NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »
Nowy Temat Odpowiedz
DW. PKP STALOWA WOLA - ROZWADÓW, JEST CZYM SIĘ POCHWALIĆ....
Posty: 426
Dołączył: 11 Maja 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2009r. 02:19  
Cytuj
Myslę, że lepiej w rozdziadowie jedną stację z tradycjami utrzymywać, niz trzy przystanki pozostałe we wielowsi jaką jest stalowoola...



kto jest za, a kto za nie... piszcie a moze ktos to usłyszy....good

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2009r. 02:19  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 561
Dołączył: 13 Maja 2009r.
Skąd: St.
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2009r. 08:32  
Cytuj
jestem jak najbardziej ZA

ze co ?
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 344
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 16 Sie 2009r. 13:29  
Cytuj
Dla większości podróżujących, stacją docelową bądź przesiadkową jest St.Wola - Rozwadów.

Nie okłamujmy się, ale dworzec PKP w Rozwadowie był kiedyś naprawdę piękny. Gdyby znalazł się inwestor, który zechciałby odrestaurować zaniedbany, nawet rzec można w ruinie dworzec stałby się wizytówką miasta.

Wtedy, chyba też powinno zadbać się o kamienice/budynki w okolicy dworca, bo one tez straszą

Na pocieszenie powiem Wam, że nasz Dworzec PKS jest całkiem niezły, porównując go do PKS w Katowicach. Tam to wogole nawet przy stanowiskach kawałka dachu nie;/, a u nas przynajmniej jest pod czym stanąć. Choć nie wątpię także jemu modernizacja by się przydała.

Nie sadzicie, że naszemu miastu przydałby się architekt z prawdziwego zdarzania?

Jak już przy temacie Rozwadowa jesteśmy. Wie ktoś czy znalazł się jakiś śmiałek, który zadba o Park w Charzewicach? Byłam tam jakiś czas temu i zauważyłam, ze większość chaszczy została wykarczowana.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Off-Topic » Rozmowy na każdy temat. »