NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Darmowe szkolenia kierowców zawodowych, szkolenia okresowe kierowców autobusów i ciężarówek
Posty: 74
Dołączył: 28 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 14 Lis 2009r. 17:02  
Cytuj
Ostatnio są prowadzone są szkolenia okresowe dla kierowców autobusów i ciężarówek. Szkolenia są darmowe z dopłatami z Unii Europejskiej. Trzeba samemu zapłacić 200zł tylko za badania lekarskie i psychotesty. Wiem, że teraz każdy kierowca zawodowy będzie musiał coś takiego zrobić, więc warto skorzystać jak jest za darmoche.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2009r. 17:02  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2009r. 17:39  
Cytuj
Tak, tak. Kwalifikacja wstępna, która najtaniej kosztuje 5000zł nagle jest za darmo. Chyba dziś nie jest 1 kwietnia?

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 30 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2009r. 18:32  
Cytuj
Tu nie chodzi o kwalifikację wstępną tylko o szkolenia okresowe (5 dniowe) dla starszych kierowców, którzy prawo jazdy na D lub C zrobili przed zmianą przepisów a teraz aby jeździć muszą wymienić prawo jazdy i mieć specjalny kod 95 wpisany aby móc jeździć.
A żeby dostać ten kod 95 do prawka trzeba mieć: kurs, badania lekarskie, badania psychologiczne.
I kase dostali z Unii na takie szkolenia.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Lis 2009r. 21:22  
Cytuj
ja tam nie jestem starym kierowcą ale obie kategorie zdawałem na starych zasadach. o jaki kod chodzi?? gdzie on ma byc niby wpisany??

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 30 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2009r. 12:21  
Cytuj
http://www.prawojazdy.com.pl/forum/viewtopic.php?t=15262

Tutaj jest dosyć szczegółowo wypisane o co chodzi w szkoleniach kierowców zawodowych.
Kierowca, który nie wymieni prawa jazdy w wymaganym dla siebie terminie utraci uprawnienia (oczywiście do czasu az nie wymieni na nowe prawko) mało osób o tym wie. Jazda bez uprawnień (bez kodu 95 w prawie jazdy) to mandat 500PLN + jeszcze kara jaką może nałożyc ITD na pracodwacę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2009r. 12:41  
Cytuj
złodzieje!!!!
cyt:"Aby uzyskać wpis trzeba będzie przejść także badania lekarskie. Kurs będzie trwał 35 godzin teorii i nie ma egzaminu. " skoro nie ma egzaminu to po jaki ch*j lepiej zapłacić kase i niech wpisują to badziewie takie numery z kierowcami zawodowymi to chyba tylko w PLzaklopotany

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 30 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2009r. 12:56  
Cytuj
To jest zajebiste podejście: jeśli nie ma egzaminu to po co się uczyć?
Dzięki ludziom z takim podejściem mamy we wszystkich dziedzinach "fachowców" z bożej łaski.
CZŁOWIEK UCZY SIĘ CAŁE ŻYCIE!
A, że Polacy sa tacy, że jaki im się czegoś nie nakarze, nie będzie karać za to że czego nie zrobią to sami dupy nie ruszą żeby się dokształcić. NIe chodzi tylko o kierowców.
Swoją droga ciekawy jestem jak po słynnym już a jeszcze nie powstałym rondzie turbinowym będa jeździć?

Postęp technologiczny, zmiany w prawie to wszystko powoduje konieczność dokształcania się w każdej dziedzinie.

Po szkoleniach kierowców zawodowych po co egzamin, zweryfikuje ich życie ITD nie pyta kierowcy czy zna przepisy o czasie pracy tylko wali mandat według tabelki.

W końću skończa się kierowcy autubusówm dla których jedynym doświadczeniem był pseudokurs (zwykle tylko na placu) na Autosanie H-9.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 74
Dołączył: 28 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Lis 2009r. 15:56  
Cytuj
Pisałem w swoim pierwszym poście gdzie kierowcy mogą uaktualnić kwalifikacje z 80% dofinansowaniem ale administrator uznał to chyba wyłącznie za reklamę albo coś nieprzyzwoitego może i zostało to ocenzurowane.
Szkolenia są w najlepszym ośrodku szkolącym kierowców w regionie. (potwierdzam bo sam tam robiłem kurs i to prawdziwi profesjonaliści a do tego ludzie serdeczni).
Ale napisać gdzie to jest nie mogę bo zostanie to ocenzurowane.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2009r. 16:17  
Cytuj
Cenzura i usuwanie komentarzy to chleb powszedni tego portalu umiech Mogę wiedziec jaki to jest ten najlepszy ośrodek w regionie ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 74
Dołączył: 28 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 15 Lis 2009r. 16:53  
Cytuj
Ja robiłem kurs w Rotransie i będę ich wszystkim polecał.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2009r. 18:28  
Cytuj
CYTAT
Ja robiłem kurs w Rotransie i będę ich wszystkim polecał.


Dużo rodzin tam pracujeumiech Nie wiem jak szkolą. Dla mnie dobry ośrodek to taki co chce Cię nauczyć a nie przepchnąć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 30 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 15 Lis 2009r. 20:20  
Cytuj
W Rotransie kursy na świadectwo kwalifikacji są na bardzo przyzwoitym poziomie i co ważne SĄ. Szukałem w Stalowej Woli i robi i motos, elka, mechanik, lok ale jak pytałem jak z zajęciami to wszędzie się "szło dogadać" czyli dajesz kase dostajesz kwit. Za takie kursy to ja dziękuje.

Pojechaliśmy we 3 do Rotransu, na zajęciach kawa i ciasteczka ale przede wszystkim kompetentny wykładowca widać, że ta tematyka to jego pasja a takich ludzi coraz mniej można spotkać. A i cena była o dziwo najniższa 550zł.
Fakt, że niektóre tematy można było przespać, ale czas pracy i obsługa tacho super wytłumaczona.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 74
Dołączył: 28 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Lis 2009r. 19:51  
Cytuj
taaaa

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 30 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Sty 2010r. 23:06  
Cytuj
http://www.atjigielski.eu
Tutaj są informacje o projekcie finansowanym z Unii Europejskiej. Kursy są też dostępne w Stalowej Woli i Nisku.good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »