NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
pytanie - gastrolog,
~~fomas
ff
Wysłany: 10 Gru 2007r. 08:00  
Cytuj
witam,
czy w Stalowej jest jakiś gastrolog godny polecenia? ile kosztuje wizyta? czy
wykonują badania - np. gastroskopia - we własnym gabinecie?

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2007r. 08:00  
Cytuj

 
 
 
 
~~O.C.Ż.
ff
Wysłany: 10 Gru 2007r. 12:36  
Cytuj
AAAAAby chorować na wrzody, zresztą wogole, na przewód pokarmowy należy:
zjadać codziennie min 5 x owoce i warzywa , dużo chleba, makaronów,kasz,słodyczy , chipsów, bułek i pić b. duzo slodkich napojów!!!!! Nie jeść!!!! jaj,masla smietany serow wieprzowinki!!!!Wrzodziki pewne jak w banku!
Zauważ- to same weglowodany/cukry/ , czyli węgiel i woda /szkola podst/, które po zetknieciu ze srodowiskiem zołądka wytwarzają dwutlenek węgla. To on zżera scianki twojego przewodu pokarmowego i..... boli!!! - wystarczy być przekornym/to łatwe/
WYELIMINUJ POZYWIENIE J.W.A JUZ NA DRUGO DZIEN ZAPOMNISZ O BÓLACH- NA ZAWSZE!!!! chyba ze znow zaczniesz zjadac zgodnie z zalecaniami IŻiŻ .

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Gru 2007r. 12:53  
Cytuj
gastrolog przyjmuje na KEN w bloku za Irish PUBEM robi gastroskopie i zapłacisz z 50-100zł za wizyte jes to babka niepamietam jak sie nazywa niewiem czy nei sudoł posdrawiam

 
 
 
 
Posty: 54
Dołączył: 22 Lis 2007r.
Skąd: z tyldowni wielkiej
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Gru 2007r. 16:10  
Cytuj
a to nie będzie Pani OStrowska?

~~~~~~~~~~
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Gru 2007r. 16:35  
Cytuj
AAAAAby chorować na wrzody, zresztą wogole, na przewód pokarmowy należy:
zjadać codziennie min 5 x owoce i warzywa , dużo chleba, makaronów,kasz,słodyczy , chipsów, bułek i pić b. duzo slodkich napojów!!!!! Nie jeść!!!! jaj,masla smietany serow wieprzowinki!!!!Wrzodziki pewne jak w banku!
Zauważ- to same weglowodany/cukry/ , czyli węgiel i woda /szkola podst/, które po zetknieciu ze srodowiskiem zołądka wytwarzają dwutlenek węgla. To on zżera scianki twojego przewodu pokarmowego i..... boli!!! - wystarczy być przekornym/to łatwe/
WYELIMINUJ POZYWIENIE J.W.A JUZ NA DRUGO DZIEN ZAPOMNISZ O BÓLACH- NA ZAWSZE!!!! chyba ze znow zaczniesz zjadac zgodnie z zalecaniami IŻiŻ .

Co za głupoty. Przecież po jajach, śmietanie czy maśle to dopiero zgada potrafi palić, a to początek wrzodów. Po owocach i warzywach a także słodyczach też pali, więc to co napisałeś mija się z prawdą. Każdy inaczej reaguje na poszczególne pokarmy i indywidualnie powinien sobie dobierać dietę.

 
 
 
 
~~O.C.Ż.
ff
Wysłany: 10 Gru 2007r. 17:44  
Cytuj
Tu klania sie biochemia- Nigdy cie zolądek nie zaboli po jajkach, smietanie itd pod WARUNKIEM,ze NIE ZJESZ tego z weglowodanami- wykaz j.w.
Bo z jajkami to tak jak z ogniem- jest dobry? czy zły?
Dobry wtedy jak cie ogrzewa, a zły jak pali stodołe dziadka.
Identycznie jest z jajkami- są lekarstwem, gdy zjesz j.w. a trucizną gdy zjesz je z chlebem i popijesz slodkim.
TO TRZEBA WIEDZIEĆ !!!!

 
 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 23 Lis 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2009r. 14:31  
Cytuj
CYTAT
AAAAAby chorować na wrzody, zresztą wogole, na przewód pokarmowy należy:
zjadać codziennie min 5 x owoce i warzywa , dużo chleba, makaronów,kasz,słodyczy , chipsów, bułek i pić b. duzo slodkich napojów!!!!! Nie jeść!!!! jaj,masla smietany serow wieprzowinki!!!!Wrzodziki pewne jak w banku!
Zauważ- to same weglowodany/cukry/ , czyli węgiel i woda /szkola podst/, które po zetknieciu ze srodowiskiem zołądka wytwarzają dwutlenek węgla. To on zżera scianki twojego przewodu pokarmowego i..... boli!!! - wystarczy być przekornym/to łatwe/
WYELIMINUJ POZYWIENIE J.W.A JUZ NA DRUGO DZIEN ZAPOMNISZ O BÓLACH- NA ZAWSZE!!!! chyba ze znow zaczniesz zjadac zgodnie z zalecaniami IŻiŻ .




z tego co czytałam to ktoś chciał uzyskać opinię kogo polecacie , a nie pouczeń czego jeść a czego nie jeść ...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 43
Dołączył: 23 Lis 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2009r. 14:32  
Cytuj
podbijam temat JAKIEGO GASTROLOGA POLECACIE???

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 99
Dołączył: 5 Lip 2007r.
Skąd: st wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2009r. 14:41  
Cytuj
28 lat byłem leczony przez różnej maści gastrologów i innych znachorów.Zawsze przybywało mi leków-takie ci ono było to leczenie.
Olałem tą gałąż biznesu , zaufałem dr JK i od tej pory zapomnałem gdzie mam żołądek.Trwa to już 10 lat.I potrwa jeszcze dłuuuugo.
O.C.Ż. NA RACJĘ!!!

cris-cros
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 1 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Paź 2009r. 15:42  
Cytuj
był już taki temat, poszukaj sobie...

NON SERVIAM
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »