NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
co z tą St. Wolą...,
~~123456
ff
Wysłany: 23 Lis 2009r. 20:02  
Cytuj
Dlaczego nie ma w konkursach telewizyjnych nikogo ze Stalowej Woli, dlaczego na forum o waznych sprawach...., nie ma nikogo kto interesuje się polityką wewnetrzną, tak patrząc na forum na stalowemiasto, to sama młodzież, amatorka tylko kogos obrazić, tyle kazdy potrafi, ale cos fajnego napisać...co nie ma w stalowej woli nikt nie ma nic fajnego do napisania????

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2009r. 20:02  
Cytuj

 
 
 
 
~~sraKupą
ff
Wysłany: 23 Lis 2009r. 20:20  
Cytuj
ja ci napisze cos fajnego, pocałuj mnie w dupe

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2009r. 20:21  
Cytuj
CYTAT
co nie ma w stalowej woli nikt nie ma nic fajnego do napisania????


No ty na pewno nie.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~lisek
ff
Wysłany: 23 Lis 2009r. 20:22  
Cytuj
Zaczni napisz daj przykład.good

 
 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2009r. 20:25  
Cytuj
Jak to nie ma?!

W niedziele w Katowicach dwie osoby ze Stalówki brały udział w Ogólnopolskim Dyktandzie good

zawsze coś

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Dönitz
ff
Wysłany: 23 Lis 2009r. 20:39  
Cytuj
Jaki portal takie dziennikarstwo od siedmiu boleści nie dziwi nic i nie ma czego:szok:

 
 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 23 Lis 2009r. 21:14  
Cytuj
No to z Jezowego byla juz rodzinka w FAMILIADZIE i ostatnio byla jedna osoba w teleturnieju JEDEN Z DZIESIECIU.


smiech2

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 274
Dołączył: 26 Wrz 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2009r. 22:06  
Cytuj
a w sztafecie było coś o młodej parze, która brała udział w konkursie i wygrali w TVP. Dziewczyna dostała sukienke od Zienia, jej facet garnitur i wygrali chyba wycieczkę itp itd. Jak dla mnie bomba umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 426
Dołączył: 11 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2009r. 22:48  
Cytuj
jezykmlotekzdegustowanynie wiemokpotluczonysmiech2zaklopotanyneutralnyspiumiechplacze:szok:strzalka:cwaniak:wykrzyknik
CYTAT
ja ci napisze cos fajnego, pocałuj mnie w dupe


PEWNY JESTEŚ TEGO???... OSTATNIO W ARKADI [ interesacnci beda wiedzieć o co chodzi ] TAK KRZYCZELI///// I CO Z TEGO WYSZŁO, KILKU Z PERSZINGA SKORZYSTAŁO Z DARMOWEGO SEKSU...WIĘC ZASTANÓW2 SIE CO PISZERSZ...KOTKU...HEHHHEE



A CO TY DZIWAKU ZE STW MOŻESZ ZAPREZENTOWAĆ???? OBNSRAŁE KALESONY I TYLE....goodcool girlmlotek3m sieair kissbokscałuschytryzapytaniecool:scianawaznecool girlgood

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 358
Dołączył: 11 Lip 2009r.
Skąd: sTALOWA wOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lis 2009r. 23:07  
Cytuj
CYTAT
Dlaczego nie ma w konkursach telewizyjnych nikogo ze Stalowej Woli, dlaczego na forum o waznych sprawach...., nie ma nikogo kto interesuje się polityką wewnetrzną, tak patrząc na forum na stalowemiasto, to sama młodzież, amatorka tylko kogos obrazić, tyle kazdy potrafi, ale cos fajnego napisać...co nie ma w stalowej woli nikt nie ma nic fajnego do napisania????


milo byc mlodzieza ;-) wiecznie

Jesli wiesz wszystko to znaczy ,ze zostales zle poinformowany
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 21 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Lis 2009r. 08:17  
Cytuj
CYTAT
jezykmlotekzdegustowanynie wiemokpotluczonysmiech2zaklopotanyneutralnyspiumiechplacze:szok:strzalka:cwaniak:wykrzyknik[cytat]ja ci napisze cos fajnego, pocałuj mnie w dupe


PEWNY JESTEŚ TEGO???... OSTATNIO W ARKADI [ interesacnci beda wiedzieć o co chodzi ] TAK KRZYCZELI///// I CO Z TEGO WYSZŁO, KILKU Z PERSZINGA SKORZYSTAŁO Z DARMOWEGO SEKSU...WIĘC ZASTANÓW2 SIE CO PISZERSZ...KOTKU...HEHHHEE


kotek to sobie możesz mówic do swojego chłopca baleronie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »