadnej wiochy nie odstawiają jak inne zespoliki!!!!!!!!POLECAM GORĄCO!!!!!!!!!!!!,ale zamawiać musiałam z rocznym wyprzedzeniem, a i piosenki męskie są w męskim, a damskie w damskim wykonaniu, a nie jak to w innych zespolikach jeden siurek,udaje że śpiewa i do tego fałszuje

 
 
 
 
~~pan jeszcze za młody :)
ff
Wysłany: 4 Marz 2008r. 23:13  
Cytuj
a jakiś kontakt np. strona www zespołu Joy ?

kto może polecić jeszcze jakis inny zespół, który przede wszytskim dobrze gra i śpiewa ale również z ma wiele ciekawych i fajnych zabawach weselnych... chyba ze ktos jeszcze ma jakiegos wodzireja, ktory wpsolpracuje z zespolem weselnym ?

 
 
 
 
~~Zadowolona
ff
Wysłany: 5 Marz 2008r. 08:22  
Cytuj
Najpierw powiem coś do "KAJA" skoro chcesz polecać Joy to polecaj i nie obrażaj ludzi którzy naprawdę potrafią dobrze zagrać i zaśpiewać na weselu, bo każdy sobie radzi jak może, a z tego co wiem Joy już się rozpadł i nie gra. Po drugie jest kilka innych fajnych zespołów które biją Joy na głowę. Nie myślę tutaj nikogo reklamować, podam tylko zespół który grał na naszym weselu bo naszym zdaniem warto, ale pamiętajcie że decyzja należy do Młodych. Zawsze można pojechać i posłuchać na żywo. Podaję namiary strony internetowej zespołu MATIS: www.matisband.republika.pl

 
 
 
 
~~....
ff
Wysłany: 5 Marz 2008r. 10:29  
Cytuj
Nie polecam takich zespolow - chyba ze ktos lubi festyny.
Jak cos to najlepiej DJ - przynajniej ma sie zapewniony kazdy rodzaj muzyki - i muzyke ciagle grajaca - a w przypadku "zespolow" to co chwile przerwy - bo grajki musza sie ochlac wody itp. !!

Po za tym przestrzegam przed jednym zespolem z Niska czy okolic Niska - w pazdzierniku nie pojawili sie na weselu kolezanki - dopiero szybkie telefony i zjawil sie DJ - i bylo esktra.

Wiec naprawde uwazajcie na takie "zespoly" !

 
 
 
 
~~zadowolona7
ff
Wysłany: 5 Marz 2008r. 18:09  
Cytuj
polecam System, grali u nas w sierpniu,żywa muza i super zabawa !!!

 
 
 
 
~~druga zadowolaona
ff
Wysłany: 5 Marz 2008r. 22:05  
Cytuj
ja tez polecam SYSTEM,grali na moim weselu we wrezsniu i goscie byli bardzo zadowoleni,wszyscy ekstra sie bawili i chwalili,graja bez zadnych podkladow muzycznychgood

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 6 Marz 2008r. 09:22  
Cytuj
Ale jaja "System" gra na żywo chyba ten poprzedni komentarz pisał niewidomy albo ktoś z Systemu. Może masz rację bo jak można zobaczyć minidyska przez tyle świateł. Co tam minidyska skoro nawet nie widać kto tam stoi na scenie bo rampa ze światłami wszystko zasłania a podczas piosenki Stachurskiego słychać również jego wokal. ŻENADA.

 
 
 
 
~~****
ff
Wysłany: 8 Marz 2008r. 19:16  
Cytuj
u nas też grali w 2007 i było extra smiech2

 
 
 
 
~~er
ff
Wysłany: 15 Marz 2008r. 13:16  
Cytuj
znacie Meffis ?

 
 
 
 
~~kinia
ff
Wysłany: 15 Marz 2008r. 14:07  
Cytuj
Jakies namiary macie na te zespoly?

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 15 Marz 2008r. 21:20  
Cytuj
czasoumilacze

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »