NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
Legenda: człowiek z kopytem w Stalowej?, Co i jak sądzicie?
Posty: 4
Dołączył: 19 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2009r. 09:13  
Cytuj
Witam,

Czy pamietacie około 2000 roku to było, była legenda ze po stalowej jezdzi bodajrze bmw człowiek z kopytem? jakie macie z tym doświadczenia i co o tym pamietacie? Pozdrawiam

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2009r. 09:13  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pir
pir
Posty: 238
Dołączył: 15 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2009r. 09:31  
Cytuj
co to znaczy jakie macie z tym doświadczenia ?. przecież to był wymysł od idiotów dla idiotów (nagłaśniany w kościołach).potluczony

beka, co się na tym forum dzieje sciana

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 392
Dołączył: 6 Kwie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2009r. 09:35  
Cytuj
CYTAT
Witam,

Czy pamietacie około 2000 roku to było, była legenda ze po stalowej jezdzi bodajrze bmw człowiek z kopytem? jakie macie z tym doświadczenia i co o tym pamietacie? Pozdrawiam



Ja pamietam jak było głośno o czarnej wołdze bez klamekumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 19 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2009r. 13:35  
Cytuj
CYTAT
co to znaczy jakie macie z tym doświadczenia ?. przecież to był wymysł od idiotów dla idiotów (nagłaśniany w kościołach).potluczony

beka, co się na tym forum dzieje sciana



Doświadczenia czyli styczność z tym. I co o tym sądzicie.umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
pir
pir
Posty: 238
Dołączył: 15 Cze 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2009r. 14:19  
Cytuj
Styczności z czymś co jest wymysłem chorych głów ? potluczony
dobre sobie, to tak jak by zrobić sobie zdjęcie z powietrzem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2009r. 14:22  
Cytuj
murzyn chcesz znać prawdę? Ja miałem z nim styczność. Powiedział, że się przerzucił z wołgi na bmw bo wołga to już stary rupieć był i paliła tyle, że z tankowaniem nie wyrabiał, a kopyta przykleił sobie tak dla lansu, żeby być bardziej czarny niż twój nick mlotek.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 4
Dołączył: 19 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2009r. 21:15  
Cytuj
Moja ciotka pracowała kiedys w szalonym maxie, i widziała go: opisywała tak: porzyszedł gosciu ciemnej karnacji w białym garniturze, człapał tak jakby miał jakies kopyta, i na kasie nie miały jak wydawac pieniedzy , przyszedł i powiedzał wiem ze pani nie ma pieniedzy ja pani dam tyle i tyle i tak zamotał ze 4-y kasjerki naciągną na łaczna kwote około 400zł. Tyle co ja wiem

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 23
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2009r. 22:17  
Cytuj
heheh ale ja też to pamiętam. Jeszcze ludzie gadali że on jeździ w pobliżu klasztoru i pyta się która godzina, a później jak mu się powiedziało to coś gadał że twoja ostatnia albo coś tam, hehe. I wszyscy gadali a nikt nie widział haha

Błogosławiony niech będzie człowiek, który nie mając nic do powiedzenia, nie dostarcza tego dowodu w słowach.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2009r. 22:29  
Cytuj
CYTAT
przyszedł i powiedzał wiem ze pani nie ma pieniedzy ja pani dam tyle i tyle i tak zamotał ze 4-y kasjerki naciągną na łaczna kwote około 400zł.


No to teraz już nie ma chyba żadnych wątpliwości, jak nic musiało to być diabelskie nasienie. Tylko diabeł potrafi zamotać kasjerki na całe 4 stówy smiech2. Niech się ciotka cieszy, że przy okazji o godzinę nie spytał bo wtedy to by już była kaplica jezyk.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 209
Dołączył: 29 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 29 Sie 2009r. 14:14  
Cytuj
CYTAT
Moja ciotka pracowała kiedys w szalonym maxie, i widziała go: opisywała tak: porzyszedł gosciu ciemnej karnacji w białym garniturze, człapał tak jakby miał jakies kopyta, i na kasie nie miały jak wydawac pieniedzy , przyszedł i powiedzał wiem ze pani nie ma pieniedzy ja pani dam tyle i tyle i tak zamotał ze 4-y kasjerki naciągną na łaczna kwote około 400zł. Tyle co ja wiem
...Murzyn rada dla cioci..niech zmieni dealerachytry W sumie dobrze ze tylko z brakującej kasy się tłumaczyła (pewnie manko więc historyjka na miejscu)placzeGorzej z ciąży...bo tu już dziecko mogło by się bez kopyta urodzić i być podobne do sąsiada...albo listonosza...zaklopotany

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »