NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
wośp godzina 20:00,

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
~~global
ff
Wysłany: 14 Sty 2007r. 21:49  
Cytuj
witam! nie wiem czy zamieszczam ten temat w dobrym miejscu ale gdy juz jest to mam prośbe nastepujaca: otorz chodzi mi o produkcje (wykonawce i nazwe) kawalka ktory był grany o równej 20:00 pod mdk. Jezeli ktos moze mi pomoc z zdobyciu tego utworu to prosze o kontakt na forum lub mailem bartek.zajac_(at)_gmail.com
p.s. bardzo podobaly mi sie tego Pana wszystkie kompilacje umiech

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Sty 2007r. 21:49  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 14 Sty 2007r. 22:00  
Cytuj
o to Ci chodzi moze Europe - The final countdown

 
 
 
 
~~global
ff
Wysłany: 14 Sty 2007r. 23:19  
Cytuj
nie nie bo to byly kompilacje kolesia ze stalowej i chyba specjalnie pisane na orkiestre a kawalek europe znam umiech

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 15 Sty 2007r. 00:41  
Cytuj
hmmm chcialbym ci pomoc bo nawet slyszalem jego nazwisko i imie i rowniez to, ze utwor ten wykonal specjalnie dla WOSP ale niestety...nie zapamietalem :/ proponuje zglosic sie do ktoregos z organizatorow. adresy maili powinny byc dostepne na stronie stalowowolskiego sztabu wosp. pozdrawiam

 
 
 
 
~~----------------------------------------------------------------------------------------
ff
Wysłany: 15 Sty 2007r. 01:46  
Cytuj
Gielarek to on gral------> kozackie numery odjebal w trakcie swiatelka. Pozdr

 
 
 
 
~~eeeee
ff
Wysłany: 15 Sty 2007r. 05:56  
Cytuj
eeeee

 
 
 
 
~~global
ff
Wysłany: 15 Sty 2007r. 12:06  
Cytuj
"Gielarek to on gral------> kozackie numery odjebal w trakcie swiatelka. Pozdr"
jetes pewien ze to on?? jak tak to gdzie mozna zdobyc te utwory

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 15 Sty 2007r. 13:30  
Cytuj
Może trochę mniej wulgaryzmów.To była taka piękna akcja i dzięki za to Panu Jerzemu Owsiakowi że się tym zainteresował, który zainicjował taką rzecz.powinien za to dostać ORDER ORłA BIAłEGO.A tak nawiasem mówiąc czy na finał nie mogła przyjechać jakaś gwiazdka ze świata kultury,oprucz światełka do nieba powinien być jakiś dobry koncert muzyki pop.Fajerwerki trochę się nam już przejadły.Komunikacja miejska po odbytych koncertach wcale się nie popisała. Autubusy były zapchane do granic wytrzymałości, a komunikacja między Niskiem a Stalową szkoda gadać.Przecież nie każdy ma samochód.

 
 
 
 
~~Dawid Dziama
ff
Wysłany: 15 Sty 2007r. 20:58  
Cytuj
Muzyke na swiatelko skomponowal Pawel Gielarek, nigdzie nie jest udostepniona.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 16 Sty 2007r. 01:59  
Cytuj
OOOOOOO Dziama hahah. Jak tam twoj idol Kotulski po przegranych wyborach??? Nie zalapales sie biedaku nigdzie :haha: Idol bardzo przezywa porazke?? Jak wam sie podobala kampania przeciwko Kotulskiemu??? Slyszalem, ze znow zacza pic jak to zobaczyl :]

 
 
 
 
~~p
ff
Wysłany: 16 Sty 2007r. 22:01  
Cytuj
Astrid Monroe & Gielareck

 
 
 
 
~~Tubis
ff
Wysłany: 16 Sty 2007r. 23:30  
Cytuj
Juz niebawem ten utwór zostanie udostepniony na stronie www.wosp.stalowa-wola.pl

 
 
 
 
~~gdjb
ff
Wysłany: 17 Sty 2007r. 19:27  
Cytuj
no to fajno smiech2

 
 
 
 
~~Tubis
ff
Wysłany: 19 Sty 2007r. 20:39  
Cytuj
http://www.speedyshare.com/174220501.html a maciejezyk

 
 
 
 
~~gdjb
ff
Wysłany: 19 Sty 2007r. 23:29  
Cytuj
dzeki :* wlasnie na to czekałem smiech2

 
 
 
 
~~Mart
ff
Wysłany: 28 Sty 2007r. 14:17  
Cytuj
Nawiasem mowiac niebawem powinna sie ukazac oficjalna strona Gielarcka-informacja z pierwszej reki.

 
 
 
 
~~jesz
ff
Wysłany: 4 Lis 2009r. 22:52  
Cytuj
fajna muza

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »