NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
CZEGO BRAKUJE W STALOWEJ WOLI,
~~helmut
ff
Wysłany: 30 Wrz 2007r. 18:37  
Cytuj
Jak uważacie, czego brakuje w Stalowej Woli (chodzi mi o handel, usługi, rodzaj sklepu, knajpy itd..)

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 30 Wrz 2007r. 18:37  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 30 Wrz 2007r. 19:52  
Cytuj
Dużego sklepu z artykułami wyposarzenia wnetrz,jak np.practiker czy obi.

 
 
 
 
~~latające kombinerki
ff
Wysłany: 30 Wrz 2007r. 20:13  
Cytuj
dobrych imprez plenerowych

 
 
 
 
~~Iwa
ff
Wysłany: 30 Wrz 2007r. 20:56  
Cytuj
Z prawdziwego zdarzenia parku,z ławkami,alejkami,ścieżką rowerową i muszlą koncertową.Taki park jest np. w Lublinie.Łączy się to bezpośrednio z imprezami plenerowymi.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 30 Wrz 2007r. 22:19  
Cytuj
RYNKUuuuuuuuuuuuuuuuu!!!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 30 Wrz 2007r. 22:56  
Cytuj
dobrych imprez dobrych barow i jeszcze sporo rzeczy ale nawet nie chce mi sie pisac

 
 
 
 
~~Yeety
ff
Wysłany: 1 Paź 2007r. 08:56  
Cytuj
Więcej koncertów na ul. Grabskiego. Ostatni był zajebisty. No i brakuje Empiku neutralny

 
 
 
 
~~----
ff
Wysłany: 1 Paź 2007r. 08:59  
Cytuj
Na dobrą sprawę to wszystkiego. Fajnej knajpy, miejsca gdzie można coś zjeść i napić się kawy o 9 rano, gdzie można potańczyć a pod nogami nie plątają się 16 letni narwani. Można by pisać i pisać. Ciekawe kiedy coś się zmieni...

 
 
 
 
~~Maro
ff
Wysłany: 1 Paź 2007r. 09:46  
Cytuj
Z pewnoscią brakuje mądrej i rozsądnej i chcącej zrobić coś dobrego dla wszystkich (a nie tylko sobie) Rady Miasta.

 
 
 
 
Posty: 73
Dołączył: 6 Sie 2007r.
Skąd: StaloweMiasto
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2007r. 10:03  
Cytuj
spokojnego i zacisznego lokalu o miłej atmosferze, w którym choć na chwilę można by zapomniec o problemach życia codziennego, gdzie nie będzie napranych małolatów i innego nietrzeźwego elementu, nie czuc zapachu zwietrzałego piwa, fetoru dymu z papierosów, mózg nie skacze po czaszce od nadmiaru zbyt głośnej muzyki, często beznadziejnej. Ujmując krótko : lokalu, w którym miło mogą spędzić czas ludzie poważni i ustatkowani, przy małym piwku w rozsądnych ilościach, bądź przy kawie czy jakimś posiłku, bez stersu, że jakiś oszołom po wyjściu z lokalu "nałoży nam sęków" ale przed tym dostaniemy zawału, gdy przyjdzie nam zapłacic rachunek.

Btak opisu, aby zobaczyć opis, wciśnij F 13
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~joasia
ff
Wysłany: 1 Paź 2007r. 12:50  
Cytuj
-brakuje fajnego lokalu takiego jaki jest w rzeszowie ''chili''puszczaja od 25 lat i nie plataja sie gowniarze, bo naprawde my starsi nie mamy gdzie wyjsc....
-mało miejsca do parkowania,
-mało imprez plenerowych,
-i duzo rzeczy...

 
 
 
 
~~joasia
ff
Wysłany: 1 Paź 2007r. 12:50  
Cytuj
-brakuje fajnego lokalu takiego jaki jest w rzeszowie ''chili''puszczaja od 25 lat i nie plataja sie gowniarze, bo naprawde my starsi nie mamy gdzie wyjsc....
-mało miejsca do parkowania,
-mało imprez plenerowych,
-i duzo rzeczy...

 
 
 
 
~~easy
ff
Wysłany: 1 Paź 2007r. 15:35  
Cytuj
chcecie spokojnej knajpki w fajnym klimacie polecam "Tło" a na imprzy plenerowe nie ma pieniedzy jezyk a jesli sa to grosze i wychodzi bieda... a co do miejsca to faktycznie muszla by sie przydala ale co ?? nie ma pieniedzy jezyk za to bedziemy mieli nowy sąd smiech2 hehehe ... śmieszne miasto śmiesznych ludzi...

 
 
 
 
Posty: 33
Dołączył: 8 Sie 2007r.
Skąd: STALOWA WOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 7 Paź 2007r. 22:16  
Cytuj
BRAKUJE CLABBINGU NA POZIOMIE:haha:

VICTORIA>>>>> ZWYCIĘSTWO JEST TUSH TUSH :P:P
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~
ff
Wysłany: 15 Paź 2007r. 12:43  
Cytuj
co do "Tła" to byłem raz i wiecej nie pójdę ... dlaczego? ... ciuchy prałem 3 razy i tydzien na balkonie, a i tak dalej capiły fajami na kilometr... Zgadzam sie z niektórymi przedmówcami... brakuje kulturalnych miejsc i kulturalnych ludzi ... gdziekolwiek się nie pójdzie wszędzie pełno napranego chuligaństwa i nie tylko w wieku nascie ... przykre, prawdziwe!!!

 
 
 
 
~~stanik
ff
Wysłany: 15 Paź 2007r. 14:19  
Cytuj
brakuje skejtparku. zdecydowanie. to co jest obecnie, nie przeszłoby żadnych inspekcji bezpieczeństwa. ale władz to nie obchodzi, bo nawet nie wiem ile razy pisaliśmy petycje do UM.

 
 
 
 
~~kaka
ff
Wysłany: 15 Paź 2007r. 16:24  
Cytuj
KFC

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 15 Paź 2007r. 19:11  
Cytuj
brakuje tego żeby idiota został posłem

 
 
 
 
~~diss
ff
Wysłany: 16 Paź 2007r. 00:29  
Cytuj
Brakuje dobrej kawiarni z prawdziwego zdarzenia, najlepiej takiej, w której można napić się dobrej kawy, zjeść ciastko, ewentualnie jakiś deser, w której jest miła przytulna atmosfera... Generalnie podpisałbym się pod przedmówcami co do reszty (odnośnie dobrego lokalu).

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 16 Paź 2007r. 15:07  
Cytuj
szczęścia

 
 
 
 
~~GD
ff
Wysłany: 16 Paź 2007r. 15:42  
Cytuj
CYTAT
brakuje skejtparku. zdecydowanie. to co jest obecnie, nie przeszłoby żadnych inspekcji bezpieczeństwa. ale władz to nie obchodzi, bo nawet nie wiem ile razy pisaliśmy petycje do UM.


no nie ... zdziwiony

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 16 Paź 2007r. 15:50  
Cytuj
kto weźmie odpowiedzialność za zniszczenia, wypadki,itp? Ja chcę skakać na bandżi. Chcę aby wybudowano odpowiedni most.

 
 
 
 
Posty: 37
Dołączył: 24 Kwie 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Lis 2007r. 22:08  
Cytuj
największa bolączką tego miasta jest brak centrum, miejsca które było by centrum miasta, ktoś kiedyś miał plan zlokalizowania takiego centrum ale w rynku rozwadowskim, cały rynek knajpki restauracje kluby, niestety wszystko rozbiło sie o prawo własności, a dokładnie o nieuregulowane prawa własności do znajdujących sie w tym rejonie lokali, cała kasa została zainwestowana w Rzeszowie i Lublinie- mamy pecha

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~rychu
ff
Wysłany: 4 Lis 2007r. 23:55  
Cytuj
Brakuje madrych ludzi oczywiscie w radzie a nie :boksuj:

 
 
 
 
~~ja
ff
Wysłany: 5 Lis 2007r. 01:04  
Cytuj
sklepów! castorana, obi albo jakikolwiek inny budowlany. empiku też brakuje. porządnego kina, co na premierę nie trzeba czekać jak na zbawienie (zawsze z wielkim opóźnieniem?). brakuje chińskiej knajpki, kawiarni porządnej, gdzie się nie pali. u fotografów - automatów do wywoływania zdjeć, gdzie zdjecie kosztuje nie więcej niż 50 groszy. oj dużo brakuje..

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »