NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
POlszewia POdsłuchuje dziennikarzy !,
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2009r. 14:55  
Cytuj
To zamach na prawa człowieka i demokrację! Gdzie obrońcy wolności Michnik i Żakowski? To skandal! Rząd do dymisji! Pora na nowe wybory.

http://wiado(...)tem.html

Pod tym linkiem obejrzyjcie materiały filmowe i wypowiedzi dziennikarzy.

//prosze korzystac z opcji edytuj !

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2009r. 14:55  
Cytuj

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Paź 2009r. 19:14  
Cytuj
Wyborca matole cała tv i radio o tym huczy, po jaką cholerę jeszcze zabierasz swój (nieswój) głos? Forum jest cieciu od dyskusji a nie od kopiowania newsów i fragmentów artykułów z jakichś portali. Naucz się edytować posty, a z takimi postami najlepiej wy***laj w cholerę.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2009r. 19:17  
Cytuj
CYTAT
Wyborca matole cała tv i radio o tym huczy, po jaką cholerę jeszcze zabierasz swój (nieswój) głos? Forum jest cieciu od dyskusji a nie od kopiowania newsów i fragmentów artykułów z jakichś portali. Naucz się edytować posty, a z takimi postami najlepiej wy***laj w cholerę.


Nie ty chamie będziesz mi rozkazywał!

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Paź 2009r. 19:23  
Cytuj
Jasne, gdybym miał tylko podstawówkę to pewnie miałbym szansę. Nie rozkazuję Ci, tylko wygłaszam swoje pragnienie.

ps. chamie dużo bardziej mi się podoba niż towarzyszu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2009r. 19:25  
Cytuj
CYTAT
Jasne, gdybym miał tylko podstawówkę to pewnie miałbym szansę. Nie rozkazuję Ci, tylko wygłaszam swoje pragnienie.

ps. chamie dużo bardziej mi się podoba niż towarzyszu umiech



Niejedna osoba po podstawówce jest mądrzejsza od uczonych po studiach, którzy nam wybrali POlszewię do władzy. Wolałbym mieć za przyjaciela kogoś samodzielnie myślącego po podstawówce niż sterowanego doktora.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Paź 2009r. 19:28  
Cytuj
Świetna sprawa, dowaliłeś mi, to znaczy, że nie zostaniemy przyjaciółmi? hehe, a przepraszam, tę całą POlszewię to sam wymyśliłeś? Stary, geniusz i szacun, miażdży normalnie umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2009r. 19:29  
Cytuj
CYTAT
Świetna sprawa, dowaliłeś mi, to znaczy, że nie zostaniemy przyjaciółmi? hehe, a przepraszam, tę całą POlszewię to sam wymyśliłeś? Stary, geniusz i szacun, miażdży normalnie umiech


Nie rozmawiam grypserą i młodzieżowym slangiem. Nie ten poziom.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Paź 2009r. 19:32  
Cytuj
Ktoś inteligenty ogarnia więcej niż podstawowe 200 słów ze słownika radia maryja. Inna sprawa, że to Ty właśnie, co wspomniałem, rzucasz jakimiś nowo powstałymi niby słówkami, które nie są ani mądre ani śmieszne.

Ps. poczytaj co to jest grypsera umiech przyda ci się na przyszłość umiech))

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2009r. 19:35  
Cytuj
CYTAT
Ktoś inteligenty ogarnia więcej niż podstawowe 200 słów ze słownika radia maryja. Inna sprawa, że to Ty właśnie, co wspomniałem, rzucasz jakimiś nowo powstałymi niby słówkami, które nie są ani mądre ani śmieszne.

Ps. poczytaj co to jest grypsera umiech przyda ci się na przyszłość umiech))


Może napisz, że POlszewię trzeba wpisać jako siłę przewodnią do konstytucji i wtedy będziecie zamykać przeciwników. To se ne vrati towarzyszu, wyjedziecie na taczkach szybciej, niż się tego spodziewacie.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 17 Paź 2009r. 19:38  
Cytuj
Wiesz mój drogi, masz naj**ne i to zdrowo, jesteś pieprznięty i przykro mi z tego powodu. Bije Ci w dekiel, masz pewnie manię i lęki, chodzą za Tobą komuniści i SB. Jesteś podsłuchiwany, Twoim krajem rządzi Lenin wydając świeże rozkazy, bo on przecież żyje, co widać w sarkofagu umiech Stary, uważaj, bo za wyzywanie mnie od komunistów, możesz jeszcze kiedyś po mordzie zarobić.

ps. i zamykam temat z Tobą, bo nie wart jesteś nawet mojego czasu matole.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2009r. 19:42  
Cytuj
CYTAT
Wiesz mój drogi, masz naj**ne i to zdrowo, jesteś pieprznięty i przykro mi z tego powodu. Bije Ci w dekiel, masz pewnie manię i lęki, chodzą za Tobą komuniści i SB. Jesteś podsłuchiwany, Twoim krajem rządzi Lenin wydając świeże rozkazy, bo on przecież żyje, co widać w sarkofagu umiech Stary, uważaj, bo za wyzywanie mnie od komunistów, możesz jeszcze kiedyś po mordzie zarobić.

ps. i zamykam temat z Tobą, bo nie wart jesteś nawet mojego czasu matole.


Okazał się POlszewik w całej krasie. Wyzwać i postraszyć. Uważaj na swoją twarz, żeby ktoś jej nie przestawił. Nigdy nic nie wiadomo, także nie odgrywaj takiego POlszewika.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2009r. 19:55  
Cytuj
Oglądaj jak POlszewia rządzi Polską

/-1,1624444,0,1,uklad-wrecz-patologiczny,wiadomosc.html

PATOLOGICZNY UKŁAD!!!!

Na początku adresu dopisz www . t v n 2 4 .pl bo cenzura nie przepuszcza.


To jest dla mnie sytuacja niebywała, niespotykana. Nie wierzę własnym uszom - mówi karnista prof. Piotr Kruszyński o zgodzie prokuratury na wykorzystanie przez wiceszefa ABW w swoim prywatnym procesie materiałów służby, którą nadzoruje. - Decyzje personalne to za mało - mówi o sytuacji Jadwiga Staniszkis, której zdaniem to sprawa dla premiera.

W sobotnim wydaniu "Rzeczpospolita" napisała, że ABW, badając sprawę domniemanego handlu aneksem do raportu o WSI, nagrała rozmowę dziennikarza "Rzeczpospolitej" Cezarego Gmyza oraz Bogdana Rymanowskiego z TVN, prowadzoną z telefonu Wojciecha Sumlińskiego, któremu założono podsłuch. Według gazety, prokuratura bezprawnie udostępniła materiały ze śledztwa pełnomocnikowi zastępcy szefa ABW Jacka Mąki w związku z jego procesem cywilnym przeciw "Rz". Zarzuca także, że nie zniszczono zapisów z podsłuchów rozmów, które nie miały związku ze sprawą.

"Układ wręcz patologiczny"

Odnosząc się do działań prokuratury Kruszyński tłumaczy, że "jest to jakiś układ wręcz patologiczny". Prawnik podkreśla, że "materiały, o których piszą gazety, w ogóle nie powinny istnieć". - Powinny zostać zniszczone, bo są to nagrania podsłuchów rozmów pomiędzy dziennikarzami, które nie miały bezpośredniego związku z postępowaniem prowadzonym przez ABW, a nadzorowanym przez prokuraturę - mówi Kruszyński.

Zaznacza przy tym, że "skoro nie miały one znaczenia dla toczącego się postępowania, to zgodnie z ustawą o ABW powinny zostać zniszczone". - Po dokonaniu podsłuchów, jak już funkcjonariusze wiedzieli, że są to rozmowy prywatne między dziennikarzami i objęte tajemnicą dziennikarską, natychmiast szef ABW powinien zarządzić ich zniszczenie - dodaje.

"O materiałach operacyjnych nawet zamarzyć nie można było"

Przyznaje przy tym, że jako prawnik dokładnie zna ścieżkę udostępniania dokumentów przez prokuraturę i nie ma mowy, by otrzymać materiały operacyjne.

- Nie raz występowałem w procesie cywilnym jako pełnomocnik stron i chcąc uzyskać materiały procesowe z prokuratury zwracałem się do sądu, a dopiero później wysoki sąd zwracał się z uprzejmą prośbą do prokuratury. Wówczas prokuratura udostępniała, ale tylko część akt, a nie całe. Natomiast o materiałach operacyjnych nawet zamarzyć nie można było - tłumaczy Kruszyński.

"Usłużnie przekazano akta"

Odnosząc się do sytuacji szefa ABW Jacka Mąki, Kruszyński zaznacza, że jest to sytuacja niebywała. - Pełnomocnik powoda czyli Mąki zwraca się do prokuratury, a ta usłużnie przekazuje te akta. To jest niespotykane. Nie wierzę własnym uszom - zaznacza.

Podkreśla, że nawet, gdyby one (chodzi o ujawnione stenogramy z rozmów dziennikarzy - red.) miały znaczenie procesowe, to ich ujawnienie mogłoby nastąpić tylko w sposób przewidziany przez Kodeks postępowania karnego czyli musiałaby być na to zgoda sądu. - Nawet zakładając, że były one w aktach sprawy, to w żadnym razie nie można było ich ujawnić - podkreśla.

"Afera podsłuchowa świadczy o kryzysie polskiego państwa"

Całą sytuacją zaskoczona jest także socjolog Jadwiga Staniszkis. - Myślę, że decyzje personalne to za mało, choć to się odbywa - jak rozumiem - w ABW pod kierunkiem pana Bondaryka, wokół którego już na wejściu były konflikty i spory, co do tej nominacji.

Jak podkreśla, przede wszystkim trzeba zobaczyć, jak wyglądają procedury, czy są przestrzegane i czy jest dostateczny nadzór. Jest prośba do premiera, żeby przyjrzał się jak są nadzorowane służby przez ludzi w jego kancelarii - skomentowała. Jej zdaniem, tzw. afera podsłuchowa świadczy o kryzysie polskiego państwa, a nie jest tylko efektem partyjnej walki PO i PiS-u. Dodaje też, że w tej sprawie należy przyjrzeć się również działaniom prokuratury, która mogła wydać zezwolenia na założenie podsłuchów.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 63
Dołączył: 28 Lip 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2009r. 20:00  
Cytuj
HEHEH no nie.. tu tez ? wyborca PO VS SzoPeN dajecie nieżle czadu umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2009r. 20:56  
Cytuj
Jeżeli będą wypływać kolejne afery, które będą potwierdzone przez organy ścigania, wymiar sprawiedliwości i komisję śledczą, to będzie to sygnał, że trzeba będzie poważnie się zastanowić, czy nie zerwać koalicji PO-PSL - mówi w rozmowie z portalem tvp.info Eugeniusz Kłopotek z PSL. Poseł podkreśla, że każda nowa afera rykoszetem uderza także w koalicjanta.

Ostre słowa to reakcja posła ludowców na trwający w rządzie kryzys, kolejne dymisje ministrów oraz powód tego wszystkiego czyli aferę hazardową. - Jesteśmy bardzo wytrzymali. Nasza partia ma 114-letnią tradycję i zbudowana jest na dosyć mocnych fundamentach. Oczywiście istnieje kres tej wytrzymałości. Ostatnie afery spowodowały, że zbliżyliśmy się do tej granicy - mówi Eugeniusz Kłopotek.

Jak dodaje Kłopotek, coraz trudniej jest mu pogodzić koalicyjną lojalność z tym, co naprawdę myśli.

http://wiado(...)osc.html

//moderowano
prosze sie nauczyc korzystac z opcji edytuj !

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2009r. 22:27  
Cytuj
Nie cenzurować linków! Manipulacje nie pomogą już POlszewii.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Paź 2009r. 23:28  
Cytuj
PO stosuje dokładnie te same metody jak PIS, zbiera haki na polityków, by mieć każdego w garści, dosłownie jak w PRLu służby zmieniły tylko nazwę jakość ta sama.

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 405
Dołączył: 17 Lip 2007r.
Skąd: z czeskich filmów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2009r. 09:13  
Cytuj
CYTAT
Nie cenzurować linków! Manipulacje nie pomogą już POlszewii.


Widzę Nuncjusz z kolegami po forum hulajezyk Panowie do wyborów jeszcze sporo czasu, zatem po co te nerwychytry

Jutro To Dziś Tyle Że Jutro
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2009r. 12:25  
Cytuj
Szopen ja tak delikatnie zapytam - czy dla Ciebie fakt posiadania papierka z jakiejś uczelni jest powodem aby czuć się bardziej dowartościowany, i patrzeć z góry na ludzi?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Paź 2009r. 13:15  
Cytuj
Gal: Nie. Nie wspomniałem nawet, że posiadam jakikolwiek papierek.

Denerwuje mnie jednak zwykłe prostactwo i durnota polegająca na ciągłym kopiowaniu nie swojego tekstu i zaśmiecaniu forów internetowych. Ktoś się chce wykazać? Niech napisze artykuł, wyrazi swoje zdanie. Nie potrafi napisać kilku słów? Niech w takim razie włączy sobie kreskówki na YT i miło spędza czas przy kompie. A zwykle pojawiająca się odpowiedź na taki zarzut, że forum jest dla wszystkich i można na nim robić co się chce świadczy znowu o braku wychowania i kultury, bo forum owszem jest dla wszystkich, ale nie oznacza to, że można tu robić syf niepotrzebny. Chodnik w centrum miasta też jest dla wszystkich a jakoś tam nie sram.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2009r. 13:35  
Cytuj
Jak cie denerwuje to idź do psychiatry, tam mają odpowiednie leki, które spowodują, że już nie będziesz się denerwował.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2009r. 13:57  
Cytuj
Kopiowanie artykułów? większość wiadomości na Stalowym Miescie, pewnie jest zaczerpnięte z innych portaliumiech
Dla mnie wyzywanie od matołów, prostaków itp. to jest brak kultury, nie panowanie nad swoimi emocjami i robienia niepotrzebnego syfu na forum - ale o to powinny zadbać odpowiednie osoby na forum. Wiem doskonale jak czasami coś wkur.. i denerwuje, lecz lepiej się czuje jak potrafie nad tym zapanować. Wyrażać swoje zdanie można bez uzycia wyzwisk i obelg. Dodam że osobiscie doceniam kogoś , kto ma "coś" w głowie, a nie na papierze( tak poza tematem). Nie napisałem tego aby się z kimś przekamarzać, uwarzam że każdy ma prawo do swoich przekonań, zdania itp. ale niepowinien poprzez ich wyrażanie obrażac lub krzywdzić kogoś.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Paź 2009r. 14:16  
Cytuj
Zgadzam się z Tobą. Po prostu miałem zły dzień (w sumie nadal mam) i chwilę słabości, zwykle nie dyskutuję z ludźmi tego pokroju, ale może miałem potrzebę wyrzucenia frustracji i wziąłem za kompana kogoś, kto zajmuję się tym zawodowo.

Wyborcę mogę jedynie PRZEPROSIĆ za użyte słowa. Niemniej jednak nie zmienia to mojej opinii, być może nie powinienem jej tu wygłaszać. Co do obrażania, dużo bardziej wolę gdy ktoś nazywa mnie ch*jem niż komunistą. I zdecydowanie to drugie bardziej mnie obraża. Inna sprawa, jeżeli uważasz kogoś za prostaka, ciężko ująć to w inne słowa. A matoł uwierz mi nie jest drastycznym określeniem. Koziołek matołek na drogę sądową nie wychodził, a nazywała go tak cała Polska.

I dodam jeszcze, że odpowiednie osoby na forum wyraźnie nie wywiązują się z zadań, bo nasza kłótnia z wyborcą powinna zniknąć w pierwszej kolejności.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2009r. 15:03  
Cytuj
CYTAT
To zamach na prawa człowieka i demokrację! Gdzie obrońcy wolności Michnik i Żakowski? To skandal! Rząd do dymisji! Pora na nowe wybory.

http://wiado(...)tem.html

Pod tym linkiem obejrzyjcie materiały filmowe i wypowiedzi dziennikarzy.

//prosze korzystac z opcji edytuj !


Nie zgodzę się tylko z tym jednym stwierdzeniem, że to zamach na demokrację. umiech Raczej na wolność. Demokracja niestety ma się dobrze neutralny - Nadal pijaczek i nierób ma tyle samo do powiedzenia co ja..


PS. Myślałem, że forum jest po to aby dyskutować na różne tematy w tym tematy z pierwszej ręki, możliwość komentowania, wyrażania własnych myśli o temacie itp. Ale może pogadajmy o "Dupie Marynie"

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2320
Dołączył: 5 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 18 Paź 2009r. 15:31  
Cytuj
ifeelgood no proszę Cię, przecież te "cytaty" są w 100% z internetu! Uważasz, że ktoś za granicą ma możliwość wejścia na SM, a nie ma możliwości wejścia na te serwisy skąd jest to kopiowane? Nietrafny argument :/

CYTAT
Myślałem, że forum jest po to aby dyskutować na różne tematy.


Zgodzę się natomiast z echodna. Forum jest do dyskusji, tu natomiast odbywa się masowe i nieprzerwane kopiowanie i wklejanie. Ja w tym np. wątku nie widzę żadnej dyskusji, jedynie KopiujWklej w wykonaniu Wyborcy. Jaki to ma sens????

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1141
Dołączył: 16 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Paź 2009r. 15:38  
Cytuj
CYTAT
ifeelgood no proszę Cię, przecież te \"cytaty\" są w 100% z internetu! Uważasz, że ktoś za granicą ma możliwość wejścia na SM, a nie ma możliwości wejścia na te serwisy skąd jest to kopiowane? Nietrafny argument :/

CYTAT
Myślałem, że forum jest po to aby dyskutować na różne tematy.


Zgodzę się natomiast z echodna. Forum jest do dyskusji, tu natomiast odbywa się masowe i nieprzerwane kopiowanie i wklejanie. Ja w tym np. wątku nie widzę żadnej dyskusji, jedynie KopiujWklej w wykonaniu Wyborcy. Jaki to ma sens????

zgadzam się, ale chyba ten post nie był do końca skierowany w drugą stronę tj. za agitowaniem innej partii.
Chociaż temat podobny już jest (CUDA PO) więc powielanie tematu rzeczywiście zbędne.

Grabież legalna może przejawiać się na tysiąc sposobów, stąd nieskończona liczba jej przejawów: cła, ochrona rynku, dotacje, subwencje, preferencje, progresywny podatek dochodowy, bezpłatna oświata, prawo do pracy, prawo do zysków, prawo do płacy, prawo do opieki społecznej, prawo do środków produkcji, bezpłatny kredyt itd., itd. Wszystkie te przejawy – połączone tym, co dla nich wspólne, czyli usankcjonowaną grabieżą – noszą nazwę socjalizmu.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »