NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 4 5 »
rni w kauflandzie (Foto),
Posty: 31
Dołączył: 11 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2010r. 09:05  
Cytuj
Ktośik masz rację ale wolę po karku jeździć niż po wawie umiech

fakt zapierdzielają jak małe motorki sam też czasem sobie nie żałuje jak wiem kiedy mogę sobie pozwolić umiech


zawsze tak jest że mówi się o matołkach... smiech2


dlatego śmieszy mnie ten post jakby miał coś wnieść w czyjeś życie umiech i zwrócić uwagę na coś naprawdę istotnego...

ale jak ktoś ma tylko takie problemy... i znalazł sobie sens życia w wyszukiwaniu takich sytuacji... gratuluje lajtowego życia umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2010r. 09:05  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 228
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd: RST
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2010r. 19:06  
Cytuj
CYTAT

anna12
Nonsenes-prawo jazdy mam od 1974r.

CYTAT

Geno
To masz trafy nick jak na osobe urodzona w 1974;)

Aleś ty bystrymlotek

To w gimnazjum nie uczą czytania ze zrozumieniem?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 228
Dołączył: 26 Lis 2008r.
Skąd: RST
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Sty 2010r. 19:12  
Cytuj
CYTAT
rząd samochodów RST przeplatane z RNI co drugi CB i nawigacja jakby co tydzień kraków przenosili w inne miejsce...

jezykjezykjezykjezykjezykjezykjezykjezyk

dobre

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 24 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Sty 2010r. 15:14  
Cytuj
CYTAT
popieram kolegę, wszyscy się zachowują jakby byli nieślubnymi dziećmi Hołka,(...)

..Boże Broń !! już poraz drugi nie ukonczył Dakaru w ciągu 3 lat... zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 51
Dołączył: 4 Paź 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2010r. 07:44  
Cytuj
CYTAT

..Boże Broń !! już poraz drugi nie ukonczył Dakaru w ciągu 3 lat... zaklopotany


Nie Holo, tylko sprzęt - tym Nissanem to wyczynem jest dojechać w pierwszej 15-stce. Jak by dostał VW fabrykę, to śmiem twierdzić że z Carlosem mógłby walczyć jak równy z równym. Nie twierdzę że by wygrał - ale walczył. Pozdro.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 79
Dołączył: 31 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2010r. 09:02  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2010r. 09:28  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 28 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2010r. 10:29  
Cytuj
rst w Nisku z dzis 27 stycznia RST łamie zakaz zatrzymania

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2010r. 10:31  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 28 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2010r. 10:48  
Cytuj
zdjęcie rst porażka


http://www.swiet(...)oto=3715

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 28 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2010r. 10:58  
Cytuj
Tak przypieprzacie się do kierowców RNI a ten filmik dobitnie pokazuje inną tablicę rejestracyjną.
Do wrog-publiczny, kolego zamiast nagrywać tę panią która morduje się bo nie wie w którą stronę ma jechać byłbyś dżentelmenem jakbyś jej pokazał lub za nią wyjechał a nie ją filmujesz i robisz z tego wielkie halo.Ciekaw jestem czy zawsze ty sam jesteś takim wspaniałym kierowcą i radzisz sobie w każdej sytuacji.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 207
Dołączył: 2 Wrz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Sty 2010r. 11:32  
Cytuj
A dlaczego ma wyjeżdżać za tą panią? Co ona prawko za jajka i kiełbasę dostała? Jak jest sierotą i jeździć nie umie to niech siedzi w domu. Szkoda, żeby wszyscy co potrafią jeździć nagle wysiadali ze swoich aut i parkowali za tych co nie potrafią. No ludzie litości.mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 250
Dołączył: 10 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2010r. 11:32  
Cytuj
djarek255 zgadzam sie z Toba ze po co to wklejone w tym temacie skoro to nie ma zwiazku z rni ale z drugiej strony to kto jej dal prawo jazdy????????? no nie wiem ,tez bym jej pomógł ale naprawdeto juz przechodzi wszystko.....goodgoodgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2010r. 11:35  
Cytuj
CYTAT
Tak przypieprzacie się do kierowców RNI a ten filmik dobitnie pokazuje inną tablicę rejestracyjną.
Do wrog-publiczny, kolego zamiast nagrywać tę panią która morduje się bo nie wie w którą stronę ma jechać byłbyś dżentelmenem jakbyś jej pokazał lub za nią wyjechał a nie ją filmujesz i robisz z tego wielkie halo.Ciekaw jestem czy zawsze ty sam jesteś takim wspaniałym kierowcą i radzisz sobie w każdej sytuacji.



powtarzam 100 raz ze wrzucilem filmik jakis to nie znaczy ze ja go nakrecilem, a propo pomocy, co z tego ze ktos jej pomoze wyjechac jak pojedzie gdzies i wjedzie w cos albo kogos albo z nastepnego parkingu nie bedzie mogla wyjechac, a tu kolejne RNIsmiech2

Obrazek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 12
Dołączył: 28 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2010r. 11:38  
Cytuj
Chyba niedługo utworzy się nam nowy temat ciekawy
RST na 3 maja w Nisku
Jesszcze pare zdjęć aut z RST z 3 maja w Nisku i gotowy post

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 204
Dołączył: 27 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2010r. 11:45  
Cytuj
Nisko
Z Nonsensopedii, polskiej encyklopedii humoru


Kiedy znajdziemy się na zakręcie co z nami będzie?

Sylwia Grzeszczak i Liber o Nisku.

Nisko (Miastowieś lub Niewysoko). Leży w południowo-północnej części Polski czyli w województwie podkarpackim. Charakteryzuje się jednym z największych stopni bezrobocia na Świecie.

* 1 Samo sedno sprawy
* 2 Kultura
* 3 Historia
* 4 Charakterystyczni mieszkańcy Niska

Samo sedno sprawy

Mieszkańcy Niska bardzo boją się takiej sytuacji o której śpiewa Sylwia Grzeszczak i Liber, jest to podyktowane tym, że w samochodach nie posiadają kierownicy. Nie posiadają jej dlatego iż jest im niepotrzebna, nie posiadają także pedału hamulca gdyż jest im niepotrzebny. Owe extra akcesoria nie są montowane w niżańskich samochodach, gdyż w Nisku nie ma zakrętów (dlatego mieszkańcy Niska boją się owej sytuacji). Stwierdzenie filozofa, że w Nisku nie ma nic jest bardzo trafne, nie ma tam nawet sygnalizacji świetlnej (dlatego nikt się nie zatrzymuje, więc hamulce są niepotrzebne). Kolejna cechą charakterystyczną Niska są dziury drogowe, można jest spotkać wszędzie, jest ich więcej niż w jakimkolwiek serze z dziurami.

Kultura

W Nisku jest jedno kino, które o dziwo jeszcze działa mimo wielkiego długu. Charakteryzuje się tym, że zawsze grają tam najnowsze filmy z 8-10 letnim opóźnieniem. Do dziś grają tam hit, mianowicie film Titanic.

Historia

Niegdyś w Nisku były zakłady mięsne więc mieszkańcy mieli co jeść i gdzie pracować, teraz nie ma tam nic dlatego też mieszkańcy nie pracują w ogóle lub pracują w okolicznej Stalowej Woli (mieście rowerów), przez nich powstaje zawsze korek drogowy.

Charakterystyczni mieszkańcy Niska

* Niżański kierowca – charakteryzuję się tym, że jeździ samochodem z rejestracją RNI bez kierownicy i bez hamulców. Rejestracja jego samochodu to RNI. Cechy szczególne to: brak umiejętności wchodzenia w zakręty, gdyż w Nisku nie ma zakrętów (nie ma niczego), w sąsiednim mieście na dwupasmowej jezdni (bo w Nisku takiej nie ma) zawsze ale to zawsze jedzie lewym pasem z prędkością 20-30km/h blokując wszystkich uczestników drogi. Nie reaguje na sygnały dźwiękowe i świetlne innych uczestników drogi. Niżańskiego kierowce można niestety spotkać wszędzie, np. stojącego na autostradzie w Niemczech na światłach awaryjnych lub parkującego pod Ikeą na miejscu dla inwalidów.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 140
Dołączył: 3 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 28 Sty 2010r. 13:40  
Cytuj
Nie wypowiadałam się do tej pory w tej sprawie choć wiem że wszyscy maja rację że kierowcy z Niska są bardzo kiepscy umiech wczoraj jechałam po prostej a tu z bocznej drogi wyjeżdża mi nie kto inny jak RNI nie dość że się wj.... to jeszcze jechał 25 km/h aż mi światła przemineły , a ten jadąc prosto nie stanął na środkowym pasie tylko na bocznym gdzie mogłabym już dawno przejechać skręcając w prawo sciana i tak zresztą jest zawsze kto zawala pas z którego skręca się w prawo tylko Nisko i Tarnobrzeg a ty stoisz zamiast już dawno przejechać i czekasz aż ten genialny kierowca ruszy mlotek

Idę za nimi... bo oni idą za mną... To sie nazywa lojalność :)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1530
Dołączył: 16 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 28 Sty 2010r. 13:54  
Cytuj
Znam jednego Niżanskiego kierowce, człowiek jezdzi wiekszym samochodem, jest naprawde dobrym kierowcą, robi dłuzsze trasy. Pytanie do Wroga Publicznego jak długa masz prawojazdy ? i ile robisz kilometrów w ciągu jednego miesiąca ? podejrzewam ze napewno tez popełniasz błędy, jezeli juz opisujesz takie sytuacje , to nazywaj je przypadkami.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 11
Dołączył: 24 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2010r. 08:28  
Cytuj
Bez jaj, mozna sie ponasmiewać z każdego eRNIego, ale to co sie tutaj dzieje to jakas paranoja. Nie zmienia to faktu ze Hołowczyc musi się nauczyc jeździć, a Wy wyluzowac z tymi pociskami, bo osiwiejecie zanim z domu wyjdziecie i wsiadziecie do samochodu. W tej chwili trzeba miec mocne nerwy bo czasami spotyka sie takich pacanów na drodze ze głowa mała, bez znaczenia czy ma blachy RNI, RST, WWA, czy jeszcze inne, debil to debil i tyle.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 28 Sty 2010r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sty 2010r. 08:59  
Cytuj
Jad się z was wylewa.Nieomylni, najlepsi,jedyni kierowcy RST.W waszym mieście macie już chyba wszystko i dzielicie się jadem.Przytaczanie przykładów z rejestracjami RNI nie jest miłe ale i pośmiać się jest z czego.Ja osobiście podchodzę do tematu z rezerwą.Jeżeli zdarzy mi się sytuacja na drodze,że ktoś ma problem z czymś .Nigdy nie czekam biernie tylko pomagam w miarę swoich możliwości.Wracając do tematu zakrętów i innych instalacji drogowych to czy to jest moja wina ,że nie ma zakrętów, świateł na krzyżówkach, rond.To moja wina ,że zakłady mięsne się rozleciały i teraz mieszkańcy Niska muszą dorabiać w Stalówce.No widzisz Wrog-publiczny zostałeś przyłapany na fałszywym przykładzie ale nie omieszkałeś dopieprzyć i podać następny przykład.Po co? Tylko dla przedłużenia tematu w którym opluwa się mieszkańców Niska i okolic.Dziwię się moderatorom strony, że nikt na to nie reaguje.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 25 Gru 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2010r. 09:39  
Cytuj
temat zabawny..więc proszę go kontynuowaćgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 29
Dołączył: 3 Lip 2007r.
Skąd: z Wysoka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Sty 2010r. 11:56  
Cytuj
Wszystkiemu winne RNI. Gdyby nie oni trasa S19 przebiegała by przez RST, a i łatwiej byłoby stać się dzielnicą Rzeszowa, a tak to oni wszystko knopcą.mlotek

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 4 5 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »