NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Radio Taxi, Korzystać tylko w ostateczności !
Posty: 1
Dołączył: 12 Lut 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 00:49  
Cytuj
Nie bedzie lepsza od dwoch, mpt juz prawie nie istnieje, bo wątpie, zeby komus sie chcialo czekac na taksowke ponad godzine. Takze zostaje Radio i MAX.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Lut 2009r. 00:49  
Cytuj

 
 
 
 
~~staly klient
ff
Wysłany: 29 Marz 2009r. 23:33  
Cytuj
bzdury piszesz mpt isnieje i bedzie istniec i nigdy mi sie nie zdarzylo czekac godzine na taksowke. Wiadmosci z palca wyssane, nie sadze aby byly to dobre firmy (radio, mAX) jesli dostaje teleony od kogos ze DOBRA FIRMA TAKSOWKARSKA NIE ISTNIEJE BZDURRRRRRRRRRRRAAAA !!!

ISTNIJE FIRMA MPT RADIO TAXI!!!!!!good

 
 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 31 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2009r. 01:45  
Cytuj
>>>Shkutka :::
Ja tez nie rozumiem dlaczego piszesz takie glupoty PRZECIEZ MPT ISTNIEJE, widze ze jestes malo zorientowana osoba no ale coz duzoa takich w stw co nic nie wiedza a sie udzielaja. Ale pamietaj z maxem to jak z policja bys jechal uwazaj co mowisz bo... Ja rowniez polecam MPT

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 31 Marz 2009r. 01:53  
Cytuj
taksówka z MPT podjeżdża 5 - 10min góra do klienta, jak się zamawia to pani mówi - Już wysyłam .... - i bynajmniej mi nie zdażyło się dłużej czekać....nr 9623

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 31 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2009r. 02:04  
Cytuj
CYTAT
Bardzo naiwny to ten pierwszy wpis zdegustowanego jezyk pojedz z jednym radiem i drugim w tedy wydaje mi sie ze mogl bys napisac cos na ten temat. ( RADIO TAXI 96 21 ) to dobra firma realizujaca szeroka game uslug i istniejaca juz przeszlo dekade, a ze jeszcze istnieje to chyba wystarczaja odpowiedz na caly ten temat umiechwykrzyknik



No ja bym mial Przeciwne zdanie. Dla mnie dobra firma jest MPT 96-23. Ta firma ma rowniez przeszlo dekade i sadze ze ma milsza obsluge na centrali. Nie raz zostalem zle potraktowany moze nawet mierzony nizsza miara, dyspozytorka miala zly dzien i odbilo sie to na mnie tak nie powinno byc to jest jej praca z ludzmi ona musi byc mila i symatyczna dla kazdego. A co do MPT 96-23 nigdy tam nikt nie potraktowal mnie zle, duzo jezdze taxowkami ale polecam ta firme (mpt).
A tak wogole jesli juz kozystalem z innych firm placilem drozej a cena wszedzie taka sama. no coz moze nadrabiaja straty taksowkarze innych firm,zas w MPT mi sie nie zdarzylo nigdy tak.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 31 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2009r. 02:11  
Cytuj
~~MADZIA >> no chyba z tym ze bedziesz miala policjanta za kierownica i niczym innym!!! no moze w cenie czaasem zobaczysz roznice!!

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 31 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 31 Marz 2009r. 08:43  
Cytuj
Jakie głupoty wypisujecie. W Radio Max 19191 nie jeżdżą sami policjanci , tylko wszyscy taksówkarze z MPT , którzy odeszli z MPT i założyli nową korporację , ponieważ nie mogli się zgodzic ze swoim pazernym szefem.
W MPT jeździ trzy taksówki z zupełnie nowymi taksówkarzami i myślę , że żadnych tradycji dawnego MPT nie podtrzymują.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 3
Dołączył: 19 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Kwie 2009r. 23:59  
Cytuj
Widzicie ludzie wiedza ze za kierownica siedza policjanci ale sami przyznaliscie sie korporacjo max ze macie pare policjantow ostatnio mi stary kierowca MPT (1-96-23)powiedzial o tym, a przy okazji inny kierowca maxa obskubal mnie o 2 zl!! Dziwnym trafem zawsze palce a taksometrem stala kwote a teraz jechalem bez i zaplacilem 2 zl wiecej ludzie i korporacjo max tak sie nie robi!!!
a jesli ten pazerny szef jak kierowcy maxa nazwaliscie jest taki pazerny to dlaczego wracaja taksowki do MPT (1-96-23) czyzby max to zla firma nie zdziwilbym sie.
JA JUZ ZAUFANIA DO MAXA NIE MAM OBSKUBAL MNIE W MPT TAK NIE MIALEM A BYLI KIEROWCY TAK NAMAWIALI MNIE FIRMA MAX ALE TERAZ JUZ WIEM NIGDY WIECEJ NIE POJADE FIRMA MAXNIE BEDZIE MNIE NIKT OSZUKIWAL. WRACAM DO MPT 1-96-23

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »