NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Radio Taxi, Korzystać tylko w ostateczności !
~~Zdegustowany
ff
Wysłany: 17 Cze 2007r. 01:59  
Cytuj
Witam, może ktoś z tutaj obecnych również powie parę zdań na temat tejże firmy.
Ostatnio miałem niestety okazję skorzystać z usług przez nią oferowanych i jestem wielce zdegustowany.
Po pierwsze, taksówkarz powinien chyba wiedzieć jak jechać,a nie błądzić po uliczkach zastanawiając się jak pojechać, po drugie zwracajcie uwagę na to czy taksometr jest włączony ! Po trzecie, ostateczna cena brana właśnie przez niewłączenie taksometru z kosmosu, taksówkarz chyba liczy na naiwność korzystających. Proszę o wypisywanie swoich wrażeń po skorzystaniu z usług taksówkarzy tej korporacji.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2007r. 01:59  
Cytuj

 
 
 
 
~~Z
ff
Wysłany: 17 Cze 2007r. 02:02  
Cytuj
Wyjaśniając jeszcze pierwszą uwagę, skoro kierowca może trafić pod wskazany adres bez problemu, powinien chyba wiedzieć, jak stamtąd wyjechać, a nie jeździć prawie "na oślep" by trafić na miejsce wskazane przez klienta.

 
 
 
 
~~nnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
ff
Wysłany: 17 Cze 2007r. 10:28  
Cytuj
Ja co prawda nigdy nie miałem takich problemów z taksówkarzami u nas (być może dobrze trafiłem), ale zastanawia mnie jedna rzecz? Dlaczego od jakiegoś czasu taryfy u nas są nieoznakowane (oczywiście poza kogutem)? Wygląda jakby pan Kazio postawił koguta na dachu, taksometr i już jest taksówkarzem i później takie problemy. Nie wiem nikt, nad tym nie czuwa aby nie trafiali do zawodu przypadkowi - tymczasowi ludzie, przecież jest to w interesie "prawdziwych" taksówkarzy. Myślę że opdowiednie służby powinny zwrócić na to uwagę.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 17 Cze 2007r. 10:39  
Cytuj
Myślę, że jeśli nie bierzesz taksówki "z ulicy" tylko dzwonisz i zamawiasz, to nie ma obawy, że trafisz na oszusta.

 
 
 
 
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2007r. 10:59  
Cytuj
A wlasnie, ze jest, bo moga nasluchiwac kanalow radio taxi i szybciej podjezdzac na wskazany adres. W w11 tak raz bylo!

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~
ff
Wysłany: 17 Cze 2007r. 12:56  
Cytuj
bajek sie naoglądała..

 
 
 
 
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2007r. 14:52  
Cytuj
a wlasnie, ze nie! Sebastian Cebula i Anna Palka som prawdziwi!

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2007r. 14:54  
Cytuj
i jesli juz to naogladal, ja mam dziewczyne! ole! :*:* cmok cmok

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~
ff
Wysłany: 17 Cze 2007r. 17:09  
Cytuj
ty masz prędzej wrodzoną głupote a nie dziewczyne

 
 
 
 
Posty: 334
Dołączył: 3 Cze 2007r.
Skąd: mam wiedzieć?
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 17 Cze 2007r. 23:39  
Cytuj
odezwal sie, internetowy żigolo

Jam ci jest picza! Picza zbrodnicza!
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 18 Cze 2007r. 00:21  
Cytuj
Ziomal, nie zasuwaj kaszany i nie wal tu zbytów, bo, jakby to powiedzieć, perfekcja naszej mentalności nie obliguje nas do konwersacji z Tobą, jeżeli chodzi o nie-merytoryczne aspekty meritum problemu jezyk

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 18 Cze 2007r. 16:27  
Cytuj
....jak tylko zaczalem czytac te komentarze , to z gory wiedzialem , ze sie Edzio odezwie. Edzio lubi zadyme, ha,ha,ha,....good:boksuj:

 
 
 
 
~~edzio2
ff
Wysłany: 18 Cze 2007r. 16:59  
Cytuj
to niech sie edzio zarejestruje ... a tak niewiadomo kiedy edzio a kiedy nie edzio

 
 
 
 
~~Edzio
ff
Wysłany: 18 Cze 2007r. 20:51  
Cytuj
Dam znać, jak się jakiś szpieg podszyje pode mnie jezyk

 
 
 
 
Posty: 2
Dołączył: 12 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 12 Sty 2009r. 11:33  
Cytuj
Bardzo naiwny to ten pierwszy wpis zdegustowanego jezyk pojedz z jednym radiem i drugim w tedy wydaje mi sie ze mogl bys napisac cos na ten temat. ( RADIO TAXI 96 21 ) to dobra firma realizujaca szeroka game uslug i istniejaca juz przeszlo dekade, a ze jeszcze istnieje to chyba wystarczaja odpowiedz na caly ten temat umiechwykrzyknik

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Peter
ff
Wysłany: 12 Sty 2009r. 17:01  
Cytuj
W tym radiu jest pewnie ok. 30 taksówkarzy, to nie znaczy że jak jeden podjedzie i nie będzie wiedział jak jechać, to nie jest tak ze wszystkimi. Inny podjedzie i weźmiesz do niego nr bo będzie ok.
Ja uważam że trzeba mieć jednego taksówkarza i z Nim jeździć. Jak jezdzisz często z kimś to zawsze to taniej będzie liczył dla Ciebie.

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 12 Sty 2009r. 20:58  
Cytuj
mlotekludziska skad wy macie takie informacje.sa dwie korporacje radio taxi (96-21)i(96-23)i sa pooblepiani tymi numerami,a taksowkarze ktorzy maja same koguty z napisem Taxi,nie naleza do korporacji.tylko pracuja na wlasna reke i rozdaja wizytowki.

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 13 Sty 2009r. 14:51  
Cytuj
wydaje mi sie ze PAMPERS robi 'lukrowana' reklamejezyk. wypowiedzial sie jak pracownik tej firmyzapytanie

 
 
 
 
~~Peter
ff
Wysłany: 13 Sty 2009r. 15:16  
Cytuj
~~xx wcale nie masz racji. Są taksówkarze którzy mają sam kogut z napisem taxi, beż zadnego nr korporacji i bez żadnego oblepienia samochodu a należą do korporacji.

 
 
 
 
~~xxx
ff
Wysłany: 13 Sty 2009r. 20:27  
Cytuj
podobno ma byc nowa firma taxi ktorej numer jest jeszcze nieznany?bedziemy mieli do wyboru trzy,jesli to prawda oczywiscienie wiem

 
 
 
 
~~dsg
ff
Wysłany: 13 Sty 2009r. 20:55  
Cytuj
tak prawda niedlugo bedzie trzecia korporacja numer bodajze 9691 i nalezec do neij beda..byli policjanci wiec samimilej jazdy :szok:

 
 
 
 
~~ktos
ff
Wysłany: 14 Sty 2009r. 15:22  
Cytuj
jak narazie z tego co mi wiadomo to jeździ trzech policjantów. Jak ktoś chce wiedzieć jakimi samochodami to pisać.

 
 
 
 
~~CBA
ff
Wysłany: 14 Sty 2009r. 15:28  
Cytuj
CYTAT
jak narazie z tego co mi wiadomo to jeździ trzech policjantów. Jak ktoś chce wiedzieć jakimi samochodami to pisać.


Czy tymi Taxi jezdzą ci policjanici co ich za łapówki jakiś czas temu wywalili??.Prasa pisała o tym jak tak to swietnie dajcie numer.

 
 
 
 
~~korporacja
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 19:47  
Cytuj
Powstała juz trzecia korporacja z numerem 15 843 91 91 i nie jezdza tam sami policjanci tylko taksowkarze z bylego MPT.
Teraz mamy dlugi numer a za kilka dni bedzie juz krotki numer 91-91. A korporacja nazywa sie MAX Taxi.

 
 
 
 
~~MADZIA
ff
Wysłany: 11 Lut 2009r. 19:52  
Cytuj
CYTAT
Powstała juz trzecia korporacja z numerem 15 843 91 91 i nie jezdza tam sami policjanci tylko taksowkarze z bylego MPT.
Teraz mamy dlugi numer a za kilka dni bedzie juz krotki numer 91-91. A korporacja nazywa sie MAX Taxi.


A w czym ona bedzie lepsza od tych dwóch??

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Komunikacja »