NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »
Nowy Temat Odpowiedz
Wesele w Wyższym Wymiarze,
Posty: 4
Dołączył: 18 Gru 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2009r. 13:53  
Cytuj
co myślicie o tym lokalu? był tam ktoś na weselu? jak jest z obsługą i z jedzeniem??
wiem że jeśli chodzi o dyskoteki to jest prażka bo mało ludzi chodzi no i ceny są wysokie ale o weselach nic nie wiem...

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2009r. 13:53  
Cytuj

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 22
Dołączył: 19 Lut 2009r.
Skąd: estweua
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2009r. 18:30  
Cytuj
szczerze nie byłem na weselu w WW, ale podobna nie są najgorsze

pS. jak na dyskotekach w WW sa ceny wysokie to powiedzcie gdzie jest tanio?

homo suma nihil humanum a me alienum puto.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 1
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2009r. 20:52  
Cytuj
Milem tam wesele, jezeli mam ci doradzac o zdecydowanie odradzam. Mielismy wesele akurat wtedy gdy szef tego lokalu mial wazne sprawy rodzinne do zalatwienia wiec niestety niemogl byc na weselu i byc moze dlatego bylo zle. Ale coz przez to nasze wesele nie okazalo sie pary roku. Po pierwsze kelnerki do niczego na 120 osob tylko dwie pracowaly sumiennie ale przeciez nie mogly robic wszystkiego reszta gdzies znikla dzieki czemu bralowalo przedewszyskim sztuccy czesc gosci jadlo nozem. po drugie wlasciciel lokalu odwiodl nas od wynajmowania dekoratora i niestety uleglismy( wielki nasz blad) szczegolnie sciana ze para mloda byla straszna. Na samym wejsciu zostal wylany szampan na nasz stolik. Hm ale jesli chodzi o jedzenie to bylo bardzo dobre szkoda tylko ze cala resza nie dopisala.Biorac to wszysko pod uwage jezeli mielibysmy sie wrocic w stecz wybralibysmy innym lokal.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 6
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2009r. 23:11  
Cytuj
Byłam tam i była bardzo ładna pogoda na zewnątrz, było bardzo cieplutko i musze powiedziec ze klimatyzacja w tym lokalu jest...... (jak bym powiedziała ze beznadziejna to bym skłamała) jej nie ma tam wogole. A kelnerki nadają się do tarcia chrzanu (z wyjątkiem justynyumiech ). A kuchary to przy garach mają stać a nie tańcowac jak hgw co. DRODZY STALOWOLANIE NIE POLECAM TEGO LOKALU. O podłodze może nie bede pisała :(. Ale za to poprawiny były SUPER bo byly w całkiem innym miejscu.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 5
Dołączył: 4 Sie 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 4 Sie 2009r. 23:29  
Cytuj
Nie byłam na weselu w tym lokalu, ale jeśli mogę doradzić to na twoim miejscu wybrała bym lokal bardziej sprawdzony, z doświadczeniem w takiej branży i wyrobioną renomą. Ja swoje wesele zrobiłam w Romie i jestem w 100% zadowolona. Np. lokal był wystrojony w takie kolory jakie ja sobie zażyczyłam wcześniej, kelnerki bardzo obrotne, a ponad to jeśli chodzi o rozliczenie finansowe po weselu to też był ok.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 38
Dołączył: 14 Cze 2009r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 5 Wrz 2009r. 18:01  
Cytuj
Wg mnie WW nie nadaje się na wesela...!!!
Najlepsza wg mnie jest Roma w hotelu STAL!!1

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 35
Dołączył: 21 Gru 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2009r. 08:24  
Cytuj
ja nie bylem na weselu w WW ani nawet w srodku umiech

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 358
Dołączył: 11 Lip 2009r.
Skąd: sTALOWA wOLA
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 10 Wrz 2009r. 09:47  
Cytuj
Wyzszy Wymiar !!

ale za to nazwa z "najwyzszej polki" cos w tym musi byc ,,,brac slub prawie w przestworzach ;-)

Jesli wiesz wszystko to znaczy ,ze zostales zle poinformowany
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Opinie »