NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2
Kosmetyczka i fryzjer na ślub,
Posty: 87
Dołączył: 2 Lis 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2009r. 08:11  
Cytuj
Mnie na ślub czesała Pani Monika Kogut z salonu na Białych Domach (tak od podwórka), a makijaż, paznokcie itd. robiła Pani Ania z salonu kosmetycznego w tych białych domkach koło SP nr 12, tam gdzie kiedyś była pizzeria Al Padrino. Próbnych wcześniej nie robiłam, bo i tak nigdy tak samo drugi raz mnie nie uczesze, więc po co kasę wydawać. Efekt był świetny - dodam nawet, że podobało się mojemu mężowi, który zawsze jest niesamowicie sceptyczny jeśli chodzi o tzw. fryzjerskie upięcia (zawsze mówi, że jak kobieta pójdzie do fryzjera to się tylko spaskudziumiech)
Co do makijażu to również perfect umiech przez ostatni tydzień przed ślubem Pani Ania przygotowywała mi ciałko i twarz i w sobotę zrobiła świetny makijaż, który nie wyglądał jak tona tapetyumiech wyglądałam tak jakbym miała idealnie gładką skórę bez żadnych przebarwień. No i te moje oczy - rewelacyjnie podkreślone. I nie chodzi tu o wychwalanie swojej osoby, tylko makijażystki, bo moja twarz na codzień pozostawia wiele do życzenia :(
PS: w maju byłam w salonie u Ilony czesać się na ślub koleżanki (i przy okazji chciałam zobaczyć jak ona czesze) - odradzam. To typowa fryzjerka - stylistka - nie ważne co chcesz mieć na głowie, ona i tak zrobi według swojej wizji. Efekt był taki, że w jej ocenie "naturalne upięcie" wyglądało tak, jakbym nie czesała się przez tydzień umiech Więc na własną ślubną poszłam już do Pani Moniki umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2009r. 08:11  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 17
Dołączył: 19 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2009r. 10:04  
Cytuj
Szeherezada moglabys mi takze wyslac zdjecia z makijazem od pani Basi??
To moj mail: jogny_(at)_gazeta.pl

Z gory dziekuje

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2009r. 10:07  
Cytuj
slub w kolbuszowej o 14 umiechwiadomo ok 13;30 do kosicola u mne goscie juz iod 12 kamerzysta tez czyli na ok 11.30 mam byc na blysk... nie zwlekaj tylko gon do fryzjera sieok umawiac

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2009r. 18:24  
Cytuj
Garfield a Ty mogłabyś jakieś zdjęcia wysłać, zeby zobaczyc efekty? umiech Jak nazywa się ten salon? może masz jakis numer?

Sosna jesteś z Kolbuszowej? Mój przyszły mąż jest z tego miasteczka. Co robisz tu na forum? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2009r. 20:38  
Cytuj
heheh nie jestem z kolbuszowej mam tam tylko pzryjecie weselne, poprostu blizej nie bylo juz wolnych terminow na ten rok.

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 3 Sty 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2009r. 21:40  
Cytuj
http://www.u-asi.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 87
Dołączył: 2 Lis 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2009r. 07:49  
Cytuj
[cytat]Garfield a Ty mogłabyś jakieś zdjęcia wysłać, zeby zobaczyc efekty? umiech Jak nazywa się ten salon? może masz jakis numer?

Numer do salonu "U Moniki" : (0-15) 843 10 88, www.u-moniki.pl, a do kosmetyczki Ani: (0-15) 844 32 56 (pracuje na tygodniu od 13.00-19.00). Jeśli chodzi o zdjęcia, to prześlę, tylko dopiero w piątek lub sobotę, bo aktualnie nie mam do nich dostępu. Pozdrawiam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 20 Sie 2009r. 08:44  
Cytuj
No to nieźle. Sezon ogórkowy umiech.A w jakim lokalu masz to przyjęcie? umiech Pytam z ciekawości.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 21 Sie 2009r. 10:08  
Cytuj
Macie może jakies doświadczenia z salonem Gracja lub Gabriela na białych domach? Może ktos coś o nich słyszał?
Wyszperałam kilka dobrych opinii o Gabrieli, ale adresu w necie nie znalazłam... ktoś pomoze? umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 27 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Wrz 2009r. 21:34  
Cytuj
ZDECYDOWANIE PANI BASIA !!!
Salon miesci sie w rozwadowie 15 8428486 .
Naprawde robi perfekcyjne fryzury !!! Jest najlepsza fryzjerka w okolicach u ktorej bylam i juz jej nie zamienie . Naprawde polecam
zaraz obok jest tez super kosmetyczka zaklad nazywa sie SARA.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 135
Dołączył: 1 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 1 Paź 2009r. 20:56  
Cytuj
jeśli chodzi o tipsy polecam Panią Anię mam tylko nr gg 10568995 bierze 50zł ma duży wybór ozgooddób i umie doradzić good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 14 Paź 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 14 Paź 2009r. 00:17  
Cytuj
Ja proponuję Młodzieżowy Salon Kosmetyczno- Fryzjerski z Gabinetem masażu przy Al Jana Pawła II 2a tel 664-065-283
to salon niedawno otwarty ale z miła i fachową obsługą jestem zadowolona z paznokci i włosów wiec polecam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »