NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
NIE zmianie drogi S74,

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
~~DAP
ff
Wysłany: 27 Paź 2007r. 11:31  
Cytuj
Wyraźmy swoje nie zadowolenie i napiszmy do tego Posła Tadeusza Jarmuziewicza !!, ja już to zrobiłem!! tadeusz.jarmuziewicz_(at)_sejm.pl

 
 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2007r. 11:31  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 27 Paź 2007r. 13:02  
Cytuj
CYTAT
Wyraźmy swoje nie zadowolenie i napiszmy do tego Posła Tadeusza Jarmuziewicza !!, ja już to zrobiłem!! tadeusz.jarmuziewicz_(at)_sejm.pl


Możesz podać treść listu? Też z chęcią wyśle.

 
 
 
 
~~adamvv
ff
Wysłany: 27 Paź 2007r. 13:36  
Cytuj
ja też już napisałem
a napisałem m.in. że myślę że artykuł w Rzeczypospolitej (odnośnik poniżej)to jakiś głupi żart a jeśli nie to powinien pan poseł przeprosić społeczeństwo za próbę kradzieży pieniędzy na drogę S74 z Piotrkowa Trybunalskiego przez Kielce do Stalowej Woli
http://wiado(...)tem.html

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 27 Paź 2007r. 20:21  
Cytuj
napisz do Nadbereżnego niech zrobi sobie heepeening będzie wesoło, a następnym razem trzeba mądrze wybierać

 
 
 
 
~~tadek
ff
Wysłany: 27 Paź 2007r. 22:21  
Cytuj
Panie prezydencie Stalowej Woli ratuj pan drogę S74

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 28 Paź 2007r. 08:18  
Cytuj
chyba sie wystraszyli.
http://miast(...)534.html

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 28 Paź 2007r. 14:28  
Cytuj
Informacje "Rzeczpospolitej" są wyssane z palca. Nikt nie zamierza rezygnować z budowy drogi S74 z Piotrkowa Trybunalskiego przez Kielce do Stalowej Woli. Nie będzie też przesunięcia budowy trasy ekspresowej S7 Kielce - Kraków - zapowiada Tadeusz Jarmuziewicz, jeden z kandydatów na ministra infrastruktury.

 
 
 
 
~~YB2006
ff
Wysłany: 6 Gru 2007r. 16:47  
Cytuj
Przeczytajcie artykół w SZTAFECIE z 2 strony pt.:Chcą nam zabrać ekspresówkę.

:wśceikły:O to fragment:
Kolejny raz pojawiła się groźba, że nasz region może zostać pozbawiony zaplanowanej do budowy drogi szybkiego ruchu S-74. Najpierw mówiono, że ominie północne Podkarpacie i zostanie skierowana do Rzeszowa. Teraz jest jeszcze gorzej, bo w ogóle nie ujęto jej w drogowych planach inwestycyjnych na najbliższe lata.
Zgodnie z załącznikiem do Rozporządzenia Rady Ministrów z 2004 roku, w sprawie sieci autostrad i dróg ekspresowych, droga szybkiego ruchu S-74 powinna mieć przebieg: Sulejów-Kielce-Opatów-Tarnobrzeg-Stalowa Wola-Nisko. A w Nisku miałaby się łączyć z również planowaną, biegnącą z północy - od Białegostoku, drogą ekspresową S-19.
Ale najprawdopodobniej nie będzie. Bo ani S-19, ani co gorsza, droga S-74 nie zostały ujęte w mapie priorytetów drogowych "Euro 2012", przygotowanej przez GDDKiA. .....

żródło: SZTAFETA nr 49 str.2. 06.12.2007
:zły::wśceikły::wśceikły::wśceikły::wśceikły:

Jest też mapka z zaznaczonymi priorytetami drogowymi "Euro 2012" i nie ma tam S-74, a S-19 jest tylko od Rzeszowa do granicy ze Słowacją. A to przecież między innymi przez nasz rejon będą jechali kibice na Ukrainę i z powrotem, a po mistrzostwach może okazać się, że ktoś pomyśli że już jest niepotrzebna.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 6 Gru 2007r. 19:32  
Cytuj
niech ten siembida zajmie się tym czym powinien a nie obraca opibnie publiczną od swojej osoby, niech się zajmie lepiej zakończeniem sprzątania starostwa przez firmę żonyitd, itp a nie pierdoły nam tu opowiada jakby cokolwiek zależało od niego w tej sprawie czy w jakiejkolwiek

 
 
 
 
~~nik
ff
Wysłany: 7 Gru 2007r. 14:49  
Cytuj
No co z tą drogą będzie czy nie czy ktośmi odpowie bo to chyba wiąze się z obwodnicą Stalowej Woli

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 7 Gru 2007r. 21:22  
Cytuj
nie uważacie że Siembida jest za gruby dla Zarzecznego? a może to ta TV pogrubia i oni jednak so siebie pasują?

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 7 Gru 2007r. 21:38  
Cytuj
Taaaa. To napewno ma wpływ na przebieg tel dróżki

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 7 Gru 2007r. 21:42  
Cytuj
a konferencja Siembidy z Zarzecznym ma? tak mi się wydaje że chcieli pokazać światu że są razem i tyle

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 7 Gru 2007r. 22:11  
Cytuj
tak dla linii metra w stalowej

 
 
 
 
~~Metro
ff
Wysłany: 28 Wrz 2008r. 22:40  
Cytuj
Trasy ekspresowe do Stalowej Woli mają być ukończone w 2015 r.
http://www.gddki(...)a6e77152
http://www.gddki(...)d599e49e

 
 
 
 
~~drogowiec
ff
Wysłany: 29 Wrz 2008r. 10:01  
Cytuj
po co nam ta droga jak mamy lonisko i rzeke San

 
 
 
 
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2008r. 12:17  
Cytuj
Ja bym poszedł raczej w stronę dostępu do morza.

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~IKs
ff
Wysłany: 30 Wrz 2008r. 14:16  
Cytuj
CYTAT
Ja bym poszedł raczej w stronę dostępu do morza.


Durny obrazek. Gdzie moderator strony!

 
 
 
 
~~Fikuś
ff
Wysłany: 30 Wrz 2008r. 18:43  
Cytuj
Pieski Psłanki Butrynowej szczekają jak tylko potrafia Przy....dupasy. Oczerniają kogo się da broniąc zaciekle
dokonań PO, których wogóle niema. A DLA ktalowej to katastrofa, ogołocenie z ważnych programów budowy dróg. WsKażcie dokument w którym to PO deklaruje budowę drgi S-74 ALE NIE TAKI ZE SCHDÓW W MINISTERSTWIE TYLKO DOKUMENT RZĄDOWY PODTRZYMUJĄCY BUDOOWĘ TEJ DROGI W ZAPLANOWANYM TERMINIE.

PYTANIE DLA PIESKÓW Z PO

CZYJE KORYTO JEST WIĘKSZE POSŁA Błądka
CZY POSŁANKI Butrynowej???
Z tego co wiadomo to poseł Błądek mieszka w małym pokoiku sejmowym, a posłanka Butryn wynajmuje piękne mieszkanie w Warszawie a płaci za niego kancelaria Sejmu
No i co ????????

 
 
 
 
~~ CUDA PO
ff
Wysłany: 30 Wrz 2008r. 19:48  
Cytuj
CYTAT
Pieski Psłanki Butrynowej szczekają jak tylko potrafia Przy....dupasy. Oczerniają kogo się da broniąc zaciekle
dokonań PO, których wogóle niema. A DLA ktalowej to katastrofa, ogołocenie z ważnych programów budowy dróg. WsKażcie dokument w którym to PO deklaruje budowę drgi S-74 ALE NIE TAKI ZE SCHDÓW W MINISTERSTWIE TYLKO DOKUMENT RZĄDOWY PODTRZYMUJĄCY BUDOOWĘ TEJ DROGI W ZAPLANOWANYM TERMINIE.

PYTANIE DLA PIESKÓW Z PO

CZYJE KORYTO JEST WIĘKSZE POSŁA Błądka
CZY POSŁANKI Butrynowej???
Z tego co wiadomo to poseł Błądek mieszka w małym pokoiku sejmowym, a posłanka Butryn wynajmuje piękne mieszkanie w Warszawie a płaci za niego kancelaria Sejmu
No i co ????????
fikuś pamietasz BY żYłO SIE LEPIEJ WSZYSTKIM!! ale chyba z peo:-:

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »