NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »
Nowy Temat Odpowiedz
« 1 2 3 »
Huk na Poniatowskiego?!?,
Posty: 2373
Dołączył: 12 Paź 2008r.
Skąd: z miasta chyba ;)
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Lip 2009r. 10:42  
Cytuj
to teraz pomyśl o ile podniosą Ci czynsz jeśli spółdzielnia zakupi nowy cichy sprzęt lub jeśli przetarg na koszenie wygra zdzierca co takowy posiada???
Czy naprawdę nie możesz wytrzymać tych max dwóch dni?
a co mówią twoi sąsiedzi jeśli akurat masz na chacie kładzenie płytek,paneli czy robisz dziure wiertarką pod kołek na kwiatka? że nie będą płacić bo sąsiad im hałasuje? a jak wbijasz gwoździa? młotka z tłumieniem hałasu jeszcze nie spotkalam..... albo może twoi sąsiedzi mają ale że za głośno stąpasz po podłodze? pomyśl o tym

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 732
Dołączył: 2 Lip 2008r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2009r. 10:42  
Cytuj

" Kiedy zapada zmrok....pojawiają się strażnicy ... "
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2009r. 11:03  
Cytuj
Albo że kotek za głośno skrzeczy smiech2.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 661
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Lip 2009r. 11:07  
Cytuj
Huk traktura, nie po raz pierwszy zresztą, przebił wszystko o czym napisałaś,
a zakup nowego sprzętu rozłożony na wszystkich spółdzielców to niewielkie koszty,
a poza tym mamy ponoć bezrobocie, to znalezienie osób, które mają cichy sprzęt i tanio wykonają zlecenie nie jest chyba problemem, ale trzeba chcieć to zorganizować!!!
Skoro inni potrafią to zrobić... :szok:good:szok:

@@@
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2009r. 11:14  
Cytuj
CYTAT
poza tym mamy ponoć bezrobocie, to znalezienie osób, które mają cichy sprzęt i tanio wykonają zlecenie nie jest chyba


Aaaa to bezrobotni mają taki cichy sprzęcior. A no to problem praktycznie rozwiązany smiech2. Pewnie masz jednak na myśli tych chłopów z kosami, o których wspominałem smiech2.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~yoghi
ff
Wysłany: 22 Lip 2009r. 11:16  
Cytuj
a tak właściwie to zgłosiłaś ten problem prezesowi? może weźmie pod uwagę twoje zastrzeżenia. podaj mu propozycje zakupu konkretnego sprzętu, cenę - kto wie?

 
 
 
 
Posty: 661
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Lip 2009r. 11:21  
Cytuj
no tak, może jeszcze pupę panu prezesowi trzeba podetrzeć ?, bo niebożątko nie wie po co jest prezesem ?, nie wiem
za co odpowiada nie wiem
i co należy robić dla dobra mieszkanców??? nie wiem
a poza tym, czym zajmuje się armia pracowników (specjalistów?)zatrudnionych przez pana prezesa w spódzielni??? - żeby mieszkańcy musieli wyeręczac ich np. w propozycjach zakupów???nie wiem

@@@
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~yoghi
ff
Wysłany: 22 Lip 2009r. 11:43  
Cytuj
więc wg ciebie prezes powinien wiedzieć ile liści maja drzewa na twoim osiedlu?
prezes jest organem wykonawczym. wnioskują lokatorzy - to oni powinni decydować co za ich pieniądze zrobić. do tego powołana jest rada osiedla i rada nadzorcza którą tworzą właśnie członkowie.
mnie tam twój prezes ani grzeje ani ziębi i pewnie święty nie jest. ale to co piszesz to takie szukanie dziury w całym.

 
 
 
 
Posty: 661
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Lip 2009r. 11:52  
Cytuj
a może rozwiązaniem jest tworzenie małych wspólnot mieszkanców ? good
- rzeczywiscie w takim molochu jakim jest SBM trudno oczekiwać, aby prezes wiedział ile liści jest na drzewie...
będziemy do tego dążyć!!! good
po co płacić prezesowi, pracownikom spóldzielni skoro są tacy bezsilni i zdani na mieszkańców? nie wiem

@@@
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2009r. 11:58  
Cytuj
misia skoro masz pomysł, wiesz o takich cichych kosiarkach (bo ja o takich nie słyszałem, pewnie jakieś cichsze są, ale nie takie żeby ich nie było słychać) to możesz sprawdzić ile kosztują (i tu rura ci może zmięknąć) i wyjść z inicjatywą. W końcu robisz to we własnym interesie (a i sąsiedzi pewnie byliby ci wdzięczni), przecież to tobie hałas przeszkadza (mimo, że ciszy nocnej nie ma, więc niewiele masz do gadania).

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~yoghi
ff
Wysłany: 22 Lip 2009r. 12:01  
Cytuj
a pewnie! - tylko na kogo wtedy będziesz psioczyć?
już widzę jak wspólnota funduje sobie cichą kosiarkę i sama kosi trawniki na swojej działce i to w porze najodpowiedniejszej dla ciebie.
no ale - twoja wspólnota - twój problem,jezyk powodzenia.

 
 
 
 
Posty: 661
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Lip 2009r. 12:10  
Cytuj
Jak założymy wspólnotę to nie będzie potrzeby podpowiadać prezesowi co powinien zrobić,
a tak wogóle to uważam ,że ten cały problem z zarządzaniem wynika z tego, że jest zbyt wiele instancji w spódzielni: zarząd, rada nadzorcza, rada osiedla, administracja i jeszcze nie wiadomo kto i co...
a z bezrobotnych nie żartuj sobie , znam niejedną osobę bez pracy, która chętnie zajęłaby się koszeniem trawy nawet za niewielkie pieniadze, a sprzęt można pozyskać (bez opłat)jako wyposażenie miejsca pracy dla zatrudnianej bezrobotnej osoby i o tym prezes SBM powinien wiedzieć (i pewnie wie)!!!!!!!
z kotki sobie też nie żartuj cool girl na szczęście jest u babci na wsi i nie straszy ją huk traktura!!!

@@@
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2009r. 12:21  
Cytuj
misia nakłoń wszystkich mieszkańców bloku na wykupienie mieszkania i założenie wspólnoty, już to sobie wyobrażam.
A tak poza tym to widzę, że ty bladego pojęcia nie masz o tym o czym piszesz w poscie wyżej (organy spółdzielni, zakres ich działania i aktywizacja bezrobotnych). Sprzęt za darmo, heh, dobre good..

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 661
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Lip 2009r. 12:28  
Cytuj
Nie trzeba nikogo nakłaniać na utworzenie wspólnoty, sami się nakłaniają, widzą co się dzieje, rosną opłaty, a poprawy na lepsze nie widać - chyba,że w blokach wspólnotowych - wystarczy się przejść po osiedlu...słowa są tu zbędne!
W blokach wspólnotowych mieszkają tacy sami ludzie jak my, skoro im się udało, to dlaczego my nie mamy iść w ich ślady?ok

@@@
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2009r. 12:39  
Cytuj
Może ktoś jej wytłumaczy jak można założyć wspólnotę bo jakoś nie chce mi się dzisiaj.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 661
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Lip 2009r. 12:48  
Cytuj
a jak cię zaproszę na kawę? (ale śpiewu kici nie będzie jezyk)

@@@
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2009r. 12:50  
Cytuj
To mi żona taką awanturę zrobi, że długo będę pamiętał tą kawę jezyk. Nie wspominając już o tym, że przez najbliższe 2-3 dni będę jadł tylko to co sam sobie kupię i przygotuję smiech2.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~yoghi
ff
Wysłany: 22 Lip 2009r. 12:51  
Cytuj
o - wystarczy spojrzeć na bloki wspólnotowe - wszędzie cihuutkie kosiarki śmigają - jest pięknie za darmo i w ogóle suuper.good


mnie też się już jakoś nie chce dziś na tym wątku pisać - pass!!zdegustowany

 
 
 
 
Posty: 661
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 22 Lip 2009r. 12:54  
Cytuj
ach te żony...wszystkiemu winne...( a trzeba było nauczyc się gotowaćgood)

@@@
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 2083
Dołączył: 26 Cze 2007r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 22 Lip 2009r. 13:10  
Cytuj
CYTAT
a trzeba było nauczyc się gotować


Ze dwie potrawy potrafię, ale od tego mam żonę jezyk.

Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 661
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 23 Lip 2009r. 11:43  
Cytuj
Wracając do tematu odpowiedzialności prezesa SBM, to uważam, że jako dobry gospodarz(?), fachowiec(?), który bierze wypłatę od członków spółdzielni, powinien przygotowywać i przedstawiać mieszkańcom propozycje działań, które są wskazane, konieczne do wykonania w budynkach, na osiedlu, a nie tylko oczekiwać na wnioski od spółdzielców, bo to jest niepoważne, a nawet może brzmieć cynicznie.
Poza tym nie jeden wniosek, w nie jednej sprawie był zgłaszany do pana prezesa i jakoś nie widać działań prezesa?!?

@@@
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
~~wyborca
ff
Wysłany: 23 Lip 2009r. 22:58  
Cytuj
MISIA na PREZYDENTA. Głosujcie na nią, ma receptę na wszystkie problemy, dużo czasu i chętnie swoją wypłatę z Naszych podatków odda na biednych :-) Zastanów się Misia bo już nie dużo czasu zostało do kampani. Wierzę, z twoją upierdliwością i determinacją osiągniesz sukces !!!!!!

 
 
 
 
~~ja1111
ff
Wysłany: 23 Lip 2009r. 22:59  
Cytuj
...ale się ludziom nudzi - mielisz ten wątek i mielisz mimo ,że nikt Cię nie popiera. Uśmiechnij się kobieto i czerp z życia to co najlepsze bo w końcu sama się udławisz tym swoim jadem

 
 
 
 
Posty: 217
Dołączył: 14 Cze 2007r.
Skąd: Stalowa Wola
Ostrzeżenia: 0%
ff
Wysłany: 23 Lip 2009r. 23:05  
Cytuj
Dudy smalone pierdolicie Panowie i Panie. Pracownik robi na takim sprzęcie jaki mu pracodawca dostarcza. A że jest to kosa spalinowa a nie kosiarka to inna para kaloszy.

To co, zbiórka przed budynkiem spółdzielni i idziemy z wnioskiem o zmianę sprzętu dla konserwatorów zieleni czy tylko tak będziemy napierdalać w klawiaturę bez sensu.

Szczerze Wam powiem że ja wtedy byłem na urlopie i po prostu okna zamknąłem bo wiem że nie każdy może sobie siedzieć w biurze i odganiać petentów co mu w pracy przeszkadzają.

Trochę wyrozumiałości. Zrozumcie gościa, On miał kosić stąd do 15:00.

Heruur; SG-1, SG Atlantis, SG Univerese, Hatak Group, Orion-Tokra.
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 661
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Lip 2009r. 00:51  
Cytuj
CYTAT
...ale się ludziom nudzi - mielisz ten wątek i mielisz


Ty chyba nie potrafisz czytać ze zrozumieniem!!! mlotekAlbo też masz korzyść w obronie fałszywych racji?!? :szok:
Jak ci się temat nie podoba nie musisz go czytać, nieprawdaż?!? potluczony
Bardzo wiele osób narzeka na działalność SBM i wcale nie muszą artykułować tego na forum. Ważne jest, że wiele osób czyta moje wypowiedzi i to już jest sukces!!! wykrzyknik
Co do kandydowania - dziękuję za propozycję, ale wolę być prezydentową (szyją)!!! goodair kissgood
(absolutnie nikt nie ma pretensji do panów konserwatorów pracujących na trakturze - karzą im to młócą!!!:szok:)

@@@
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
Posty: 661
Dołączył: 14 Marz 2009r.
Skąd:
Ostrzeżenia: 20%
ff
Wysłany: 24 Lip 2009r. 01:01  
Cytuj
CYTAT
... Uśmiechnij się kobieto i czerp z życia to co najlepsze


Uśmiecham się, również do ciebie i dziękuję za zainteresowanie moim tematem air kissair kissair kiss
Z życia czerpię to co najlepsze (czy ty masz na mysli seks?), oby tylko traktur nie zagłuszał moich westchnień jezykjezykjezyk

@@@
Profil 
Prywatna wiadomość 
 
 
« 1 2 3 »
Nowy Temat Odpowiedz

NawigacjaStart » Forum » Stalowa Wola » Wydarzenia »