NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3
Krzyż w polskim godle. , Katolicy chcą umieścić krzyż w polskim godle.
~~monkeymafia82
ff
Wysłany: 20 Lis 2009r. 15:20  
Cytuj
Nigdy nie dyskutoj z idiota najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu a pozniej pokona doswiadczeniem !!!!!!!!!!!!!!!!zaklopotany

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lis 2009r. 15:20  
Cytuj

 
 
 
 
~~Dönitz
ff
Wysłany: 20 Lis 2009r. 20:22  
Cytuj
CYTAT
Nigdy nie dyskutoj z idiota najpierw sprowadzi cie do swojego poziomu a pozniej pokona doswiadczeniem !!!!!!!!!!!!!!!!zaklopotany


Ot co święte słowamlotek

 
 
 
 
~~kevin_sam
ff
Wysłany: 21 Lis 2009r. 09:12  
Cytuj
"Brudne ulice zatrute okolice ludność psychicznie chora to Stalowa Wola"

 
 
 
 
~~~zyczliwy
ff
Wysłany: 21 Lis 2009r. 12:21  
Cytuj
krzyża w polski9m godle nie chce widziec, a jesli politycy-katolicy chca krzyz niech sobie w domu przybiją na kazdejsciane po 100 lub wiecej a nie do godła wstawiac.

 
 
 
 
~~Dönitz
ff
Wysłany: 21 Lis 2009r. 20:32  
Cytuj
CYTAT
krzyża w polski9m godle nie chce widziec


Na zakończenie wręczono laurkę z życzeniami i podziękowaniami dla naszego gościamlotek
Cóż za merytoryczna wypowiedź no no gratuluje.mlotek

 
 
 
 
~~kevin_sam
ff
Wysłany: 22 Lis 2009r. 14:16  
Cytuj
Akurat pochodze z terenow gdzie krzyz katolicki wisi obok prawoslawnego i nikomu to nie pzreszkadzajezyk
No dobra ale niech mi ktoś wreszcie wytłumaczy w czym mu przeszkadza krzyż w szkole lub w urzędziewykrzyknikosobiscie mi to zwisa i powiewajezyk

 
 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2009r. 11:24  
Cytuj
CYTAT
ten młody chłopak dobrze mówił, co wam przeszkadza ten krzyż ? i nie ważne skąd jest ten chłopak i kim jest( a jak widać moherem 80-letnim nie jest umiech ) niech ten krzyż sobie stoi na swoim miejscu mnie on nie gryzie a przechodzę tam codziennie - a szlęzak po raz kolejny pokazuję stalową wolę w bardzo niekorzystnym świetle.

nie dziwi was, że przed kamerami nie znalazł się nikt odważny by powiedzieć jestem przeciwny krzyżowi ? tylko na tym forum sami odważni za szklaną granicą anonimowości

jedyny Żuber odważny - bo wiadomo kim jest - jak idzie prowadzenie restauracji ?


haha, mnie sie nikt jakos nie spytal umiech Z checia bym sie wypoiwiedzial przed kamera co sadze o lamaniu prawa przez kruchtowych umiech I jezeli sadzisz, ze redaktorzy zlapali 'przypadkowego' przechodnia by sie wypowiedzial to sie mylisz umiech

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Gru 2009r. 11:25  
Cytuj
CYTAT
Akurat pochodze z terenow gdzie krzyz katolicki wisi obok prawoslawnego i nikomu to nie pzreszkadzajezyk
No dobra ale niech mi ktoś wreszcie wytłumaczy w czym mu przeszkadza krzyż w szkole lub w urzędziewykrzyknikosobiscie mi to zwisa i powiewajezyk


mnie przeszkadza. Nie mam ochoty zyc w sredniowieczu umiech Krzyz do kosciola!

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Zyczliwy
ff
Wysłany: 10 Gru 2009r. 13:44  
Cytuj
Uwaga Uwaga po urzędzie miesta Stalwa Wla grasuje radny Przywara z dyktafonem i nagrywa.Jeszcze nie ustaliliśmy komu przekazuje donosy ale jest on bardzi niebezpieczny i nieprzewidywalny. Ponoć kontynuuje tradycję rodzinną.

 
 
 
 
Posty: 7810
Dołączył: 29 Lip 2009r.
Skąd: PiSlamabad
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 10 Gru 2009r. 13:55  
Cytuj
Tu nie chodzi o krzyż tylko o prawo.
Strasznie jestem ciekawy co zrobił by Warchoł gdyby na teren jego parafii wpadli budowlańcy i wywalili 5 metrową górę piachu. Oczywiście bez jego zgody. Zaraz znalazła by się policja, ta znalazła by winnego i piach by zniknął w kilka dni.

Ale tu jest sprawa krzyża. Przyszli wierni postawili nie pytając właściciela czyli miasto o zgodę i teraz twierdzą że nie można usunąć bo to krzyż a ten kto podniesie rękę na krzyż to diabeł wcielony.

Jak byśmy byli państwem prawa to by ci wierni nie postawili tego krzyża bo by wiedzieli że zostanie on usunięty, a oni poniosą konsekwencję. A tak mamy krzyż i Prezydenta który z nim walczy:-))))

Niestety daleko nam jeszcze do państwa prawa....

"Jednym z podstawowych zadań programowych jakie sobie stawiam za cel w kadencji 2014-2018 jest obniżenie kosztów życia mieszkańców Stalowej Woli" Lucjusz Nadbereżny
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »