NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 3 »
Krzyż w polskim godle. , Katolicy chcą umieścić krzyż w polskim godle.
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2009r. 14:43  
Cytuj
Będzie projekt ustawy. Środowiska katolickie domagają się umieszczenia symbolu krzyża w godle narodowym i herbach miast. Jeszcze w tym tygodniu taką propozycję skierują do Sejmu i prezydenta .co Inicjatorem zmian są członkowie Stowarzyszenie Unum Principium. To ci sami, którzy latem zapoczątkowali protesty przeciwko koncertowi Madonny w naszym kraju. Tym razem postulują: w godle Polski powinien znajdować się krzyż łaciński. Krzysztof Zagozda, rzecznik prasowy stowarzyszenia wskazuje odpowiednie dla niego miejsce. - To szczyt korony, którą nosi Orzeł Biały - mówi. Jednocześnie przypomina, że krzyż w naszym godle nie byłby niczym nowym. Znajdował się on tam do 1927 roku.
Więcej w ,, WASZE ARTYKUŁY '' good

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2009r. 14:43  
Cytuj

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Lis 2009r. 15:21  
Cytuj
Na czole jeszcze umiescta te krzyze.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Dönitz
ff
Wysłany: 16 Lis 2009r. 15:39  
Cytuj
CYTAT
Na czole jeszcze umiescta te krzyze.

Cóż za słownictwo,tylko pogratulować:szok:mlotek

 
 
 
 
~~STW
ff
Wysłany: 16 Lis 2009r. 16:11  
Cytuj
A co jeżeli ja czuje się Polakiem w 100%, a nie jestem np. katolikiem bądź nawet nie jestem chrześcijaninem i nie utożsamiam się w żaden sposób z tym symbolem (tj. krzyżem) ??

 
 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2009r. 16:31  
Cytuj
CYTAT
A co jeżeli ja czuje się Polakiem w 100%, a nie jestem np. katolikiem bądź nawet nie jestem chrześcijaninem i nie utożsamiam się w żaden sposób z tym symbolem (tj. krzyżem) ??


no co Ty ? JAK MOŻESZ BYĆ POLAKIEM I NIE BYĆ KATOLIKIEM?sciana
,,Takie coś ''się nie mieści w ich sposobie postrzegania światazaklopotany Jak POLAK to M U S I być katolik good

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Dönitz
ff
Wysłany: 16 Lis 2009r. 16:53  
Cytuj
CYTAT
A co jeżeli ja czuje się Polakiem w 100%, a nie jestem np. katolikiem bądź nawet nie jestem chrześcijaninem i nie utożsamiam się w żaden sposób z tym symbolem (tj. krzyżem) ??

Dla mnie jestes Polakiem w 100% nawet obywatelem niezbyt natarczywym państwu (nie licząc mandatów za spożywanie trunków wyskokowych w miejscu publicznym - aczkolwiek trunki zawsze polskiej produkcjiwykrzyknikwykrzyknik).Pewnie uczciwie pracujący.jezyk Płacący podatki,sratki i inne takie.I na WOŚP coś tam rzucaszok.I pod Tesco żulika poratujesz zapewne.jezyk
Wózek pomagasz do autobusu wnieść,staruszce ustąpisz, korzystasz z państwowej służby zdrowia (bo na prywatną nie stać).I cowykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik I na nic to wszystko bo jestes mało tolerancyjnyjezyk
Troszeczke mnie ponioslozarumieniony
Pozdrawiamok

 
 
 
 
Posty: 446
Dołączył: 8 Marz 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2009r. 17:06  
Cytuj
Nie wierzę,nie możliwe żeby to była prawda.Chociaż...był już w średniowieczu Zakon Najświętszej Marii Panny(Krzyżacy)

Wyrażam wyłącznie prywatne poglądy, do czego mam prawo, zgodnie z art. 54 Konstytucji RP
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Dönitz
ff
Wysłany: 16 Lis 2009r. 17:17  
Cytuj
CYTAT
,,Takie coś ''się nie mieści w ich sposobie postrzegania świata Jak POLAK to M U S I być katolik


Ot i to ma byc indoktrynacjawykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik
Wniosek;Od dzieciństwa czyni cuda widac pobobi-m126
bobi126 - to ty masz ładnie wyprany mózg jak ta papka wywarła na tobie takie wrażenie...:szok:

 
 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2009r. 17:44  
Cytuj
Ech, byle co wystarczy wam napisać, a wy się spinacie. Zero własnej refleksji czy jakiegokolwiek zastanowienia się mlotek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Dönitz
ff
Wysłany: 16 Lis 2009r. 17:59  
Cytuj
Nie zauwazylem zbytniej ironii,chamstwa i ponizania wiec wszystko okok

 
 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2009r. 18:10  
Cytuj
CYTAT

Ot i to ma byc indoktrynacjawykrzyknikwykrzyknikwykrzyknik
Wniosek;Od dzieciństwa czyni cuda widac pobobi-m126
bobi126 - to ty masz ładnie wyprany mózg jak ta papka wywarła na tobie takie wrażenie...:szok:


ha ha ha , nauka czytania tekstu ze zrozumieniem . pozdrawiam umiech

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2009r. 18:13  
Cytuj
CYTAT
Ech, byle co wystarczy wam napisać, a wy się spinacie. Zero własnej refleksji czy jakiego zastanowienia się mlotek.

proszę wyjaśnij co to znaczy ,, byle co '' bo jak Ci radni przywalą krzyż w herbie miasta to dla mnie nie jest to byle co mlotek

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1738
Dołączył: 26 Lip 2009r.
Skąd: RMI
Ostrzeżenia: 40%
ff
Wysłany: 16 Lis 2009r. 18:54  
Cytuj
Krzyze ksieza to niech przed siadziba PZPN postawia.

Jedni pija bo musza, Ja pije bo lubie, chyba ze tez juz ku.... musze!!!!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Andy
ff
Wysłany: 16 Lis 2009r. 18:56  
Cytuj
Mam nadzieję że to żarcik:-))

 
 
 
 
~~Dönitz
ff
Wysłany: 16 Lis 2009r. 18:58  
Cytuj
CYTAT
Będzie projekt ustawy. Środowiska katolickie domagają się umieszczenia symbolu krzyża w godle narodowym i herbach miast. Jeszcze w tym tygodniu taką propozycję skierują do Sejmu i prezydenta . Inicjatorem zmian są członkowie Stowarzyszenie Unum Principium. To ci sami, którzy latem zapoczątkowali protesty przeciwko koncertowi Madonny w naszym kraju. Tym razem postulują: w godle Polski powinien znajdować się krzyż łaciński. Krzysztof Zagozda, rzecznik prasowy stowarzyszenia wskazuje odpowiednie dla niego miejsce. - To szczyt korony, którą nosi Orzeł Biały - mówi. Jednocześnie przypomina, że krzyż w naszym godle nie byłby niczym nowym. Znajdował się on tam do 1927 roku.
Więcej w ,, WASZE ARTYKUŁY ''


I tutaj geniuszu myśli napisałeś swoje wypocinyjezyk
Współczuję czytającym twoje wypowiedzismiech2
Pozdrawiamok

 
 
 
 
Posty: 637
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: z resortu
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2009r. 20:15  
Cytuj
CYTAT

Więcej w ,, WASZE ARTYKUŁY \'\'
źródło : Gazeta.pl


I tutaj geniuszu myśli napisałeś swoje wypocinyjezyk
Współczuję czytającym twoje wypowiedzismiech2
Pozdrawiamok [/cytat]



czego tu ,,geniuszu'' nie zrozumiałeś ? Jak nie wiesz gdzie trzeba kliknąć aby zobaczyć cały artykuł to naprawdę mi ciebie szkoda... masz jak byk napisane więcej w WASZE ARTYKUŁY i podane źródło , ale jak dalej ci ciężko w to uwierzyć to podaję ci bezpośredni link : http://wiado(...)zie.html , oczywiście na magiczne słowo nie liczę placze

Ataki rasistowskie są częścią życia w wielkim mieście.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2009r. 20:36  
Cytuj
Szkoda tylko, że zamiast napisać coś własnego na podstawie artu Wyborczej i innych wiadomości na ten temat dostępnych w sieci, to zrobiłeś tylko ctrl-c i ctrl-v i wstawiłeś w "wasze artykuły".

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lis 2009r. 23:19  
Cytuj
jezeli to prawda to ja sie wyprowadzam.

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Dönitz
ff
Wysłany: 17 Lis 2009r. 15:21  
Cytuj
CYTAT
Szkoda tylko, że zamiast napisać coś własnego na podstawie artu Wyborczej i innych wiadomości na ten temat dostępnych w sieci, to zrobiłeś tylko ctrl-c i ctrl-v i wstawiłeś w "wasze artykuły".


echelon - I chyba nikt by tego lepiej nie skomentowałok
Pozdrawiamok

bobi126 - Intelektualna skromność i pokora nie pozwala mi na obrzucenie ciebie inwektywamijezyk
Za to udziele ci dobrej rady;
Czasem warto powstrzymać swoje wrodzone temperamenta,aby skorzystać z szansy i pomilczećwykrzyknik

 
 
 
 
~~obserwator
ff
Wysłany: 17 Lis 2009r. 18:16  
Cytuj
To już chyba lekka przesada.Z państwa demokratycznego zrobi się państwo "kościołowe" a wtedy plebany będą mogły z nami robić co się im rzewnie podoba.Ciekaw jestem kto w sieci sieje taki ferment i defetyzm.

 
 
 
 
~~observer
ff
Wysłany: 17 Lis 2009r. 19:55  
Cytuj
obserwator, nie pisze się "kośiołowe" tylko kościelne

 
 
 
 
~~obserwator
ff
Wysłany: 18 Lis 2009r. 09:48  
Cytuj
Jak "observer" zdążyłeś zauważyć słowo "kosciołowe" jest w cudzysłowiu.Chciałeś mnie poprawić a wyszło ci nie najlepiej.Wpisywanie niektórych słów inaczej, niepoprawnie ma za zadanie podkreślenia znaczenia danej treści, zagadnienia.

 
 
 
 
~~Dönitz
ff
Wysłany: 18 Lis 2009r. 10:08  
Cytuj
CYTAT
Jak "observer" zdążyłeś zauważyć słowo "kosciołowe" jest w cudzysłowiu.Chciałeś mnie poprawić a wyszło ci nie najlepiej.Wpisywanie niektórych słów inaczej, niepoprawnie ma za zadanie podkreślenia znaczenia danej treści, zagadnienia.


A ty jesteś mądrala któremu się wydaje że może pouczać innych...mlotek

 
 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2009r. 12:42  
Cytuj
Nie cudzysłowiu tylko cudzysłowie.
Same "uczone" na tym forum.

goodgoodgood

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 501
Dołączył: 2 Marz 2009r.
Skąd: stalowka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Lis 2009r. 13:41  
Cytuj
kolejny pomysl naszych genialnych (p)oslow lub im podobnych zeby wejsc w dupe klerowi...?
dlaczego katolikow cechuje tak wielka nietolerancja - a co z osobami ktore nie wyznaja waszej religii? co z innymi wyznaniami? nie ma tego w polsce?

pokazcie panowie swoja religie w poczynaniach i odnoszeniu sie do ogolu spoleczenstwa ktore macie daleko w tyle, a jak se chcecie krzyzyka to se w domu powiescie

non serviam
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »