NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
ZUS, Masakra:-/
~~kasia24
ff
Wysłany: 19 Lip 2007r. 13:00  
Cytuj
:wśceikły::wśceikły:Bylam dzis w ZUS-IE i myslalam ze mnie szlak trafi poszlam z synkiem 3 letnim po druki do ksiazeczki zdrowaia.Masakra nie dosc ze kolejki to panie zamiast siedziec i przyjmowac zainteresowanych lazily to po kawe to cholera wie gdzie:wśceikły:czekalam na swoja kolej 1,5 godziny to jakas paranoja tylko po to by dostac papierek i musze tam wrocic zeby ten nieszczesny papierek zlozyc Jezu co za ludzie tam pracuja to niech ich **** szczeli:blee::ysz:

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2007r. 13:00  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 19 Lip 2007r. 13:39  
Cytuj
i co nas to obchodzi ?

//moderator
Jak Cię to nie obchodzi to się nie wypowiadaj ! I nie wypowiadaj się za wszystkich... "Nas"

 
 
 
 
~~gęś
ff
Wysłany: 19 Lip 2007r. 13:54  
Cytuj
i co nas to obchodzi ?

życze Ci abyś jak najszybciej tam zawitał(a) to wtedy pogadamy

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 19 Lip 2007r. 16:03  
Cytuj
byłem ostatnio w Urzedzie Skarbowym :- Ze 2 godziny po jeden kwitek czekałem wiem jak jest ale czy to powód aby sie tym chwalić?

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 19 Lip 2007r. 16:03  
Cytuj
Do Kasi 24. To takie państwo w państwie, które rządzi się swoimi prawami.Jak sobie pomyślę że kiedyś przyjdzie mi coś tam załatwić a czytam twoją wypowiedź to chyba wybiorę się tam z kałasznikiem i pełnym magazynkiem.Moje wyrazy współczucia w związku z zaistniałej sytuacji.

 
 
 
 
~~kasia24
ff
Wysłany: 19 Lip 2007r. 16:26  
Cytuj
ej ludzie jesli ws nie interesuje nic to nie odpisujcie nie czytajcie wogole najlepiej idzcie sie przejsc co za czlowiek:-/i tak jak napisal przedemna ktos NIE WYPOWIADAJ SIE ZA INNYCH BO NIKT SOBIE TEGO NIE ZYCZ.a jak tam zawitasz to sobie przypomnij to co pisalam i sie zastanow.

 
 
 
 
ff
Wysłany: 19 Lip 2007r. 17:21  
Cytuj
CYTAT
byłem ostatnio w Urzedzie Skarbowym :- Ze 2 godziny po jeden kwitek czekałem wiem jak jest ale czy to powód aby sie tym chwalić?


Z 3 letnim synkiem ?

 
 
 
 
~~kasia24
ff
Wysłany: 19 Lip 2007r. 17:28  
Cytuj
Peterek dokladnie nie dosc ze goraco to dziecku sie nudzilo a ja nie mialam inego wyjscia jak z nim isc i zalatwiac sprawy po urzedach ale jakos nikt tego nie rozumie jak to jest gdy dziecko biega placze krzyczy bo mu sie nudzi chce isc do domu a ty musisz czekac by zalatwic sprawe.Zycze wszystkim ktorzy nie rozumieja o co mi chodzilo by przezyli chocby raz taka sytuacje jak ja ,a najciekawsze ze zawsze tak jest zadko moge zalatwic sprawy sama zazwyczaj biore nanka ,jest to uciazliwe dla dziecka i dla mnie ale coz takie mamy realia w naszym kochanym kraju.

 
 
 
 
~~kasia24
ff
Wysłany: 19 Lip 2007r. 17:31  
Cytuj
I jeszcze jedno drogi kolego ja sie nie chcwale bo wierz mi nie ma czym ja tylko pisalam to co mnie wkurzylo by nie napisac inaczej.trzeba rozruzniac pewne sprawy ,wiesz bo ja nie mam co robic tylko siedziec na necie i sie chwalic jak to bylam tu i tam i co z tego wyniklo:-/ wez sie zastanow troche zanim cos napiszesz..a dle reszty pozdrowionkaumiech

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 19 Lip 2007r. 17:49  
Cytuj
Kasiu, ja Cię doskonale rozumiem. Dzisiaj miałem 3-godzinne zatwardzenie, a dziecko musiało też samo siedzieć i bajki oglądać... Jestem z Tobą w cierpieniu.
Pozdrawiam,
Edziu III Wspaniały

 
 
 
 
Posty: 143
Dołączył: 12 Maja 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Lip 2007r. 17:49  
Cytuj
u mnie w firmie jest kolega ktory jak zaczynal pracowac mial transport gdzies za granice ....tam tylko podiechal i ktos wyszedl i bach bach wszystko rozladowal itd.

puzniej jakos to bylo ze pojechal na hute stana pod hala i czekal az ktos przyjdzie.... po 6 godzinach zamkneli hale i poszli wszyscy do domu a ten zdiwiony ze nikt nie przyszedl zadzwonil do szefa .... szef mial tam jakiegos znajomego i tam po godzinach zostal i go rozladowal ..... puzniej gosc gada z szefem i mowi ze widzial ze ktos przyjechal i stoi a ze nikomu nie przeszkadzalo ze tam stoi to po co mieli tam isc umiechstwierdzil ze jak by mial cos to by przyszedl i powiedzial ze ma towar a tak to to niech se stoiumiech => to tak apropo stania w kolejkach umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~kasia24
ff
Wysłany: 19 Lip 2007r. 17:56  
Cytuj
Edzio Ty jedyny mnie rozumiesz umiechcaluski za to wielkie:*

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 19 Lip 2007r. 18:33  
Cytuj
weź dziecko na spacer a nie siedzisz tylko na kompie. DObra spoko wiem jak jest w urzędach ale nie użalaj sie tutaj nad sobą bo to nic nie da...wierz mi ja tez nie mam lekko

 
 
 
 
~~Stalówek
ff
Wysłany: 19 Lip 2007r. 18:40  
Cytuj
dokładnie.nie ma co sie użalać.w każdym urzędzie,niemal w każdym banku jest podobnie...

 
 
 
 
~~kasia24
ff
Wysłany: 19 Lip 2007r. 19:03  
Cytuj
Pogadane :-/ a jesli chodzi o dziecko to niech cie glowka nie boli byl na spacerku i w tej chwili tez jest,Boze co za ludzie:-/ masakra po co wy tu wchodzicie wogole? nic nie mozna napisac a podobno tu sie pisze o wszystkim..dobra nie pisze juz do was bo widze ze nie ma sensu ci co mnie rozumieja wiedza jak jest a reszta niesz sie....

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 19 Lip 2007r. 19:36  
Cytuj
Bo wiecznie się żalisz tylko !

 
 
 
 
~~kasia24
ff
Wysłany: 20 Lip 2007r. 05:18  
Cytuj
:ysz::ysz::ysz: DOBREsmiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2smiech2 nie znamsz mnie wiec nie oceniaj ok?pisalam i bede pisala o tym o czym chce a jak ci sie nie podoba to nie czytaj lub zglos mnie.umiech

 
 
 
 
Posty: 405
Dołączył: 17 Lip 2007r.
Skąd: z czeskich filmów
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2007r. 07:20  
Cytuj
CYTAT
Bo wiecznie się żalisz tylko !


Proponuję zatem żebyś kolego przeskoczył na forum kibiców Legii – oni się wiecznie chwalą jezyk

Jutro To Dziś Tyle Że Jutro
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 67
Dołączył: 27 Lip 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Lip 2007r. 10:12  
Cytuj
CYTAT
Kasiu, ja Cię doskonale rozumiem. Dzisiaj miałem 3-godzinne zatwardzenie, a dziecko musiało też samo siedzieć i bajki oglądać... Jestem z Tobą w cierpieniu.
Pozdrawiam,
Edziu III Wspaniały


jak ty czasami cos powiesz;]

"Kazda swinia trafi do rzeznika"
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 20 Lip 2007r. 10:44  
Cytuj
Trzeba się łączyć z innymi osobami w bólu, nieprawdaż? ;)
Pzdr dla Adminów :-)

P.S.
mówię to ze szczerego serca, nie żeby się podlizać.. broń bosze smiech2

 
 
 
 
~~kasia24
ff
Wysłany: 20 Lip 2007r. 10:47  
Cytuj
:ysz: atmosfera robi sie naprawde bardzo fajna:ysz:

 
 
 
 
~~Akim
ff
Wysłany: 18 Marz 2008r. 21:56  
Cytuj
Krotka piłka z mojej strony "ZUS" przez to gów... polska jest bidna, przez to gów... polacy wyjezdzaja zagranice zeby sie dorobi, przez to gów... nigdy nie bedzie w polsce dobrze i ja osobioscie spalilbym to gów... w pizdu

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 18 Marz 2008r. 23:15  
Cytuj
Co wy mowicie? JAka kolejka? Chyba nie tam stałaś co tzreba. Te druki mozna dostac dla pracownikow w okienku nr 1 a tam nigdy nie ma kolejek. Wiec po co tyle siedzialas? A jesli chodzi o Urzad Skarbowy to po jaki kwitek stales? Tam zadnych kwitkow nie daja, a jak miales na mysli rozliczenie roczne, to mowi sie trudno. Trzeba bylo zdac je w styczniu jak kolejek nie bylo a teraz te mloty stoja bo im sie wczesnije nie chcialo. Jakby to byl problem zezanie sobie zrobic. Ludzie....przezyliscie kolejki za komuny i mowicie ze to jest masakra? hahhahaah

 
 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »