NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
dopalacze,
~~rocker 1
ff
Wysłany: 27 Paź 2009r. 09:46  
Cytuj
Witajcie, mam pytanko wpadł mi w oko wczoraj artykuł o dopalaczach w Stalowej Woli, mianowicie że gdzieś na alejach maja to otworzyć...kto się orientuje gdzie i kiedy ???

Osobiście bardzo się ciesze, mam dość palenia zioła po kryjomu i stresowania się podczas kupowania. Jestem w 100% za takim sklepikiem, oczywiście cała masa ludu powie że to złe, owszem może i złe ale nikt nikogo nie zmusza do kupna, nie masz ochoty kupować dopalaczy nie kupuj ktoś ma ochotę i pieniądze niech sobie kupi, niech zapłaci VAT i legalnie sobie weźmie czyż nie o to chodzi ...demokracja jest umiech pozdrawiam zwolenników dopalaczy ok

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2009r. 09:46  
Cytuj

 
 
 
 
~~krak
ff
Wysłany: 27 Paź 2009r. 10:06  
Cytuj
Powinna być zasada, coś wolno albo nie.

Rockers1 napisałeś - nikt nikogo nie zmusza do kupna itd...Ale w takich sklepach są środki które, po spożyciu mogą wywołać napady szału, rozdrażnienia itp.A jak taki "pacjent" zaaplikuje sobie środek przed sklepem , i zarzyty środek obiawi się właśnie w ten sposób, kiedy będą mijać go dzieci - to jeden z przykładów.Wiem że naprzykład po alkocholu może być podobna sytuacja, ale lepiej dmuchać na zimne. A jesli w pełni to zalegalizować "mniękkie" i "twarde" to niech będzie też łatwiejszy dostęp do broni. umiech

 
 
 
 
~~Koks
ff
Wysłany: 27 Paź 2009r. 11:04  
Cytuj
Moim zdaniem gadanie ze to zle itp to glupota jezeli patrzac na wypadki itp to po alkocholu jest kilka razy wiecej takich przypadkow niz po narkotykach. Nie mowie ze cpanie jest ok ale np marihuana nie jest az tak szkodliwa przynajmnniej ludzie nie sa po niej agresywni.

 
 
 
 
~~polska
ff
Wysłany: 27 Paź 2009r. 11:09  
Cytuj
ale nie zycze sobie takze widoku narkomanow,precz z tego typu sklepami!

 
 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 24 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2009r. 11:17  
Cytuj
"dopalacze" mozna kupować w celach kolekcjonerskich a spozywanie ich jest zabronione takze niezapalisz sobie tego normalnie na ławkowcu zaklopotany a pozatym to i tak cholernie drogie jest

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2009r. 11:21  
Cytuj
CYTAT
\"dopalacze\" mozna kupować w celach kolekcjonerskich a spozywanie ich jest zabronione takze niezapalisz sobie tego normalnie na ławkowcu zaklopotany a pozatym to i tak cholernie drogie jest


Normalnie nie zapalisz ale nienormalnie (czyt. nielegalnie) już tak umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~....
ff
Wysłany: 27 Paź 2009r. 11:48  
Cytuj
od stalowiacy stalowiacy..... komuna u was widze niezła nadal, w wiekszych miastach dopalacze byly sa i beda, nie chcesz, nie wchodz i nie kupuj, ale dodatkowo ine nażucaj swoich idei i racji. W krakowie mamy 2 sklepy z dopalaczami na starowislnej ibodaj gdzies jeszcze na kazimierzu drugi , nikt nie ma z niczym problemu. Tylko stalowa zaciemniona nadal wiocha udaje ze jest fajna, i tak naprawde wszystkiego zabrania ! heh umiech

pozdrowki

 
 
 
 
~~rocker 1
ff
Wysłany: 27 Paź 2009r. 11:52  
Cytuj
OK, może i nie zapale legalnie na ławeczce, ale legalnie kupie, to gdzie się zapali albo weźmie to już najmniejszy problem, Najważniejsze dać wybór społeczeństwu chcesz idź i kup, drogie stać cie, kupujesz, za drogie, nie kupujesz - idziesz po flaszkę to też używka, papierosy i kawa tez używka a to jaka używkę ty sobie zapodasz zależy od ciebie i powinieneś mieć wybór - TAKIE SKLEPY SĄ POTRZEBNE umiech

 
 
 
 
~~polska
ff
Wysłany: 27 Paź 2009r. 12:25  
Cytuj
zapomniales dodac ze hera to tez uzywka więc dlaczego nie zalegalizowac całego koksu ?

 
 
 
 
~~krak
ff
Wysłany: 27 Paź 2009r. 12:34  
Cytuj
CYTAT
od stalowiacy stalowiacy..... komuna u was widze niezła nadal, w wiekszych miastach dopalacze byly sa i beda, nie chcesz, nie wchodz i nie kupuj, ale dodatkowo ine nażucaj swoich idei i racji. W krakowie mamy 2 sklepy z dopalaczami na starowislnej ibodaj gdzies jeszcze na kazimierzu drugi , nikt nie ma z niczym problemu. Tylko stalowa zaciemniona nadal wiocha udaje ze jest fajna, i tak naprawde wszystkiego zabrania ! heh umiech

pozdrowki


Komuna,wiocha, u Nas w Krakowie itd...Co to wogole za prównanie ? Chyba jesteś studentem 1 roku i poruszasz się tramwajami, bo niedostrzegasz innych problemów umiechJak zakonczysz nauke i zaczniesz być w pełni samodzielny docenisz uroki jakie mają małe miasta umiech

 
 
 
 
~~witek
ff
Wysłany: 27 Paź 2009r. 12:40  
Cytuj
no ale gdzie to bedzie w stalowej i kiedy otwarcie tez jestem zainteresowany i lubie zajarac

 
 
 
 
~~spn
ff
Wysłany: 27 Paź 2009r. 14:03  
Cytuj
Słucham tego i już rzygam tym tekstem "nie chcesz, nie ćpaj, nikt Ci nie każe".

W takim razie możnaby zezwolić np. na posiadanie broni. A co tam, jeden z drugim, "nie chcesz, nie strzelaj"... tylko jak ktoś, kto akurat sobie chce postrzelać Twojej matce w łeb wy..rdoli, to będzie wielkie ajajaj, bo jak to ku.wa można było na broń pozwolić.

Więc chcecie przekonywać ludzi okej, ale nie kuźwa argumentami na poziomie trzecioklasistów lub gości, którzy od ćpania mają łeb zryty do tego stopnia, że myślą tylko od czasu do czasu.

 
 
 
 
Posty: 76
Dołączył: 27 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2009r. 14:40  
Cytuj
CYTAT
Słucham tego i już rzygam tym tekstem \"nie chcesz, nie ćpaj, nikt Ci nie każe\".

W takim razie możnaby zezwolić np. na posiadanie broni. A co tam, jeden z drugim, \"nie chcesz, nie strzelaj\"... tylko jak ktoś, kto akurat sobie chce postrzelać Twojej matce w łeb wy..rdoli, to będzie wielkie ajajaj, bo jak to ku.wa można było na broń pozwolić.

Więc chcecie przekonywać ludzi okej, ale nie kuźwa argumentami na poziomie trzecioklasistów lub gości, którzy od ćpania mają łeb zryty do tego stopnia, że myślą tylko od czasu do czasu.




a mi się rzygać chce ja porównujesz posiadanie broni do posiadania trawki..... pieprzony trzecioklasista na takie porównanie mógł wpaść.... nie częste myślenie to tobie się zdarza hehe

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 24 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2009r. 17:31  
Cytuj
CYTAT
ale tak to powinno dzialac :] nikt cie nie zmusza ja z ciekawosci se cos kupie i sprobuje ;] jezeli sie wciagne i przecpam ryja bede sral pod siebie to moja sprawa, jezeli burzyc sie zaczne mam nadzieje ze policja przyjedzie i mi wpierdoli, a jezeli komus cos zrobie to od tego sa sady, a pretensje mozesz miec tylko do ustawodawcow ze kary takie niskie ;]



baran koles jesteś... ciekawe co bedziesz mówił jak bedziesz miał dzieci i całe swoje kieszonkowe bedzie wydawać na "dopalacze" i przychodzic bedzie zdzumione na hate do tatusia... pomyśl człowieku

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 25
Dołączył: 24 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2009r. 18:21  
Cytuj
CYTAT
nigdy nie mowilem ze jestem madry ale od razu baran ?;D
w kwestii rodzicow jest zorganizowac dziecku czas tak by sie w takie cos nie bawil i calego kieszonkowego nie przeznaczal :] dlaczego mowisz o dzieciach ? produkt jest dostepny dla osob pelnoletnich czytaj doroslych ;]
btw myslisz ze dzieci nie maja dostepu ? w jakim swiecie zyjesz ? nie tak dawno temu, wracalem jakos przed zamknieciem da grasso, zamowilem sobie pizze ze znajomym wyszedlem na zewnatrz, przypaletal sie koles chcial 50gr lub zlotowke juz nie pamietam do pizzy mu brakowalo ;] dalem mu tego zeta a on stwierdzil ze jestem taki cool ze moze mi na miejscu ziolo sprzedac, jak nie teraz to kiedy bym chcial, podal mi ksywke (ktorej juz nie pamietam)kiedy zapragne mialem podejsc pod ten wierzowiec i o niego pytac :] pierwszy raz go na oczy widzailem, chlopak mlodszy z 10 lat ;]



widzisz, koles na jaranie ma a do plackja mu 50gr brakuje i woli od obcych ludzi pozyczac a przy okazji przypału sobie narobic, ciekawe ile razy tak zrobił i czy juz go ktos obserwuje ;] a Tobie jak rodzice czas organizowali skoro wiesz co to dopalacze i kolo który od ciebie pozycza 50gr odrazu proponuje ci skuna ?? niemówil by ci tego jezeli niewykazał bys zainteresowania :] a z tym produktem dla pełnoletnich to chyba mi niepowiesz ze pierwszy raz napiles sie bro jak miales 18lat??!! to samo dla dopalaczy...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2009r. 18:43  
Cytuj
Przecież jakby zalegalizowali narkotyki i domy publiczne, to mafia nie miała by racji bytu w Polsce. Rządzący nigdy na to nie pójdą. Tu nie chodzi o troskę o zdrowie ludzi tylko o kasę i o mafię.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 27 Paź 2009r. 18:43  
Cytuj
A chu.j zresztą.... nie będę dyskutował o byle czym.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 27 Paź 2009r. 19:33  
Cytuj
Dokładnie, pretensje do tych co zezwolą na sprzedaż. Ja jestem na NIE!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 426
Dołączył: 11 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Paź 2009r. 10:19  
Cytuj
CO JEST DOBRE NA STRES!!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »