NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
Test syren,
~~żuBer
ff
Wysłany: 23 Paź 2009r. 17:25  
Cytuj
CYTAT
To Nadbereżny i Przytuła syrenami się bawili umiech zeby Szlęzaka nerwy wzięły umiech


Ta koło mnie to nieźle dajeumiech widać że została wymieniona :p

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2009r. 17:25  
Cytuj

 
 
 
 
~~zzz
ff
Wysłany: 23 Paź 2009r. 17:38  
Cytuj
Dobra to ja ide wyciagnac rodzine z piwnicy.
Lucek nie strasz.

 
 
 
 
~~stalowiec
ff
Wysłany: 23 Paź 2009r. 18:02  
Cytuj
Trzeba być nienormalnym żeby testować o 18 syreny nie mogli wcześniej?

 
 
 
 
~~oooo
ff
Wysłany: 23 Paź 2009r. 18:02  
Cytuj
tak sie zastanawiam, moze ktos wie ile jest "syren" w stalowej

 
 
 
 
~~kupa
ff
Wysłany: 23 Paź 2009r. 18:04  
Cytuj
masakra jakaś z tymi syrenami...,zaczynają męczyć.

 
 
 
 
~~bobic
ff
Wysłany: 23 Paź 2009r. 18:14  
Cytuj
syrena jest na:Metalowcu,Mostostalu,koło przedszkola obok florjana,i kilka na Zatorzuwazne
a więcej nie wiemnie wiem

 
 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 5 Sty 2009r.
Skąd: Aluminiowy Padół
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2009r. 18:25  
Cytuj
wolę te syreny, jak tę p..przoną elektrownię o 3-ciej nad ranemsciana

współczucie tym,co mieszkają obok niej

pukając się w czoło, pokazujesz najsłabiej funkcjonujący element Twojego organizmu!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~danza
ff
Wysłany: 23 Paź 2009r. 18:44  
Cytuj
Dzisiaj od 17:00 w całym województwie trwał trening syren alarmowych... Ale Wasze wielkie multimedium regionalne o tym nie poinformowało...

 
 
 
 
Posty: 152
Dołączył: 5 Lip 2007r.
Skąd: 37-450
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2009r. 19:05  
Cytuj
CYTAT
Dzisiaj od 17:00 w całym województwie trwał trening syren alarmowych... Ale Wasze wielkie multimedium regionalne o tym nie poinformowało...


Nigdzie o tym nie informowano!!! nawet tu!!! Skandal!!

StaloweMiasto.pl
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 55
Dołączył: 21 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2009r. 19:21  
Cytuj
to tylko ten afrogej ze swoim partnerem Psitulą testowali kupionego ostatnio na giełdzie w Sandomierzu kasprzaka i wsytawili go na parapet, podobno już pochwalili się tym wojewodzie

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 23 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2009r. 19:48  
Cytuj
CYTAT
wolę te syreny, jak tę p..przoną elektrownię o 3-ciej nad ranemsciana

współczucie tym,co mieszkają obok niej

Ale prąd fajnie mieć, nie?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 5 Sty 2009r.
Skąd: Aluminiowy Padół
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Paź 2009r. 20:37  
Cytuj
przy dzisiejszym stopniu zaawansowania techniki i możliwościach oraz przy kosztach energii elektrycznej,jakie ponosimy ww. sposób terroru w godzinach nocnych jest na ówczesne czasy niedopuszczalny!!!

pukając się w czoło, pokazujesz najsłabiej funkcjonujący element Twojego organizmu!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 1 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2009r. 01:07  
Cytuj
CYTAT
syrena jest na:Metalowcu,Mostostalu,koło przedszkola obok florjana,i kilka na Zatorzuwazne
a więcej nie wiemnie wiem


Nie wiesz? NIE wypowiadaj się!
Nie ma żadnej syreny ani na Metalowcu, Ani na Mostostalu!
Jedna z główniejszych mieści się na wieżowcu koło PKS tzw "16-stce", Potem jest szkoła nr6 (teraz Katolicka), szkoła podst. nr 4 (nie wiem czy nadal), blok na ul Niezłomnych na przeciwko stadionu (kiedyś w trakcie meczu się włączyła), na osiedlach położonych "przed" torami dokładnie się nie orientuje, ale jest chyba na szkole nr 3 i gdzieś na osiedlu poręby...

To co piszesz to jest totalna bzdura.
syrena na przedszkolu koło floriana? jakie to niby jest przedszkole? te parterowe? (są dwa). gdzie obok są bloki przewyższające kilkakrotnie budynek przedszkola? I tam jest niby syrena? puknij się w łeb!

NON SERVIAM
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 110
Dołączył: 10 Maja 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2009r. 10:24  
Cytuj
CYTAT
Jedna z główniejszych mieści się na wieżowcu koło PKS tzw \"16-stce\"


Co to jest tzw "16tka?"

CYTAT
blok na ul Niezłomnych na przeciwko stadionu (kiedyś w trakcie meczu się włączyła)


Kolego, gdzie stadion a gdzie Niezlomnych? Chodzilo Ci o "wiezowiec" przy Metalowcow.

Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 1 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2009r. 10:51  
Cytuj
CYTAT
[cytat]Jedna z główniejszych mieści się na wieżowcu koło PKS tzw \\\"16-stce\\\"


CYTAT
Co to jest tzw \"16tka?\"


Najwyższy wieżowiec w mieście - 16 pięter.

CYTAT
blok na ul Niezłomnych na przeciwko stadionu (kiedyś w trakcie meczu się włączyła)


CYTAT
Kolego, gdzie stadion a gdzie Niezlomnych? Chodzilo Ci o \"wiezowiec\" przy Metalowcow.

Pozdrawiam


Tutaj, fakt pomyliły mi się ulice, miało być Metalowcówumiech

NON SERVIAM
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Paź 2009r. 12:42  
Cytuj
No a ja mam inne pytanie. W stelli zapowiadali test syren, pani informowała, że testowane będą alarmy i tu podała chyba trzy typy, przeciwlotniczy, jakiśtam i jakiśtam. Ciekaw jestem kto z Was rozróżnia te typy. Ja nie mam bladego pojęcia który co oznacza. Nie mam pojęcia jak należy postępować w przypadku usłyszenia któregoś z tych sygnałów.

Zastanawiam się po co nam te syreny, skoro w przypadku zagrożenia, gdy rozlegnie się ich ostrzegawczy sygnał, większość mieszkańców zerwie się nagle na nogi i popędzi ile sił do okien by je pozamykać i wróci przed TV. A nawet jeśli niektórzy z nich ujrzą na niebie samoloty Irańskich Sił Powietrznych, a na ulicach chińską armię, za cholerę nie będzie miało pomysłu co z sobą zrobić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 345
Dołączył: 1 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2009r. 13:07  
Cytuj
CYTAT
No a ja mam inne pytanie. W stelli zapowiadali test syren, pani informowała, że testowane będą alarmy i tu podała chyba trzy typy, przeciwlotniczy, jakiśtam i jakiśtam. Ciekaw jestem kto z Was rozróżnia te typy. Ja nie mam bladego pojęcia który co oznacza. Nie mam pojęcia jak należy postępować w przypadku usłyszenia któregoś z tych sygnałów.

Zastanawiam się po co nam te syreny, skoro w przypadku zagrożenia, gdy rozlegnie się ich ostrzegawczy sygnał, większość mieszkańców zerwie się nagle na nogi i popędzi ile sił do okien by je pozamykać i wróci przed TV. A nawet jeśli niektórzy z nich ujrzą na niebie samoloty Irańskich Sił Powietrznych, a na ulicach chińską armię, za cholerę nie będzie miało pomysłu co z sobą zrobić.


Kiedys w blokach na tablicach ogłoszeń były duże naklejki typu a4 z przedstawionymi instrukacjami jak rozróżniać dany alarm... Teraz już się o tym zapomina. Ja sam potrafie rozróżnić tylko alarm dla ataku powietrznego, uczyło się tego w podstawówce i na PO w średniej umiech no i jest on dość charakterystyczny, bo występuje w wielu filmach wojennych lub innego typuumiech

NON SERVIAM
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 24
Dołączył: 14 Paź 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 24 Paź 2009r. 17:05  
Cytuj
w leliwie informowali na 93,5FM

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 23 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2009r. 18:21  
Cytuj
CYTAT
przy dzisiejszym stopniu zaawansowania techniki i możliwościach oraz przy kosztach energii elektrycznej,jakie ponosimy ww. sposób terroru w godzinach nocnych jest na ówczesne czasy niedopuszczalny!!!

Jakie możliwości masz na myśli? huh
W dzisiejszych czasach nic nie ma za darmo. Ja tam wole mieć elektrownie za oknem niż zakłady mięsne czy celulozowe.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 133
Dołączył: 5 Sty 2009r.
Skąd: Aluminiowy Padół
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Paź 2009r. 18:57  
Cytuj
CYTAT
Jakie możliwości masz na myśli? huh
W dzisiejszych czasach nic nie ma za darmo. Ja tam wole mieć elektrownie za oknem niż zakłady mięsne czy celulozowe



nie ma za darmo,fakt, ale za coś płacę czynsz, z jakiegoś powodu są podwyżki energii,tymbardziej,że zakład zajmujący się wytwarzaniem energii elektrycznej znajduje się w sąsiedztwie osiedla mieszkalnego,chyba jakieś normy,zasady i przepisy obowiązują...walić z grubej rury, w środku nocy? ktoś z obsługi zaspał i obudzili go prze 5-tą nad ranem,żeby mu wora nie rozerwało,to po drodze z kibla odkręcił/załączył zawór? czy to automatyka z lat 30-tych tak funkcjonuje? a podwyżki, co rusz!!!

masz auto? masz podpowiedź, chyba, że masz sportowy wydech, "stuningowany" wiejskim sposobem, to nawet google nie pomogą.

resztę odpowiedzi odsyłam :
www.google.pl

pukając się w czoło, pokazujesz najsłabiej funkcjonujący element Twojego organizmu!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »