NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
Prawo - czy jest jednakowe dla wszystkich, Opinie
Posty: 495
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd: Wyspa z duszą.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2009r. 11:08  
Cytuj
W ponurym obrazie rzeczywistości Stalowej Woli,gdzie teraz jest jeszcze gorzej jak w epoce wczesnego socjalizmuneutralny
Czy aby prawo jest jednakowe dla wszystkichwykrzyknik
Mysle ze Romowie albo Cyganie(jak kto woli.)Stoja ponad nim i kpia z niegoneutralny
- Żyją jak chcą w większości nie pracują,nie płacą należytych podatków otrzymując w zamian świadczenia niejednokrotnie większe od otzymywanych przez Polskie rodzinyneutralny
- Zmiany przepisy które przyznaja im mieszkania socjalne i stałe wysokie zasiłki,nie wymagając niczego.Pogońmy do prac interwencyjnych jesli nie podejmą odebrać zasiłkineutralny
Niech posyłaja dzieci do szkoły pod grożba odebrania zasiłkuneutralny
- Rozliczajmy za dewastacje mieszkań,za które nie płaca ani złotówki czynszuwykrzyknik
- Popatrzcie jak zachowuja sie w szpitalach podczas odwiedzin,obuwie ochronne ich nie obowiazujewykrzyknik(..spróbujcie zwrócić uwagę.)neutralny
- Podobno przestępczość z ich udziałem spadła (może ktoś miał na myśli wykrywalność z tym sie zgodze)neutralny

Osobie która udzieli mi informacji gdzie mogę wykombinowac legitymację stwierzajaca iz zaliczam sie do mniejszośći narodowej bo tak się właśnie czuję w tym mieście jako Polak będę dozgonnie wdzięcznyneutralny


CYTAT
Andrzej Szlęzak od początku był przeciwny budowie nowej, nielegalnej świątyni. Teraz po zapadnięciu wyroku jest oburzony, że do całego zamieszania została wciągnięta jego matka, która została poproszona o wpłynięcie na zmianę nastawienia prezydenta do legalizacji samowoli budowlanej.

A to zaczerpniete z artykułu:To już pewne, że kościoła nie będzie.wykrzyknik
Pytanie: To w tym miescie istnieją grupy nacisku na decyzje urzedników.wykrzyknikZadziałała tutaj chyba mafia - (W Polsce nie
ma mafii tylko zorganizowane grupy przestępcze,największe znajdziemy w senacie & sejmie.)ok

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2009r. 11:08  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2009r. 11:58  
Cytuj
Nie mów mi o tym kraju i tej wsi pod nazwą Stalowa Wola bo mi się niedobrze robi. Bismarck powiedział prawdę, że dajcie Polakom władzę, a sami się wykończą. I tak się dzieje.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2009r. 12:21  
Cytuj
Ciekawe, kilka osób od jakiegoś czasu najeżdża na to jacy są Polacy i jakim to strasznym krajem jest ta Polska, a mimo to żyją w tej strasznej Polsce wśród tych durnowatych Polaków. Czyżby nieudacznicy co

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2009r. 12:25  
Cytuj
Echelon - odezwała się głupia duma narodowa?

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2009r. 12:29  
Cytuj
Nie, nie odczuwam żadnej dumy narodowej, zdaję sobie sprawę z pewnych narodowych ułomności (każdy naród jakieś ma, jeśli w ogóle można to tak nazwać), ale dostrzegam za to frustrata, któremu nic nie wychodzi i który musi jakoś skanalizować swoją frustrację (bo przecież nie dopuści do siebie, że jest nieudolny).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2009r. 12:30  
Cytuj
Pytanie: To w tym miescie istnieją grupy nacisku na decyzje urzedników.wykrzyknikZadziałała tutaj chyba mafia - (W Polsce nie
ma mafii tylko zorganizowane grupy przestępcze,największe znajdziemy w senacie & sejmie.)ok [/cytat]


A mafia to chyba zorganizowana grupa przestępcza która ma powiązania z polityką ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2009r. 12:34  
Cytuj
Bismarck powiedział prawdę, że dajcie Polakom władzę, a sami się wykończą. I tak się dzieje.[/cytat]

Bismarck powiedział także coś o wytępieniu polaków aby móc przetrwać.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2009r. 12:52  
Cytuj
CYTAT
Nie, nie odczuwam żadnej dumy narodowej, zdaję sobie sprawę z pewnych narodowych ułomności (każdy naród jakieś ma, jeśli w ogóle można to tak nazwać), ale dostrzegam za to frustrata, któremu nic nie wychodzi i który musi jakoś skanalizować swoją frustrację (bo przecież nie dopuści do siebie, że jest nieudolny).



W tym chorym kraju aby cokolwiek było dobrze należy być oszustem, złodziejem, cwaniakiem, alkoholikiem. Tak modnie nazywa się to bycie przedsiębiorczym i zaradnym. Osoby uczciwe są frajerami i nie mają czego szukać w tym kraiku nad Wisłą.

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 13 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2009r. 13:01  
Cytuj
Ja pier.... wszyscy dostrzegacie problemy, a nic nie chcecie zmienić.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2009r. 13:02  
Cytuj
Więc albo jesteś oszustem, alkoholikiem i złodziejem, albo uczciwą łajzą bo zgodnie z twoją tezą człowiek uczciwy, ale zaradny żyje już w innym kraju.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd: Wyspa z duszą.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2009r. 13:04  
Cytuj
CYTAT
Ciekawe, kilka osób od jakiegoś czasu najeżdża na to jacy są Polacy i jakim to strasznym krajem jest ta Polska, a mimo to żyją w tej strasznej Polsce wśród tych durnowatych Polaków. Czyżby nieudacznicy co


Rodzine z Lipy(gmina Zaklików) tez nazwiesz nieudacznikamiwykrzyknik
Co zrobiłeś,żeby pomóc takim ludziomwykrzyknik
Podaj konkretne przyklady pomocy ludziom których nazywasz nieudacznikamineutralny

CYTAT
ale dostrzegam za to frustrata, któremu nic nie wychodzi i który musi jakoś skanalizować swoją frustrację (bo przecież nie dopuści do siebie, że jest nieudolny).


Co do tego tekstu jest poprostu zajebistywykrzyknik
Dziwi mnie ze w tym przypadku nie zarzucasz mi rasizmuneutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2009r. 13:04  
Cytuj
CYTAT
Więc albo jesteś oszustem, alkoholikiem i złodziejem, albo uczciwą łajzą bo zgodnie z twoją tezą człowiek uczciwy, ale zaradny żyje już w innym kraju.


Dokładnie tak jest.
A skąd wiesz, gdzie ja żyję?

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2009r. 13:12  
Cytuj
CYTAT
Rodzine z Lipy(gmina Zaklików) tez nazwiesz nieudacznikami
Co zrobiłeś,żeby pomóc takim ludziom
Podaj konkretne przyklady pomocy ludziom których nazywasz nieudacznikami


Nie wiem co twierdzi rodzina z Lipy, kim ci ludzie są i o co ci chodzi, przeczytaj ze zrozumieniem mój pierwszy post mlotek.

CYTAT
Dziwi mnie ze w tym przypadku nie zarzucasz mi rasizmu


Widzę, że nie wiesz co to jest rasizm. Mogę cię posądzać o niedouczenie, ignorancję i nieudolność; to ostatnie pewnie wynika z tych dwóch pierwszych.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 162
Dołączył: 13 Lip 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2009r. 13:24  
Cytuj
Najlepiej by było jakbyście wyjechali wszyscy i budowali za marne grosze (jak dla nich) cudzy kraj, a nie zgadzacie się żyć i pracować w Polsce za minimalną krajową a najlepiej to na umowę zlecenie beż żadnego ubezpieczenia.

Wiecie, dlaczego Anglicy czy Niemcy narzekają na obcokrajowców nie dla tego, że zabieramy im prace tylko, że zaniżamy wynagrodzenie. Ale co tam Polak uwielbia narzekać i nie lubi nic zmieniać bo będzie inaczej od tego jak się przyzwyczaił.

Fajnie się siedzi za granicą w norze odkładając Euro dla żony w Polsce? pracując po 10h od poniedziałku do piątku? a jedyną atrakcją jest napicie się wódki przy piątku i sobocie. Jedynym „za” są i tak lepsze zarobki jak w Polsce, nawet student przez miesiąc na wakacjach na budowie w Berlinie może zarobić 1500Euro lekko.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 495
Dołączył: 14 Kwie 2009r.
Skąd: Wyspa z duszą.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2009r. 13:27  
Cytuj
CYTAT
Mogę cię posądzać o niedouczenie,ignorancję i nieudolność;to ostatnie pewnie wynika z tych dwóch pierwszych.


Jedyne co możesz,to delikatnie mówiąc szczeże pocałować w...(D)strzalkatam,gdzie kończą się plecy.okJeśli jesteś uparty
i masz dużo chęci to dasz radeneutralny

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1396
Dołączył: 7 Sie 2008r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2009r. 15:28  
Cytuj
63% Polaków uważa, że sprawy w kraju idą w złym kierunku. Przeciwnego zdania jest 25% badanych; 12% nie ma jednoznacznej opinii - podaje sierpniowy sondaż TNS OBOP o nastrojach społecznych. Dane są podobne do tych sprzed miesiąca.

Zdecydowana większość respondentów - 74% - uważa, że polska gospodarka znajduje się w kryzysie. 17% określa ten kryzys jako głęboki. O rozwoju gospodarki mówi jeden na pięciu Polaków (22%). Z kolei 1% uważa, że jest to rozwój dynamiczny.

37% sądzi, że w ciągu najbliższych trzech lat materialne warunki życia ludności w naszym kraju będą mniej więcej takie same. 38% ankietowanych jest przekonanych, że nastąpi pogorszenie, a 21% spodziewa się poprawy. 4% nie ma opinii.

TNS OBOP podaje, że w zestawieniu tych badań z uzyskanymi w poprzednim miesiącu nastroje społeczne Polaków nie uległy znaczącym zmianom. Z kolei w zestawieniu z sierpniem ub. roku nastroje pogorszyły się: o 11 pkt proc. zwiększył się odsetek not negatywnych, przy jednoczesnym spadku o 9 pkt proc. ocen pozytywnych.

Sondaż TNS OBOP zrealizowano od 6 do 9 sierpnia na reprezentatywnej, losowej 1000-osobowej ogólnopolskiej próbie osób od 15. roku życia. Maksymalny błąd statystyczny dla takiej wielkości próby wynosi +/-3 proc.

http://wiado(...)osc.html

PZPR przy obecnej PO to jak uniwersytet obok przedszkola. A miało być tak pięknie.....
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~Reiker
ff
Wysłany: 22 Sie 2009r. 14:50  
Cytuj
Jak to jestwykrzyknik
Prawo jest jednakowe dla wszystkich czy niecool
Bo czytam te wasze wypociny i ogarnia mnie śmiech,kogo one obchodzacool

 
 
 
 
~~Leoniasty
ff
Wysłany: 23 Sie 2009r. 00:29  
Cytuj
CYTAT
~Reiker Jak to jest
Prawo jest jednakowe dla wszystkich czy nie
Bo czytam te wasze wypociny i ogarnia mnie śmiech,kogo one obchodza



Prawo i jest dla chłopa w gumofilcach i kufajce. Bo ze sprawiedliwością, to już różnie bywa. Tu przypomina mi się zasłyszana przypowiastka o prawie. PRAWO JEST JAK OGRODZENIE. TYGRYS JE PRZESKOCZY, WĄŻ SIĘ PRZEŚLIŹNIE, ALE BYDŁO ZATRZYMA. Bardzo gorzka, ale niech mi ktoś powie, że nie jest w niej coś na rzeczy.cool girl

 
 
 
 
~~kika
ff
Wysłany: 23 Sie 2009r. 15:01  
Cytuj
PRAWO JEST JAK OGRODZENIE. TYGRYS JE PRZESKOCZY, WĄŻ SIĘ PRZEŚLIŹNIE, ALE BYDŁO ZATRZYMA.

Jest bezprawie i nikt z tym nic nie robi, bo szraraczek nie moze nic i ten kto łamie prawo jeszcze bedzie Ci sie smiał prosto w twarz

 
 
 
 
~~Gal.
ff
Wysłany: 24 Sie 2009r. 10:54  
Cytuj
CYTAT
CYTAT
~Reiker Jak to jest
Prawo jest jednakowe dla wszystkich czy nie
Bo czytam te wasze wypociny i ogarnia mnie śmiech,kogo one obchodza



Prawo i jest dla chłopa w gumofilcach i kufajce. Bo ze sprawiedliwością, to już różnie bywa. Tu przypomina mi się zasłyszana przypowiastka o prawie. PRAWO JEST JAK OGRODZENIE. TYGRYS JE PRZESKOCZY, WĄŻ SIĘ PRZEŚLIŹNIE, ALE BYDŁO ZATRZYMA. Bardzo gorzka, ale niech mi ktoś powie, że nie jest w niej coś na rzeczy.cool girl


Polskie prawo jest jak słup - nie da się go przeskoczyć ale da się go obejść.

 
 
 
 
~~o.c.ż.
ff
Wysłany: 24 Sie 2009r. 11:13  
Cytuj
"KU ZDUMIENIU WSZYSTKICH NARODÓW ŚWIATA , TO Z POLSKI WYJDZIE/wyszła/ NADZIEJA DLA UDRECZONEJ LUDZKOŚCI"-J.P.II

"WARSZAWA STOLICĄ SWIATA BĘDZIE-JĘZYKA POLSKIEGO UCZYC SIĘ BEDZIECIE" -mówi kolejna przepowiednia/juz się uczą/

ps. niektórzy wiedzą o czym mowa-niektórzy...

 
 
 
 
Posty: 1228
Dołączył: 2 Sty 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2009r. 13:34  
Cytuj
demokracja to ustroj, ktory chroni mniejszosci przed negatywnym wplywem rzadzacej wiekszosci umiech

Mnie Romowie nie przeszkadzaja. Nie ma we mnie ani krztyny rasisty czy szowinisty.

Polska to kraj duzy, rozkradany przez rzadzacych i banki, nie mniejszosci sa tu problemem (wiemy czym szukannie innych sie konczy, Europa ma sliczny zapis pogromow 'innych'umiech

Immortal - All Shall Fall
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 217
Dołączył: 14 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 25 Sie 2009r. 13:38  
Cytuj
Prawo jest takie:

Prawo jest jak płot - żmija zawsze się prześliźnie, tygrys zawsze przeskoczy, a bydło przynajmniej się nie rozłazi, gdzie nie powinno.

Heruur; SG-1, SG Atlantis, SG Univerese, Hatak Group, Orion-Tokra.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »