NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »
Nowy Temat Odpowiedz
Orzeszkowa zamknieta,
~~blackbad
ff
Wysłany: 29 Wrz 2007r. 22:10  
Cytuj
Cze
Ulica Orzeszkowa zamknieta. ciekawi mnie tylko fakt,czy objazdem zorganizowanym aby dojechać od Jubilatu do ulicy Żeromskiegio i Metalowców jechła ktoś z wydziału komunikacji,albo policja (bo panowie wlepiają mandaty za jazdę po scieżce dla rowerów prowadzącej do Huty zdziwiony)Słuchajcie objazd jest przez osiedle domków jednorodzinnych,ale jaki :zły: . Typowa polska droga z płyt kamiennych sześciokątnych z dużą ilością wzniesien i dolin,maksymalna prędkość dopuszczalna to 25 km/h. Droga osiedlowa szerokości 3m, dodatkowo stoją samochody przed domkami jednorodzinnymi. Uważajcie aby nikogo nie uszkodzić to jeszcze sobie zawieszenia nie uszkodzić. good

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Wrz 2007r. 22:10  
Cytuj

 
 
 
 
~~diss
ff
Wysłany: 29 Wrz 2007r. 23:34  
Cytuj
Fakt - przejazd między domkami jest co najmniej przejebany! Straż pożarna nie miała by szans tamtędy przejechać bo i na Tuwima i na Staffa ledwo osobówką można się przecisnąć. Do tego jesli ktoś chce jechać dalej tj. przez PCK i Metalowców do Hutniczej to tam nie lepiej. Stare płyty, dziury, wyboje i miejsca na 1 samochód. Tylko czekać na tragedię...

 
 
 
 
Posty: 781
Dołączył: 28 Sie 2007r.
Skąd: z miasta rowerów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2007r. 20:28  
Cytuj
zgadzam się!! jest przerąbane ale ja jeżdżę ścieżką dla rowerów bo jest krócej raz pojechałem "przez domki" to ledwie minąłem się z taksówką miedzy tymi stojącymi przed domkami autami więc pocóż ryzykować odrapanie lub uszkodzenie zawieszenia na wyżej wspomnianych dziurach lepiej pojechać kawałek drogą dla rowerów.
a tak po za tym to w naszym mieście fajnie sie remontuje czy nie mogli zaczekac do ukończenia ulicy metalowców i wtedy zamknąć dalej?? tak czy tak powinni na jednym z chodników umożliwić ruch na osiedle albo domki rozkopać i bedziemy wtedy dojeżdzać do domu od ulicy staszica bo reszta w koło zamknięta :haha: pozdrawiam wszystkich kierowćów z osiedla żyjmy nadzieją że kiedyś będzie lepiejgood

Errare humanum est.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~salowowolanka
ff
Wysłany: 6 Paź 2007r. 14:12  
Cytuj
Ludziee to co sie dzieje z drogami w Stw to szok nigdzie normalnie nie da sie dojechać i wszystkie autobusy jeżdżą na około i stoją w korkach to jeszcze zmienił sie rozkład jazdy i nie można go nigdzie znaleźć ;/ale mam nadzieję że te remonty się już niedługo skończą;]

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 6 Paź 2007r. 17:32  
Cytuj
jak macie zle drogi to wam źle, jak robia je na nowo to tez źle tylko narzekac potraficie

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Inwestycje, zmiany, polityka i gospodarka »