NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
lądowisko dla helikoptera,
~~KasioRR
ff
Wysłany: 10 Cze 2007r. 20:17  
Cytuj
Witam,
nie wiecie może czy w stalowej woli można wynająć lądowisko dla helikoptera, bo nie chce mi się za każdym razem "parkować" na zajezdni pod hutą i wracać do domu samochodem. Chciałbym wykupić własne lądowisko w okolicach ulicy 3 Maja w Rozwadowie. Może ktoś chce sprzedać dom do zburzenia? Dobrze płacę.

 
 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Cze 2007r. 20:17  
Cytuj

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Cze 2007r. 20:19  
Cytuj
Hmm, mogę Panu zaoferować budynek do wyburzenia, nie używam go, gdyż trzy calineczki które w nim trzymałem zasługują na to by wszyscy je oglądali, nie mogą stać w garażu, trzeba wszystkim je pokazać, więc budynek oddaję do sprzedaży.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Cze 2007r. 20:20  
Cytuj
Ojojojoj! A może interesuje Pana wymiana 2 Calineczek za prywatny odrzutowiec + hangar na lotnisku w Turbii? Z moją dopłatą, ma się rozumieć. Dziękuję za kontakt.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Cze 2007r. 20:27  
Cytuj
Ale i tak ja na tym tracę :( No ale wszystko jest możliwe, czekam na termin do uzgodnienia jazdy próbnej.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Cze 2007r. 22:58  
Cytuj
Jestem zajętym politykiem, więc ciężko będzie z terminami, aczkolwiek pójdę Panu na rękę, bo zależy mi na tych Calineczkach. Kluczyki od hangaru są pod wycieraczką, od odrzutowca zaś na lewym tylnym kole. Proszę tylko bez szaleństw, samolot jest zatankowany do pełna.

Pozdrawiam

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Cze 2007r. 23:06  
Cytuj
Oj naprawdę, moje calineczki są dla mnie bezcenne, mam nadzieję, iż świadom pan jest ich wielkiej wartości, oby trafiły w dobre ręce, to z nimi przeżyłem najpiękniejsze chwile mojego życia, dobrze że zostanie mi chociaż jedna.

 
 
 
 
~~ssss
ff
Wysłany: 10 Cze 2007r. 23:07  
Cytuj
jaja sobie robicie ??

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Cze 2007r. 23:08  
Cytuj
Przykro mi, że zabieram Panu kawał życia i wspomnień, jednak zmuszony jestem zakupić dwie. Jedną dla mnie, drugą dla mojego pierworodnego. Jak dorobię sobie córkę, to pomyślimy o zakupie trzeciej. BIG UP!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Cze 2007r. 23:11  
Cytuj
Ach, moje kochane calineczki, to z nimi przeżyłem pierwszą jazdę, pierwszy seks, pierwszy mandat, pierwszy wypadek, dostanie się do gimnazjum, mógłbym tak w nieskończoność, proszę nie śmiać się i nie myśleć, iż mogę sobie jaja z pogrzebu robić ;(

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Cze 2007r. 23:12  
Cytuj
Ja zaś w moim odrzutowcu przeżyłem pierwszy wytrysk w stanie nieważkości i dokonałem pierwszej injekcji... ech, wspomnienia.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Cze 2007r. 23:14  
Cytuj
Długo by wspominać, może ja wraz z moimi calineczkami i pan wraz z jeszcze swoim odrzutowcem zrobimy pożegnalne ognisko na błoniach w celu powspominania i zrobienia pamiątkowych foteczek ?

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Cze 2007r. 23:20  
Cytuj
Dobrze, chętnie się na to zgodzę, jeżeli załatwi Pan drewno na ognisko. Ja dostarczę kiełbasę grillową z serem i kijaszki od wujaszka.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Cze 2007r. 23:22  
Cytuj
Hmm z drewnem nie będzie problemu, muszę tylko je odpowiednio przygotować, bardzo dobrze z pana strony, że zagwarantuje pan kiełbaski, dobrze byłoby też, gdyby sam wujaszek przyszedł i obejrzał piękne calineczki w krajobrazie zachodzącego słońca i płynącego Sanu.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Cze 2007r. 23:25  
Cytuj
A czy wujaszek może przytargać ze sobą kontener MZK?

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Cze 2007r. 23:27  
Cytuj
Nie, bo wtedy jedno słowo i będzie po wszystkim, niech się cieszy że jeszcze nikt nie powiedział

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Cze 2007r. 23:28  
Cytuj
A jak wujaszek zadzwoni do wujka?

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Cze 2007r. 23:29  
Cytuj
Cóż, może lepiej pomińmy ten temat, to dziesięć minut i będzie, jesteśmy umówieni. Dziękuję twórcom strony za możliwość dokonania takiej transakcji.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Cze 2007r. 23:34  
Cytuj
Dokładnie, kochamy Was! Iha, będę miał calineeeeczki, będę miał calineeeeeczki siekiera motyka piłka lód, za calineczką gazu smród!

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Cze 2007r. 23:35  
Cytuj
Moje calineczki ;(

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Cze 2007r. 23:36  
Cytuj
czk'ą, 3maj luz, brat nie wariuj, calineczka rzecz nabyta, ważne że Ci się ostała pyta.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Cze 2007r. 23:37  
Cytuj
Moja calineczka ma taką moc - zobaczysz będziesz lał w koc.

 
 
 
 
~~
ff
Wysłany: 10 Cze 2007r. 23:39  
Cytuj
Moja moja,
mała calineczka,
A w niej, a w niej
wielka koksu beczka.

będziesz, będziesz
płakał gdy zobaczysz
będziesz będziesz
płakał gdy poczujesz
będziesz będziesz
jeśliś nie jest wujem smiech2

 
 
 
 
Posty: 106
Dołączył: 27 Lip 2006r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 11 Cze 2007r. 01:12  
Cytuj
Nudny już jesteś, nie chce się nikomu tego czytać. Daj sobie spokój.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~
ff
Wysłany: 11 Cze 2007r. 07:05  
Cytuj
A Ty zrób kawał jakiejś koleżance umiech. Bo ja to ten typ i te patenty. Kąsasz?

 
 
 
 
~~Marcin
ff
Wysłany: 11 Cze 2007r. 13:56  
Cytuj
CYTAT
Bo ja to ten typ i te patenty. Kąsasz?


Który typ? Upośledzonych, głupich, czy niekochanych?

 
 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »