NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
greengarden, PORAŻKA
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2009r. 11:24  
Cytuj
Może to wymuszenia albo haracz... sprawą powinna się zająć policja.. o ile nie ma w tym interesu.

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2009r. 11:24  
Cytuj

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 15 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2009r. 21:36  
Cytuj
hejka bylam w tym salonie i goraco polecam uslugi fryzjerskie...
Salon piekny, mily personel, bardzo dobrej jakosci kosmetyki, i efekt koncowy tez bardzo zadowalajacy. Wiec to chyba najwazniejsze! Moge sie wypowiadac o tym salonie w samych superlatywach dla mnie nie ma zadnych minusow mam nadzieje ze tak zostanie. Serdecznie polecam pania w rudych wlosachumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 284
Dołączył: 25 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2009r. 21:50  
Cytuj
CYTAT
hejka bylam w tym salonie i goraco polecam uslugi fryzjerskie...
Salon piekny, mily personel, bardzo dobrej jakosci kosmetyki, i efekt koncowy tez bardzo zadowalajacy. Wiec to chyba najwazniejsze! Moge sie wypowiadac o tym salonie w samych superlatywach dla mnie nie ma zadnych minusow mam nadzieje ze tak zostanie. Serdecznie polecam pania w rudych wlosachumiech

Łomatko, już tak nie reklamujcie, bo się odechciewa tam iść

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 15 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2009r. 23:00  
Cytuj
jak na klientke wiele wiesz! skoro dopiero po szkole wiec jest na biezaco ale na jakas mloda dziewczynke nie wygladala najwazniejsze ze rbi co ma robic dobrze! Wlasciwie nie wiem o ktorej pani mowisz bo bylo tam wtedy 3! A jesli uczyla sie u pana Marka to wydaje mi sie ze jest on dobrym nauczycielem... Ciekawa sprawa z tym farbowaniem skoro ja wlasnie mam wlosy do ramion i zaplacilam 80 zlumiech hahhaha posiedzialam tam troche milo mi sie z paniami rozmawialo i nie dowiedzialam sie ile razy praktyki zmieniane bardzo wscipska musialas byc skoro wszystko wiesz lepiej....

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Gru 2009r. 23:11  
Cytuj
ha ha ha no właśnie tak mi się wydawało ,że pani ewusia to nic innego jak jakaś konkurencyjna sprawka,bo tak sobie czytam temaciki o fryzjerach good

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 15 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2009r. 23:13  
Cytuj
ja nie napisalam ze bylo tam 3 fryzjerki tylko 3 panie! trzeba umiecz czytac ze zrozumieniem a skoro jestes fryzjerka to co robilas tam farbujac sobie wlosy hahahha skoro pan Kamil robi Ci wszystkie zabiegi? Bardzo interesujace jest rowniez to gdzie w salonie mozna uzyskac tak poufne informacje kto placi czynsz a kto nie i ile on wynosi wiec zastanow sie moaja droga co piszesz bo moim zdaniem zmyslasz i to bardzo umiech ciekawe jaka z Ciebie fryzjereczkamlotekzapytanie?co

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Gru 2009r. 23:19  
Cytuj
CYTAT
ja nie napisalam ze bylo tam 3 fryzjerki tylko 3 panie! trzeba umiecz czytac ze zrozumieniem a skoro jestes fryzjerka to co robilas tam farbujac sobie wlosy hahahha skoro pan Kamil robi Ci wszystkie zabiegi? Bardzo interesujace jest rowniez to gdzie w salonie mozna uzyskac tak poufne informacje kto placi czynsz a kto nie i ile on wynosi wiec zastanow sie moaja droga co piszesz bo moim zdaniem zmyslasz i to bardzo umiech ciekawe jaka z Ciebie fryzjereczkamlotekzapytanie?co


moze to jakaś była pracownica konkurencyjnego zakładu i właśnie stąd jest w posiadaniu takich informacji??? Nie wydaje mi się,żeby zwykły klient aż tak interesował się czynszem itd.....
CYTAT
Chodze po wszytskich salonach i slucham smiech2 Pana Kamila przez 3 miesiace nie bylo w stalowej... wiec skorzystałam z usług tego salonu. A ty muszisz byc szefowa "wielce mądrą" i "dziana". he he

no a na dokładkę bardzo często musi po tych salonach fryzjerskich chodzić a to z koleii o jej "dzianości" świadczy co?...chyba co drugi dzień łazi,bo w stalówce nie jest ich mało.... good tylko pozazdrościć takiej

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 7
Dołączył: 15 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Gru 2009r. 23:25  
Cytuj
CYTAT
moze to jakaś była pracownica konkurencyjnego zakładu i właśnie stąd jest w posiadaniu takich informacji??? Nie wydaje mi się,żeby zwykły klient aż tak interesował się czynszem itd.....


Zgadzam sie!!!! Strasznie dziwna sytuacja zwykla klientka tyle wie... Bardzo dziwne! To co z Ciebie za fryzjer skoro musisz chodzic po onnych salonach robic wlosy>? Nigdzie nie pracujesz bo taki fachowiec jestes i lazisz i ploty roznosisz !mlotek w lebek sie puknij to nie bedziesz musiala nigdzie chodzic umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 13 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2009r. 08:50  
Cytuj
w GreenGarden nie ma juz wolnych miejsc.dzwonilam wczoraj i maja full do konca roku.Szkoda :(czy ktos nie wie z was gdzie mogla bym sie jeszcze udac? i gdzie sa wolne miejsca??

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 11 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Gru 2009r. 13:21  
Cytuj
heheheh Wcale Kamil S. nie ma zamiaru tam pracować...jak mi opowiadal co sie dowiedzial z rożnych zrodel o p.Paulinie to woli jednak zostać dalej chwilowo bezrobotnym heheh....szczerze tez bym wolała na jego miejscu jets bardzo odbrym fryzjerem i nie zasluguje na taka szefową

//moderowano
NIE OBRAŻAMY INNYCH !

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 216
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd: STW
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2009r. 08:05  
Cytuj
podobno bylo tam solarium i uslugi kosmetyczne ale juz NIE MAco

nie bylo chetnych wiec zostal tylko fryzjer:szok:

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 17 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2009r. 08:54  
Cytuj
ludzie dajcie na luz. kazdy co innego pisze a nikt nic nie wie. bylam w greengarden i wlosy strzygl mi wlasnie pan kamil.!!!!!!juz tydzien tam pracuje!!!jakies chore banaly tu wypisujecie.solarium fakt zamkniete bo sie nie oplacalo!!a kosmetyczka jest.cos mi sie wydaje ze ktos specjalnie glupoty tu wypisuje!!ale wiem z dobrego zródła ze tymi pomówieniani zajmuje sie juz policja. Pozdrowienia dla ekipy greengarden

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 867
Dołączył: 23 Lis 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2009r. 09:38  
Cytuj
na miescie mowia ze strzygly sie tam wilki z obwodnicy, stad tamten pan, on od natury 2000 ;]

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 20
Dołączył: 31 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2009r. 10:38  
Cytuj
taaaak a świstak siedzi i zawija je w te papierki - bo policja nie ma co robić tylko siedzi i pilnuje zeby nikt na greengarden i pania szefowa nic nie pisal cool girl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 11 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2009r. 12:37  
Cytuj
WITAM.LUDZIE TA KOBIETA TO TOTALNA PORAŻKA TO PRAWDA SAM MIAŁESM Z NIĄ DOCZYNIENIA...UWAGA !!!NA TĄ KOBIETĘ!!!MA OK 30 LAT A WIÓRY W GŁOWIE...A NIE ROZUMM smiech2 FIRMA KTORA JEJ POLOZYLA PANELE... WŁAŚNIE W TYM SALONIKU FRYZJERSKIK DO DZIS NIE MOŻE GODNIE ODZYSKAĆ WYNAGRODZENIA NALEZNEGO ZA MATERIAŁY ! WIEM ZE PRACOWNIKOM NIE PŁACI TAKIMI LUDZMI POWINIEN SIE ZAJAC WSKROCIE PIP. WYKORZYRUJE LUDZI NA KAŻDYM KROKU!!!UWAGA SPRZEDWCY NA p./MODEROWANO umiech pOZDRAWIAMgood

- nie pisz z caps lockiem i nie podawaj nazwisk bo będę musiała następnym razem usunąć Twój post !!!! a

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 13 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2009r. 14:26  
Cytuj
czytam i żal..... człowiek człowiekowi wilkiem.....jak się ma jakies niezałatwione sprawy z kims to powinno się miec odwage załatwiac je tet a tet a nie na publicznym forum....zbliżaja się najpiekniejsze świeta w roku a tu jakos widzę tylko nienawiść ....okropne :(((

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 426
Dołączył: 11 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Gru 2009r. 21:59  
Cytuj
a oco tu chodzi...czy to pisał pan Ącki????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »