NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
Linia 13 - jeździ toto jeszcze?,
~~KD
ff
Wysłany: 26 Lip 2007r. 12:49  
Cytuj
Witam!

Mniej więcej rok temu PKS uruchomił 13-tkę, jeżdżącą do Tesco i Delikatesów Frac. Istnieje ta linia jeszcze? Gdzie można znaleźć rozkład?

Swoją drogą przydałaby się na tym portalu w Bazie adresowej kategoria Komunikacja, a w niej linki do stron ZMKS i PKS. Transportowi zorganizowanemu w naszym mieście trzeba trochę pomóc, bo sam jest na miernym poziomie.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 26 Lip 2007r. 12:49  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 26 Lip 2007r. 23:35  
Cytuj

 
 
 
 
~~44
ff
Wysłany: 27 Lip 2007r. 16:35  
Cytuj
Zawiesili ja. Nikt nia prawie nie jezdzil. Milo byc tak ze to TESCO bedzie pokyrwac koszty tej lini i przejazdy beda za darmo jednak wyszlo jak wszyscy widzimy.

 
 
 
 
~~KD
ff
Wysłany: 6 Sie 2007r. 15:34  
Cytuj
CYTAT
http://stalowe.info/zmks/zmks.php

No i to jest tylko rozkład jazdy. Jeszcze przydałaby się mapka połączeń, informacja o objazdach w czasie remontów (jednego ani drugiego nigdzie w sieci nie znalazłem), informacje o połączeniach PKS, z których można korzystać na miejskich odcinkach... Jakby był ktoś jeszcze chętny, to mogę w czynie społecznym przygotować co nieco z tych rzeczy dla Stalowego Miasta.

CYTAT
Zawiesili ja. Nikt nia prawie nie jezdzil. Milo byc tak ze to TESCO bedzie pokyrwac koszty tej lini i przejazdy beda za darmo jednak wyszlo jak wszyscy widzimy.

Tak myślałem... :-:

 
 
 
 

Deprecated: Function eregi() is deprecated in /home/stalowem/stalowemiasto.pl/pub/edytor/xcode_forum.php on line 285
Posty: 1216
Dołączył: 8 Sie 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 6 Sie 2007r. 15:38  
Cytuj
KD - odezwij się na maila
invx_(at)_o2.pl

albo lepiej na gg:817939 umiech

Bardzo przyda się pomoc umiech

Dzięki.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »