NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Mieszkam na KEN 9 dlaczego nie moge oglądać TV STELLI?,
~~mieszkaniecSTW
ff
Wysłany: 6 Sty 2008r. 12:36  
Cytuj
TV Diana, mi nie pasuje, jej program i oferta, dlaczego właściciel tej kiepskiej telewizji zrobił monopol na tą stronę miasta ? żyjemy w wolnym kraju i mamy prawo wyboru, tym należy się zająć a najlepiej rzecznik praw konsumenta !

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sty 2008r. 12:36  
Cytuj

 
 
 
 
~~antydian
ff
Wysłany: 6 Sty 2008r. 13:14  
Cytuj
Ja też chcę STELLĘ,to jest monopol diany.
Jestem za POPIERAM , PONIATOWSKIEGO 39

 
 
 
 
~~jacek
ff
Wysłany: 6 Sty 2008r. 14:34  
Cytuj
na pewno duzo ludzi bylo by zainteresowanych zeby byla konkurencja ale z tego widzeze jest to cicha umowa miedzy diana a stella nie wchodzimy sobie w droge.dla nich wszystko gra podzielili sie po polowie maja male koszty konserwcji bo tylko na swojej polowce stalowej . ale tak nie powinno byc trzeba gdzies to zglosic nara POPIERAM WSZYSTKICH KTORZY SA PRZECIW MONOPOLOM

 
 
 
 
~~hehe
ff
Wysłany: 6 Sty 2008r. 20:39  
Cytuj
Jaki monopol? Masz jeszcze do wyboru: cyfrę+, n, cyfrowy polsat, livebox z tpsa i programy za free z satelity. A co do podziału miasta to na pewno nie jest to po połowie bo Diana ma 3 razy więcej.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 6 Sty 2008r. 21:23  
Cytuj
"hehe" gościu jak nie wiesz o co chodzi to po co sie odzywać ? telewizja STELLA ma lepszy program lokalny

 
 
 
 
~~Mieszkaniec
ff
Wysłany: 6 Sty 2008r. 22:16  
Cytuj
Zróbcie Stellę w Nisku!!!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 7 Sty 2008r. 04:50  
Cytuj
Precz z monopolem. Gorsze jest to , że administracja budynku powinna zapewnić lokatorom wszystkie media w tym i poprawny odbiór TV. Spółdzielnie poszły na łatwiznę, w nowszych blokach "wpuścili " Dianę , albo Stelle i udają, że wszystko jest Ok. Ale nie jest. nikt nie może zmusić nikogo do podpisasnia umowy, a właściciel budynku powinien zapewnić sygnał RTV z tzw. zbiorczej anteny... Niestety....
No i jeszcze.. TV satelitarna nie wchodzi w grę w budynkach wielorodzinnych. W zasadzie na zamontowanie anteny powinno się uzyskać zgodę. To prawda, że nikt tego nie czyni.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Sty 2008r. 10:14  
Cytuj
TV Diana, mi nie pasuje, jej program i oferta, dlaczego właściciel tej kiepskiej telewizji zrobił monopol na tą stronę miasta ? żyjemy w wolnym kraju i mamy prawo wyboru, tym należy się zająć a najlepiej rzecznik praw konsumenta !



Sam ze zaloz kablowke, w Pysznicy czekaja na Ciebie i narzekaja dlaczego im nie zalozysz

 
 
 
 
~~kick
ff
Wysłany: 8 Sty 2008r. 11:05  
Cytuj
no jak Ty chcesz Stelle zamiast Diany to juz samo świadczy o Tobie , no chyba ze rzeczywiscie nie orientujesz sie nad poziomem , jakością i fachowością w/w telewizji

 
 
 
 
~~rower
ff
Wysłany: 8 Sty 2008r. 11:07  
Cytuj
chłopki , wy macie program lokalny co tydzień w sobote na rynku umiech telemaniacy sie znależli umiechumiech

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »