NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »
Nowy Temat Odpowiedz
Najlepsza strona Stalowej !!!!!,
~~Jacek
ff
Wysłany: 8 Lut 2007r. 11:30  
Cytuj
Najlepsza strona Stalowej !!!!!
Moja gratulacje dla administratorow tej strony !
dobra robota ! Oby tak dalej !

Jacek.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 8 Lut 2007r. 11:30  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Lut 2007r. 17:57  
Cytuj
Zgadzam się z tą kwestą stalowe.info jest to sssssssuper strona i często z niej korzystam
Kasiagood

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 8 Lut 2007r. 17:59  
Cytuj
Mały błędzik mi się wkradł, nie kwestą tylko kwestiąnie wiem

 
 
 
 
~~Stalówek
ff
Wysłany: 8 Lut 2007r. 22:52  
Cytuj
stronka git.tylko mało odwiedzających...może nie tak ,mało udzielających się.

 
 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 27 Lip 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 9 Lut 2007r. 04:00  
Cytuj
CYTAT
5)Forum Miasta Stalowa Wola - chyba firma MKNet to utworzyla.

Po pierwsze nie "5)" a "4)" smiech2 (umknelo mi ... pozno juz), a po dugie to mialem na mysli MTM a nie MKNet. Ale jak pisalem pewien nie jestem.

W kazdym razie moim zdaniem bledem tego forum bylo podzielenie go na kilkanaście kategorii zanim forum zaczelo byc popularne. To wkurzajace jak jest kilka postow dziennie i zeby je znalezc trzeba skakać po kilku działach. Moim zdaniem forum należy dzielić jak jest na nim za dużo wypowiedzi i tematy np. w ciągu jednego dnia znikają z pierwszej strony. Co o tym myślicie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 16 Lut 2007r. 21:28  
Cytuj
Pomysł jest warty powielenia.Właściciele portalu o ile by chcieli mogliby podzielić np. na następujące działy:motoryzacja,moda, pogoda, fajne lokale, dobre kino,co słychać w polityce,sprawy budowlane, zdrowie,sklepy,przydzielanie gwiazdek najlepszym a buraków najgorszym.I to wszystko w granicach dwóch powiatów bo są ze sobą praktycznie nierozerwalne.Faktycznie posty lub artykuły na które nie ma odzewu w tygodniu czasu powinny być automatycznie usuwane.W ten sposób nie będzie strona tak przeładowana lub zaśmiecona niekiedy nieodpowiednimi artykułami.

 
 
 
 
~~Jacek
ff
Wysłany: 16 Lut 2007r. 22:25  
Cytuj
ze sprawami budowalabymi to myśle problemu nie bedzie - niech tylko admin to przeczyta smiech2 - on zapalony budowlaniec umiech

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 17 Lut 2007r. 13:35  
Cytuj
Nie jest to prawda. Ludzie ze Stalowej często siedzieliby na takich stronach. Jednak nie zawsze wiedzą, że takie istnieją. Ja o tej stronce dowiedziałam się przypadkiem, odwiedzam ją teraz parę razy dziennie. Chyba faktycznie reklama dźwignią handlu. Pozdrawiam serdecznie.

 
 
 
 
~~as
ff
Wysłany: 18 Lut 2007r. 19:53  
Cytuj
ale co jest nie prawda ??

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 5 Kwie 2007r. 12:41  
Cytuj
ehh

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » StaloweMiasto » StaloweMiasto »