NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »
Nowy Temat Odpowiedz
1 2 »
Kosmetyczka i fryzjer na ślub,
Posty: 9
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2009r. 15:38  
Cytuj
Czy możecie polecić dobrą kosmetyczkę (chodzi o makijaż ślubny) i fryzjera? Problem w tym, że od kilku lat nie mieszkam w Stalowej i jestem w tym temacie zielona.Koleżanka poleciła mi salon Gracja. Możecie te informację zweryfikować?umiech Drugie pytanie - co myślicie o salonie fryzjerskim Ilona na Narutowicza?
Z góry dziękuje za pomoc!umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2009r. 15:38  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 822
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2009r. 15:40  
Cytuj
Mam nadzieję, że teraz nie zacznie się ponowne ocenianie salonu Ilony, bo ten temat wyczerpano chyba już całkowicie. Wystarczy poszukać.

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2009r. 15:51  
Cytuj
Nie widziałam tego tematu, więc pytam.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 822
Dołączył: 20 Sie 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2009r. 17:49  
Cytuj
Nie widziałaś, bo go teraz nie ma. Spróbuj jednak w wyszukiwarkę wpisać frazę "salon Ilona". Powinnaś wtedy bez problemu znaleźć opinie ludzi na temat tego zakładu. Pozdrawiamumiech

Robię to, co lubię. Lubię to, co robię.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2009r. 18:46  
Cytuj
Ok. Spróbuję. Ale nadal proszę o jakieś opinie i namiary umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 435
Dołączył: 16 Kwie 2009r.
Skąd: Stalówka
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2009r. 18:53  
Cytuj
Witam!
Mnie do ślubu czesała Basia (ma salon w wieżowcu na KEN), a makijaż robiła mi P. Monika z METAMORFOZY. Jestem bardzo zadowolona z pełnego profesjonalizmu i zaangażowania obu pańgood
1) KOSMETYCZKA
Wcześniej umówiłam się na próbny makijaż (gorąco to polecam, bo będziesz przygotowana na swój wygląd - bo makijaż ślubny różni się od codziennego, wiadomo i będziesz mogła zaproponować coś od siebie, tak, żebyś się czuła w nim jak najlepiej.To bardzo ważne przecież w tym wyjątkowym było nie było dniuumiech). W Metamorfozie mają pełny zestaw kosmetyków do makijażu, tak że nie ma strachu, że czegoś zabraknieok. Możesz też pomyśleć (jeśli jest taka potrzeba) o hennie, regulacji brwi, czyszczeniu twarzy...
Makijaż wyglądał rewelacyjnie!
2) FRYZJERKA
Do Basi na strzyżenie chodzę od roku i mam do niej pełne zaufanie. Nie wprowadza swojego widzimisię, tak więc strachu nie miałam przed czesaniem, a fryzurę miałam niełatwą (tak mi się wydaje), z wpiętą w zaplecienie cantedeschią. Fryzurę znalazłam w gazecie, chciałam tylko tą i żadną innązarumieniony Bałam się, że się nie uda na moich "piórkach" i że długość nie ta, a jednak!Majstersztyk!

Tak więc gorąco polecam i METAMORFOZĘ i Basięgoodok

Wstrząśnięta, niezmieszana...
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 11 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2009r. 19:12  
Cytuj
Nikt nie robi lepszego makijażu w Stalowej i okolicach niż p. Basia z salonu Sara z Rozwadowa. Już sama jakość kosmetyków, które używa świadczy o profesjonalizmie. Co prawda robiłam tam tylko makijaż na 100dniówki, sylwestry i wesela.Każdy chyba zna ten salon, jeden z najstarszych u nas no i kolejka na makijaż chyba też o czymś mówi. Mogę przesłać kilka zdjęć.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2009r. 19:26  
Cytuj
Szeherezada,
ile wcześniej trzeba się zapisać do Pani Basi na makijaż ślubny?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2009r. 19:29  
Cytuj
Dziewczyny,
tak wogole to ile wczesniej przed slubem trzeba umowic wizyte u kometyczki i fryzjerki?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2009r. 19:33  
Cytuj
Szeherezada,
bardzo chetnie zobaczylabym te fotki umiech Niedlugo bede musiala sie na ktoras Pania kosmetyczke zdecydowac co

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 11 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2009r. 19:57  
Cytuj
podajcie mi swoje adresy to wyślę... a z tego co pamiętam to przed okresem imprezowym jak sylwester czy karnawał trzeba było dzwonić mniej więcej 3 miesiące przed. W tamtym roku malowała mnie na ślub w kwietniu w Wielką Sobotę z tego co pamiętam i zadzwoniłam w lutym i jeszcze się wcisnęłam umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2009r. 20:13  
Cytuj
Szeherezada,
jak bys mogla wyslac te fotki to byloby super. Adresik: babetka24_(at)_wp.pl
Z gory dzieki umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2009r. 20:13  
Cytuj
Adres raz jeszcze babetka24_(at)_wp.pl

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2009r. 20:14  
Cytuj
Zle sie wpisuje ten adres. Tam jest: babetka24 małpa wp.pl pisane razem bez zadnych odstepow
Raz jeszcze wielkie dzieki

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2009r. 20:41  
Cytuj
a ja jestem umuwiona do Joanny na fryz i makijaz i pznokcie
nie wiem jak bedzie, ma ktos jakies doswiadczenia z Joanna? wiem zr paznokcie robi lipne a co do wkosow no nie wiem ?
good

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2009r. 20:42  
Cytuj
dodam ze z paznokci napewno zrezygnuje.......

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 255
Dołączył: 3 Lut 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2009r. 21:15  
Cytuj
Znam Panią Basię bardzo dobrze ;)
Czesała moją żonę na ślub.
Nie sposób się nudzić w salonie a fach w ręku ma! Trzeba przyznać.
Zresztą dostać się do niej też trudno ale cóż jakby nie robiła dobrze to w salonie pustki by były ;)
PS teraz wszystkie koleżanki ścisnęło jak zobaczyły żonę w nowej fryzurze good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2009r. 21:42  
Cytuj
Ja także poproszę o zdjęcia : jassmine.jasstine @ gmail.com (bez spacji). umiech

Zobaczymy rezeultat i ocenimy. Z góry bardzo dziękuję.
Mam przy okazji pytanie: mój ślub jest na początku października - czy będę miała problem umówić się na makijaż i czesanie?
Ile godzin wcześniej się takie rzeczy załatwia?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2009r. 21:59  
Cytuj
A poza tym i tak nie znalazłam wątkow na temat salonu Ilona na Narutowicza... ?

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2009r. 22:16  
Cytuj
ja mam slub 3 padziernik i umowiona jestem juz chyba od maja na ta date, tak mi doradzila kolezanki, wiadomo jak to w soboty dzien weselny kazda dziewczyna idzie do fryzjera wiec te lepsze godziny 8,9,10,gora 11 sa juz wyzaklepywane. ja bym chyba ze strasu umarla jakby miala przyjsc do fryz na 11 (zejdzie z godzine, potem makijaz lub na odwrot) potem ledwo sie w kiecke wcisne a juz trzeba bedzie do kosciola gnac! (a gdzie czas na odstresowanie sie????)goodcool girl

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2009r. 22:20  
Cytuj
neutralnyneutralnyaha moja kolezanka raz czesala do slubu Pani agnieszka z cechu nad dawna cinema, normalnie masakra! moja mama miala podobna na swoim slubie. a jak cos chcesz swojego dodac do tego, jakis pomysl czy cos to normalnie miala pretensje ze ona tu jest fryzjerka. mnie to zdeka lepiej le tez cudow nie bylo. Najpierw narzekala na moje pasemja ze sa beznadziejene ze jak ktos mi mogl tak spaskudzic wlosy ze jak jak sie z tym z domu nie wstydze wychodzic normanie w szkou bylam ( a pasemka robilam soebie samaplacze)mia sie tam widzialy

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 352
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2009r. 22:20  
Cytuj
neutralnyneutralnyaha moja kolezanka raz czesala do slubu Pani agnieszka z cechu nad dawna cinema, normalnie masakra! moja mama miala podobna na swoim slubie. a jak cos chcesz swojego dodac do tego, jakis pomysl czy cos to normalnie miala pretensje ze ona tu jest fryzjerka. mnie to zdeka lepiej le tez cudow nie bylo. Najpierw narzekala na moje pasemja ze sa beznadziejene ze jak ktos mi mogl tak spaskudzic wlosy ze jak jak sie z tym z domu nie wstydze wychodzic normanie w szkou bylam ( a pasemka robilam soebie samaplacze)mia sie tam widzialy

Z miłością jest jak z masłem, od czasu do czasu trochę chłodu utrzymuje ją w świeżości (M. Achard)
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 21
Dołączył: 9 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2009r. 22:23  
Cytuj
Szeherezada ...bardzo proszę o fotki, gdyś zastanawiam się nad skorzystaniem z usług p. Basiumiech

madziula888_(at)_poczta.fm

z góry dziękujęumiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 9
Dołączył: 18 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 18 Sie 2009r. 23:00  
Cytuj
Sosna gdzie będzie przyjęcie weselne (i o której)? Mam ślub w tym samym dniu ;)

Nieco mnie zestresowałam z tym wcześniejszym umawianiem się.. :(

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 11 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 19 Sie 2009r. 00:12  
Cytuj
maile wysłane umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
1 2 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Forum ślubne »